Jump to content

Domantas_Epic

Narys

 • 42

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Apie Domantas_Epic

 • Gimtadienis Kovas 27

Paskutiniai profilio lankytojai

1.026 profilio peržiūros
 1. • Jūsų V_P žaidime: Domantas_Epic• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Trūksta pinigų.• Ar švenčiate kalėdas?: Taip
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas'EpicKiek laiko dirbote mūsų firmoje: 22d. Ar norite atgauti 20,000$ už darbo pažymėjimą: Taip, permeskit į Demarcus_Norwood sąskaita.Jūsų paskutinis pasisakymas, pastebėjimai firma: Sėkmės. Gossard'ai išsirink gerą pavaduotoją. Sėkmės kolegoms.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_EpicKiek laiko būsite neaktyvus: Taip gavosi jog problemos su kompiuteriu išspręsti nepavyko. Priežastis kodėl būsite neaktyvus: 5d. Jei pavyks susitvarkyti problemą su kompiuteriu prisijungsiu ir greičiau.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_EpicKiek laiko būsite neaktyvus: 1d. (Šiandien) Priežastis kodėl būsite neaktyvus: Neturiu galimybės prisijungti į serverį.
 5. Sveikas, kelių modą pats naudoju (tokie patys kaip jo) https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/42902-new-roads-v30-final.html
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domantas_Epic Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Viskas nuotraukuose. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Norėčiau gauti 220k, bet esu atviras deryboms. Papildoma informacija (nebūtina): Dėl pirkimo susisiekite forume/žaidime/TS3 programoje. TRANSPORTAS SĖKMINGAI PARDUOTAS. Galite rakinti tema.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_EpicKiek laiko būsite neaktyvus: Iki 11-17 (Gal dar pavyks prisijungti šiandien, tiksliai nežinau) Priežastis kodėl būsite neaktyvus: Problemos su kompiuteriu.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_Epic Kelių dienų kontraktą norite gauti?: 7 Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus: https://imgur.com/a/b2AXjfx
 9. Jūsų V_P žaidime: Domantas_EpicIeškomos modifikacijos apibūdinimas (Leiskite sau išsiplėsti, tai garantuos tikslesnį radinį): Šviesų modas. (Pagerintos stulpų, mašinų šviesos)
 10. Vardas_Pavardė : Domantas_Epic Ar turite serveryje susikure banko paskyra? Taip/Ne : Taip Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip/Ne : Taip Kam investuosite gautus pinigus? : Taupysiu dėl verslo.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domantas_Epic Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Viskas matosi nuotraukose. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/0hLGElx Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Kaina derinama. Papildoma informacija (nebūtina): - Transportas sėkmingai parduotas. Tema jau galite rakinti. @Gruzinas_Tortilla
 12. Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Ganja_Wayne (ne mano frm acc). ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com): pora meme random sugalvoti ant greicio. Veliau paeditinsiu imesiu dar.
 13. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Ganja_Wayne, (pildau ne is savo frm acc.). • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Jo.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...