Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu šį korumpuotą "admin" žaidėją Airis_Huf

Nedas_Krosas

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:
1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Nedas_Krosas
2. „ADMIN“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Airis_Huf
3. Už ką yra peikiamas šis „ADMIN“ žaidėjas?: Manau pagaliau šį fake adminą reikėtų nubausti. Mantvis_Bmw nusikeikė /p chate, airis nemutino, aš nusikeikiau užmutino. 
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/gallery/Y3cASa9

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 min prieš, Airis_Huf rašė:

Sveikas, pripažįstu kad tai mano kaltė kad neatkreipiau pakankamai dėmesio i chat bet visąlaik nenužiūrėsi visko kas kur ką rašo kas kur daro manau dauguma tai supras.

/p chate chatinom tik aš, tu ir klebonas Mantvis iš lempos isikišo ir kaip taip nepastebėti gali. Pats žinai kad puikiai matei, tik apsimeti durneliu... Taip kad pripažink savo kaltę, o ne slėpkis nuo jos.

Redaguota Nedas_Krosas
Kažką pakeičiau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 min prieš, Nedas_Krosas rašė:

/p chate chatinom tik aš, tu ir klebonas Mantvis iš lempos isikišo ir kaip taip nepastebėti gali. Pats žinai kad puikiai matei, tik apsimeti durneliu... Taip kad pripažink savo kaltę, o ne slėpkis nuo jos.

Jei kelias žinutes skaitai kaip chatinimu tai nežinau ir tai jos buvo skirtos tik tau kad nuramintum savo elgesy.

Redaguota Airis_Huf

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 val prieš, Airis_Huf rašė:

Jei kelias žinutes skaitai kaip chatinimu tai nežinau ir tai jos buvo skirtos tik tau kad nuramintum savo elgesy.

Ir kaip tu galėjai nepastebėti kad nusikeikė, per tas kelias žinutes. 

 TEMA RAKINAMA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.