Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

LV hotel room.

Mantvis_Daedo

Rekomenduojamas pranešimas

Na, iš tavo darbų manau galėtum geriau, skubom matau padaryta, sienos man visur tos pačios. Kompiuteris pagrindiniame kambaryje, galėjai pats sukurti su paveikslas ar dar kažko, na žodžiu šį kart kažkaip silpnokai. Nepyk, kad kritikuoju.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pakankamai neblogai, neturiu prie ko prikibti, tik keistai atrodo tie langai, ten tuščia ar yra koks stiklas?

Ten langai, ačiū už kritika.

 

Na, iš tavo darbų manau galėtum geriau, skubom matau padaryta, sienos man visur tos pačios. Kompiuteris pagrindiniame kambaryje, galėjai pats sukurti su paveikslas ar dar kažko, na žodžiu šį kart kažkaip silpnokai. Nepyk, kad kritikuoju.

Žinoma, kad galėčiau gerai, bet aš rėmiausi tikrais vaizdais. Viską dariau iš google kaip atrodo Las vegaso viešbučiai. Dariau paprastą kambarį ne liuksą kažkokį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu, parodei jog sugebi ir mappinti, neturiu ko pridurti, bet ar naudą kažkokią gali teigti šis mapp darbas?

Žinoma, kaip tu ant manęs pyksti dėl postų, čia vienas variantas. Antras tai tobulėji surandi naujų textūrų ar keiti savo mapinimo stilių nu ždž. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Langai lyg atidarytos durys atrodo kažkaip keistas darbas tekstura irgi nelabai tinka , ir labia užneša įdėja į Nuko darbą.

What žmogau ? Kokia dar idėja nuo "Nuko" jeigu tu apie tos langus tai jau seniai visi tokius daro. Ir idėja nuo google "Las Vegas hotel room" paimta....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš ties galiu pasakyti tik tiek , esi žiauriai geras mapperis, vien todėl nes moki gražiai padaryti interjerą , nes tai sugeba tik patyrę žmonės, todėl tau nuo manęs Respect :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.