Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Unban Dwight_Manfredi

Vaidas_Drifter

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dwight_Manfredi
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Modestas_Wolf
• Už ką buvote užblokuotas?: Čytinimas
• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: cia
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: cia

Detalus paaiškinimas prie visko žodžiu sėdžiu ramiai per raga YT žiuriu kaip ir viskas good žinoma prie viso ko administratorius wolfas mane free išmetinėja iš mašinos galimai iš pavydo žodžiu pamačiau išmete lentelę bandau išjungti neina pamačiau jog užblokavo pažiurėjas vaizdinius įrodymus nei vienoje vietoje neižvelgiu kažka naudojant tai nėra mano kaltė kai serverio afk sistema nėra pilnai sutvarkyta ir rodo jog lentelę aš išjunginėju per 1 sekundė nors išjunginėjau per 12-20sec jei reikia galiu įmest chatlog'a, antras dalykas nufilmavo kaip spaminau bindus suprantama kai binderiai nesutvarkyti parazitu visokiu ir žinoma gliučina lentelę nėjo įvesti skaičiukų kadangi 60% keyboard'as tai nėra numpad mygtukų teko su viršuje vesti ir man kaip gliučinant įvedus 2 skaicius parodytus man sujudėdavo lentelė ir vėl gaudavau vesti iš naujo kol galiausiai gal iš 6 karto supykęs įvedžiau ir tada vėl atsisėdau į mašina ir  iš tikro apmaudu kai serveris prie mirties ribos sėdint su 8 žaidėjais negana to vasara bet ir žiema rezultatai nestebina o dar ir free banai pareina susimastykit nes manau jog po metu forumuose rasiu kad gs pardavinėjamas dq už dėmesi susirupink wolfai jei tu čytinimą čia matai akinius užrasotus prasivalyk ❤️

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.