Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Emka_Semka

Neaktyvus

 • 72

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

992 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Emka_Semka • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Egidijus_Keza • Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytus, nors, tai yra pizzaboy modas kuri galite rasti cia; https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/bikes/3155-gtaiv-pizzaboy.html, ir va su situo modu leidzia i pizzaboy g sėsti, bet kai atsisėdi žaidėjams rodo, kad tu vietoje stovi, ir poto išlipes kitiem atrodo kad tu telintumeisi. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nufilmavau as. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/3qn6M
 2. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Emka_Semka – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, pirma įdėja būtų kauliukų statistika. Padaryti, kad būtų galima pažiūrėti kauliukų statistika pvž(Kiek iš viso pinigų laimėjote, Kiek iš viso pinigų pralaimėjote, Kiek kartų laimėjote, Kiek kartų pralaimėjote, Didžiausia laimėta suma, Didžiausia pralaimėta suma.), antra įdėja: Padaryti, kad per /info komanda, kur yra įkalintas rodytų nesekundes, o minutes,valandas kiek žaidėjas įkalintas kalėjime. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pirma įdėja praverstų tuo, kad būtų galima sužinoti statistika ir būtų įdomiau, antrą įdėja, nelabai praverstų, bet kartais praverstų. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 3. Aš tikrai UŽ , tokia įdėja tikrai praverstų, nes dabar užsimanai žvejoti, tai nėr kur mašinos pastatyti, nebent prie vandens, bet būna žaidėjų kurie tą mašina į vandenį nustumia.
 4. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Emka_Semka – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, siūlau įdėja, padaryti: /dpasiekimai, kad rašytu kiek tam pasiekimui reikia. Pvž: [1 bronzinis pasiekimas, reikia iškepti 5 duonas (Jum dar reikia iškepti 3 duonas), pravažiuoti 1000km ridos(jum dar reikia pravažiuoti 150km) Na tikiuosi supratot šią įdėja. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nereiktų eiti į /bendradarbiai žiūrėti kiek reikia dar kažko padaryt. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 5. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Emka_Semka – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, siūlau įdėja, padaryti per /namas komanda, kad būtų galima iškart, visus baldus įdėti į sandėlį. Ir kad būtų galima parduot iškart visus baldus sandėlyje. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nereiktų vargintis, jeigu nori pvž perrengt nama. Arba parduoti baldus. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 6. Žinau, kad galima aukščiau pašokt, aš ir dažniausiai per pastatus šokinėju.
 7. Čia tas pats su Aironas_Hemedo, tave norėjo užtildyti, bet užtildė Xavier_Martinez
 8. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Emka_Semka – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau, patobulinti /bausti komanda, Kad kai dedi kokiam žmogui bana,kicka,mute, išmestu gui lentele, parašyta, (Ar tikrai norite užtildyti,užbaninti,iškickinti, Vardenis_Pavardenis , UŽ (PRIEŽASTIS), nes dabar būna atvėju kai netyčia paspaudi ne ta mygtuka ir poto prasileidi ppk. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebūtų, atvėju kai netyčia ne ta priežastį paspaudi. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 9. Yra ss kai įžeidinėji ir užpildyta anketa. Eik ir pažiūrėk.
 10. Sveiki, kas nemoka duoblejumpint su dviračiu, štai sukūriau tutoriala.
 11. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Emka_Semka – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: įdėja na gal ir nelabai naudinga bet naujokams gal ir pravers. Siūlau parašyti prie šalmų kainas. Nes dabar kai nori pirkti šalma nežinai kiek jis kainuoja. ir dar padaryti kad būtų galima tik vieną šalmą pirkti nes dabar jų galima pirkti belenkiek. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žaidėjai žinotų kiek kainuoja – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Emka_Semka 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Su kompu 3. Problema (apibūdinkite problemą): Kai pajungiu kompa kraunasi windows 10 rutuliukas krauna ji ir neuzkrauna poto kai restarta pc padarau ismeta melyna lentele su tekstu: (your pc didnt start correctly) ar kaip ten. ir tada ten yra advanced settings. ten man nieks nepadejo vakar buvau kazkaip susitvarkes dabar neiseina. bandau resetint pc meta errora kazkoki no changes were made. bandau back to the previous build irgi meta errora chuj cia suprasi. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):
 13. Sveiki, iš neturėjimo ką veikti sukūriau pcj-600 stunt video: Laukiu neigiamų ir teigiamų įvertinimų.
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Emka_Semka 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Skrajojantis_Vaske 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidė mane 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/RgtVA

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...