Buvę moderatorių komandos nariai,

Buvę moderatorių komandos nariai,

Apačioje yra pateikti buvę forumo moderatoriai, kurie labai prisidėjo prie projekto plėtros ir visiems šiems asmenims esame nuoširdžiai dėkingi už jų investuotą laiką į mūsų projektą, bei visą tą pagalbą, kurią suteikė mums labai svarbiomis akimirkomis ir pasirinko būtent mūsų projektą eiti tokias svarbias pareigas kaip forumo moderatorius.

Edis_Kinstonas,
Nuo 2015.01.31 ėjo globalaus forumo moderatorius pareigas.
Paliko pareigas 2015.04.12 dėl asmeninių priežasčių.

Jeremy_Williams,
Nuo 2015.01.31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015.04.19 už neaktyvumą.

Jason_Morrello,
Nuo 2015.01.31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015.05.02 už neaktyvumą.

Ignas_Image,
Nuo 2015.01.31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015.04.02 už įvairius taisyklių pažeidimus.

Edgaras_Cheass,
Nuo 2015.01.31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2015.07.01 dėl asmeninių priežasčių.

Ever_Never,
Nuo 2015.06.17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2015.08.23 dėl asmeninių priežasčių.

Matthew_Bennett,
Nuo 2015.06.17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015.09.13.

Edwa_Nmz,
Nuo 2015.06.17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015.09.25.

Deivis_Deividukas,
Nuo 2015.09.14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2015.10.27 dėl asmeninių priežasčių.

Gvidas_Ham,
Nuo 2015.09.14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015.11.13 už neleistinų failų naudojimą.

Velnelis_Camel,
Nuo 2015.06.17 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015.11.14.

White_Orange,
Nuo 2015.09.14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2015.12.20 už neaktyvumą ir nepagarbą projekto savininkams.

Nico_Moretti,
Nuo 2015.09.14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016.02.07.

Rytis_Bit,
Nuo 2015.01.31 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016.02.14.

Velnelis_Camel,
Nuo 2015.11.14 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2016.02.14 už neaktyvumą.

Jeremy_Warning,
Nuo 2015.12.11 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2016.02.14 už neaktyvumą.

Gruzinas_Sampo,
Nuo 2015.09.14 ėjo VFX ir forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016.02.17 dėl asmeninių priežasčių.

Mantas_Adomaitis,
Nuo 2015.11.22 ėjo GFX ir forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016.02.27 dėl asmeninių priežasčių.

Egidijus_Bumeris,
Nuo 2016.02.16 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016.03.11

Menian_Fierro,
Nuo 2016.02.16 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016.03.11

Karolis_Sudoku,
Nuo 2016.02.16 ėjo forumo globalaus moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2016.03.11

Arvydas_Katkus,
Nuo 2015.05.04 ėjo forumo moderatoriaus ir VFX pareigas.
Buvo nušalintas 2016.07.10 už neaktyvumą.

Hugo_Armani,
Nuo 2016.02.15 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016.07.20 dėl asmeninių priežasčių.

Mister_Crime,
Nuo 2016.02.15 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2016.08.05 dėl asmeninių priežasčių.

Chris_Cerkute,
Nuo 2016.08.14 ėjo forumo moderatoriaus pareigas.
Pareigos 2016.10.07 buvo panaikintos.

Rage_Assassin,
Nuo 2016.08.09 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2017.02.15 dėl asmeninių priežasčių.

Teddy_Wudson,
Nuo 2016.08.09 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2017.09.09 dėl asmeninių priežasčių.

Rokas_Angliz,
Nuo 2017.08.25 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2018.03.22 dėl asmeninių priežasčių.

Arnas_Haiva,
Nuo 2017.07.01 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Buvo nušalintas 2018.05.15 už neaktyvumą.

Rebeka_Sander,
Nuo 2018.03.22 ėjo globalios forumo moderatorės ir pagalbininkės pareigas.
Paliko pareigas 2018.10.11 dėl asmeninių priežasčių.

Jeremy_Redwood,
Nuo nuo 2017.07.01 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019.03.16 dėl asmeninių priežasčių.

Pronis_Kadilaks,
Nuo nuo 2018.08.19 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019.03.25 dėl asmeninių priežasčių.

Forever_Young,
Nuo nuo 2019.04.20 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Rotacija komandos viduje 2019.05.02.

Laurynas_Leigon,
Nuo nuo 2019.03.23 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019.06.27 dėl asmeninių priežasčių. 

Wizard_Airidas,
Nuo nuo 2019.06.28 ėjo globalaus forumo moderatoriaus pareigas.
Paliko pareigas 2019.09.27 dėl asmeninių priežasčių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.