Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Domantas_Epic

Narys

 • 42

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Apie Domantas_Epic

 • Gimtadienis Kovas 27

Paskutiniai profilio lankytojai

1.414 profilio peržiūros
 1. • Jūsų V_P žaidime: Domantas_Epic• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Trūksta pinigų.• Ar švenčiate kalėdas?: Taip
 2. Sveikas, kelių modą pats naudoju (tokie patys kaip jo) https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/42902-new-roads-v30-final.html
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domantas_Epic Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Viskas nuotraukuose. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Norėčiau gauti 220k, bet esu atviras deryboms. Papildoma informacija (nebūtina): Dėl pirkimo susisiekite forume/žaidime/TS3 programoje. TRANSPORTAS SĖKMINGAI PARDUOTAS. Galite rakinti tema.
 4. Jūsų V_P žaidime: Domantas_EpicIeškomos modifikacijos apibūdinimas (Leiskite sau išsiplėsti, tai garantuos tikslesnį radinį): Šviesų modas. (Pagerintos stulpų, mašinų šviesos)
 5. Vardas_Pavardė : Domantas_Epic Ar turite serveryje susikure banko paskyra? Taip/Ne : Taip Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip/Ne : Taip Kam investuosite gautus pinigus? : Taupysiu dėl verslo.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domantas_Epic Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Viskas matosi nuotraukose. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/0hLGElx Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Kaina derinama. Papildoma informacija (nebūtina): - Transportas sėkmingai parduotas. Tema jau galite rakinti. @Gruzinas_Tortilla
 7. Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Ganja_Wayne (ne mano frm acc). ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com): pora meme random sugalvoti ant greicio. Veliau paeditinsiu imesiu dar.
 8. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Ganja_Wayne, (pildau ne is savo frm acc.). • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Jo.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...