Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Black_Ride

Black_Ride

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Black_Ride
• Jūsų tikrasis vardas: Rosvaldas
• Jūsų amžius: 21m.
• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Sveiki, Esu vardu rosvaldas, man yra 21metas, gyvenu marijampolėje, papasakosiu trumpai apie save, gal kam nelabai patiks gal ir patiks, jau galvojau nuo ankstesnių kartų rašyti prisistatyma, bet bijodavau galvodavau kaip kiti reguos ir pan. bet pabandau ir aš šiandien įveikti tą baime. pradėsiu pirma nuo to kaip atsiradau išviso šiame projekte. Pradėjau žaisti šį projektą gan nesenei nuo 20017m. kai dar buvau labai jaunas, apie šį projektą sužinojau iš interneto svetainės užsukes iš pradžių į foruma, galvojau pabandysiu pažiūrėsiu kaip seksis ir kaip su visais susipažinsiu, sekėsi kaip galiu pasakyti gan neblogai, visi pradėjo su manimi bendrauti laisvai, sulaukiau daug žinučių  t.t. Dabar apie save, daug neturiu  ką pasakyti, bet pabandysiu viska iškloti, mėgstu žaisti prie kompiuterio visokius žaidimus ypač farmingus ir pan. tokie su šaudymais ir pan. manes netraukia. Esu punktualus visur viska suspėju niekada nebūna, taip kad kažkur vėluočiau, sakau visada tiesa, bet kartais tenka sumeluoti viena kita sykį, laisvalaikį leidžiu išvykes iš namų arba prie kompiuterio, ypač dalyvauti įvairiuose renginiuose, miesto šventėse, esu linksmas žmogutis, mėgstu prajuokinti žmonių būrį, su manimi niekada nebūna pikta ir nuobodu, mėgstu lietuviškas muzikas kaip ir daugelis kartais ir angliškų paklausau gabalų kurie užveža gerai. Dabar bus apie mano augintinius, turiu du šunis ir dvi kates šuo vokiečių aviganis, o kitas mažiukas visai veisklės nežinau o katė viena ryža o kita juoda. Ką dar aš mėgstu tai žvejoti, vasara beveik vos ne kiekviena savaitgalį o kaip būna ir laisvos dienos darbo metu, tai ir šiom dienom prie meškerių prasėdžiu. Sakau daug neturiu apie ką ir papasakoti, tai tik tiek. AČIŪ visiems už didele kantrybe, ir tiems kurie padrasino parašyti prisistatymą kurį taip labai bijojau. kita kartą pasistenksiu geriau ir aiškiau prisistatyti, dabar pirmas kartas visi suprantat.
• Nuotrauka(privaloma): nelabai kokybiškos nuotraukos bet sueis. https://imgur.com/a/QxJsvxJ

Redaguota Black_Ride

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.