Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Tony_Diamond

Alfred_Carter

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Alfred_Carter

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Tony_Diamond

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Viskas prasidėjo nuo to, jog Jis pardavinėjo mano vilą ir mes buvom susitarę, jog 1,75m mano, o visą kitą ką Jis gaus tai jo. Gavau tik 1.1m., poto Jis paprašė manęs mano mašinos(Jester 211 edition), jog galėtu paflexinti su mašina. Aš galvoju, kodėl gi ne, nes mes geri pažįstami pusantrų metų. Daviau ir vakare prisijungęs į serverį bandžiau rašyti, bet šio žaidėjo telefonas buvo išjungtas ir negalėjau susisiekti. Nuvažiavęs prie jo verslo partrenkiau jį, bet Jis mane ignoruodamas nubėgo į vidų ir atsijungė. 

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas):  2022/11/02 apie pietus. Gali būti 2h.

5. Įrodymai (būtina): Čia minimalus, bet savininkas sakė nebūtina. https://imgur.com/a/WXMcd6N

 

Už vilą atsiskaitytą.

Liko Jester.

 

 

Redaguota Alfred_Carter

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na tavo facebook bus nesunku įrodyti. Taip vilą tu iš manęs pirkai už 1,75m, bet gavau tik 1,1m. O mašiną daviau kaip ir minėjau. Ir patikrinus logus taip gaunasi, kad jester EDITIONĄ ir vilą nusipirkai tik už 1,1m?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 min prieš, Alfred_Carter rašė:

Na tavo facebook bus nesunku įrodyti. Taip vilą tu iš manęs pirkai už 1,75m, bet gavau tik 1,1m. O mašiną daviau kaip ir minėjau. Ir patikrinus logus taip gaunasi, kad jester EDITIONĄ ir vilą nusipirkai tik už 1,1m?

Nebefeikink msg chatu nes net nezinau koks tavo fb ar ka 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 min prieš, Alfred_Carter rašė:

Soriukas, bet kitą kartą labiau pasistenk. Čia truputukas įrodymų, kad tu rašai per messengerį taip pat kaip čia ir antras įrodymas, kad ten vis dėl to TU. https://imgur.com/a/QUNkGCb https://imgur.com/a/DI2kXNt

Aš tau uz transporta sumokejau tik už vila skoloi likau tuos pinigus už vila atiduosiu 650k

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 val prieš, Alfred_Carter rašė:

Soriukas, bet kitą kartą labiau pasistenk. Čia truputukas įrodymų, kad tu rašai per messengerį taip pat kaip čia ir antras įrodymas, kad ten vis dėl to TU. https://imgur.com/a/QUNkGCb https://imgur.com/a/DI2kXNt

Iš ryto arba ant pietu prasiusiu tuos 650k

Redaguota Mantas_Sultan

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ok, ačiū. Laukiu dar iš tavęs Jesterio 211 edition'o. Nes žinok kažkaip nerealu Jesterį ir vilą nusipirkti už 1,1m.

Beje labai keista kodėl ištrynei savo žinutes kur rašei apie fb. chat'us. Bėgimas nuo tiesos? Nes kai tik įkėliau įrodymus paskutinius tai iškarto ištrynei savo žodžius apie fb. chat'us.

Bent jau pasakyk už kiek pirkai mano Jesterį, ar bent jis tau išviso buvo parduotas? Nes manau logus patikrinus akivaizdžiai matysis, jog aš tau Jį atidaviau, o ne pardaviau kaip tu sakai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
24 min prieš, Alfred_Carter rašė:

Laukiu Jesterio, nes už vilą atsiskaityta.

Jesteri iš taves pirkau, kodel tu dabar skundies jei pats pigiai pardavei o as pardaviau brangiau?

24 min prieš, Alfred_Carter rašė:

 

Viskas aišku, kodel tu man jo nesiulei pirkti už pinigus, o atidaviai ir poto piniguos duot turejau.

Redaguota Mantas_Sultan

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš taves jester pirkau, tu man ji pasiulei nemokamai, kad gaves ji iš taves nemomamai duočiau tau pinigus ir dabar galetum kaltinti labai negražu iš tavo puses, kad taip darai ir poto šantažuoji. Nepergivenk viskas loguose matysis kaip man ja davei nemokamai o poto už ja aš tau sumokėjau, nes nesiulei man jos pirkt tyčia, o atidaviai poto laukdamas pinigu už ja

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norėčiau išgiršti, kiek tu man sumokėjai. Antras dalykas minėjai man sms'uose, jog mokėjai už ją 600k., o kartais viršuje chat'u mes nebuvom jau su tais 600k. atsiskaitę už vilą? Beje, neištrynei dar vienos vienos, jog fake'inu messenger chatus. https://imgur.com/a/4EOzJaR . Čia įdedu, kad vėl neparedaguotum. Nesuprantu nuo kada atsirado mada scam'minti savo pažįstamus. Juk ir kai grįžai daviau tau savo valia 500k. ant starto, o tu dabar scam'mini. "Negražu iš tavo pusės".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tu nori pasakyt kad aš tau dar 600k skoloi esu? Jeigu esu skoloi tuoj susižiuresiu viska i pervesiu no problem tik atstok tu nuo manes su tom nesamonem savo...

Teisingai sakiai, buvau likes dar 600k tau skoloi, KURIUOS KATIK PRASIUNČIAU.

Redaguota Mantas_Sultan

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš iš taves jester pirkau nesuprantu, kodėl tu čia skundies o pribeges atgal duodi pinigus? Čia taip bandai man pakenkt ar ka?

Kodėl tu skundies kad nieko neduodu jei vel daviau pinigus ir man atgal juos atidaviai?

 

Redaguota Mantas_Sultan
Pinigus daviau atgal atstok tu nuo manes

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Todėl, nes aš tau jokio transporto nepardaviau. Tie 600k buvo už vilą. Ir nebeteršiam čia chat'o. Sutarimo jokio nebuvo, jei turi atsiųsk. Tiesiog parašyk, atiduosi ar neatiduosi. Tiek man, tiek pagalbai palengvinsim darbą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai tik būsiu serveryje gražinsiu tau tuos pinigus, nes to sutarimo nebuvo. Daugiau nieko nebenoriu komentuoti. Manau jeigu tu sutinki, tegul pagalbininkai pradeda spręsti situaciją ankščiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku, kad jie dabar pat pradedu žiurėt, bet nesuprantu kodel bandai man pakenkt gražindamas pinigus. Rokas sakė už tokius dalykus tu pats gali but konfiskuotas. Taipkad sėkmės tau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.