Buvę prižiūrėtojų komandos nariai,

Buvę prižiūrėtojų komandos nariai,

Apačioje yra pateikti buvę serverio ir forumo prižiūrėtojai, kurie labai prisidėjo prie projekto plėtros ir visiems šiems asmenims esame nuoširdžiai dėkingi už jų investuotą laiką į mūsų projektą, bei visą tą pagalbą, kurią suteikė mums labai svarbiomis akimirkomis ir pasirinko būtent mūsų projektą eiti tokias svarbias pareigas kaip serverio ir forumo prižiūrėtojas.

Edis_Kinstonas,
Nuo 2015.02.19 ėjo atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015.04.12 dėl asmeninių priežasčių.

Lukas_Fanta,
Nuo 2015.03.29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015.04.19 dėl asmeninių priežasčių.

Sabas_Brown,
Nuo 2015.03.29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015.06.13 dėl asmeninių priežasčių.

White_Orange,
Nuo 2015.03.29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2015.06.30 už taisyklių pažeidimą.

Arnas_Bulsonas,
Nuo 2015.03.29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015.07.28 dėl asmeninių priežasčių.

Matt_Inside,
Nuo 2015.02.28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2015.10.10 dėl asmeninių priežasčių.

Jeremy_Warning,
Nuo 2015.06.30 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2015.12.11.

Rytis_Bit,
Nuo 2015.06.30 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016.04.03 dėl asmeninių priežasčių.

Menian_Fierro,
Nuo 2016.03.11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2016.05.18 dėl neaktyvumo.

Matthew_Bennett,
Nuo 2015.08.10 ėjo tvarkos, emigracijų ir eventų prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2016.07.03 už taisyklių pažeidimus.

Edwa_Nmz,
Nuo 2015.09.25 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016.07.09 dėl asmeninių priežasčių su galimybę sugrįžti į komandą. 

Nico_Moretti,
Nuo 2016.02.07 ėjo direktorių prižiūrėtojo pagalbininko pareigas.
Buvo nušalintas 2016.07.10 už taisyklių pažeidimus.

Egidijus_Bumeris,
Nuo 2016.03.11 ėjo tvarkos ir emigracijų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016.10.07 dėl asmeninių priežasčių.

Marko_Escobar,
Nuo 2015.02.01 ėjo direktorių ir gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2016.11.24 dėl asmeninių priežasčių.

Cristiano_Capelli,
Nuo 2015.12.11 ėjo gaujos prižiūrėtojo pagalbininko pareigas.
Buvo nušalintas 2017.01.10 už taisyklių pažeidimus.

Rage_Assassin,
Nuo 2016.08.09 ėjo eventų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2017.02.15 dėl asmeninių priežasčių.

Edwa_Nmz,
Nuo 2016.12.24 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2017.03.23 už neaktyvumą.

Matthew_Bennett,
Nuo 2017.05.08 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2017.08.20.

Marko_Escobar,
Nuo 2017.05.18 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2017.08.20.

Teddy_Wudson,
Nuo 2016.08.09 ėjo eventų prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2017.09.09 dėl asmeninių priežasčių.

Nico_Moretti,
Nuo 2016.12.15 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas.
Paliko pareigas 2017.12.27 dėl asmeninių priežasčių.

Billy_Jack,
Nuo 2017.10.19 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas.
Paliko pareigas 2018.04.11 dėl asmeninių priežasčių.

Rebeka_Sander,
Nuo 2017.12.17 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojos pareigas.
Rotacija komandos viduje 2018.03.22.

Edvis_Srekas,
Nuo 2018.03.22 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas.
Buvo nušalintas 2018.05.15 už neaktyvumą.

Karolis_Sudoku,
Nuo 2016.03.11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2018.05.22 dėl asmeninių priežasčių.

Rebeka_Sander,
Nuo 2018.03.22 ėjo eventų prižiūrėtojos ir pagalbininkės pareigas.
Paliko pareigas 2018.10.11 dėl asmeninių priežasčių.

Vycka_Flex,
Nuo 2016.11.18 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2018.10.18 už taisyklių pažeidimus.

Marko_Escobar,
Nuo 2017.08.20 ėjo pagalbininko pareigas.
Buvo nušalintas 2018.11.04 už neaktyvumą.

Rokas_Lays,
Nuo 2018.04.21 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2018.12.09 dėl asmeninių priežasčių.

Nico_Moretti,
Nuo 2019.01.02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019-04-24 dėl asmeninių priežasčių.

Billy_Jack,
Nuo 2019.01.02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019-04-24 dėl asmeninių priežasčių.

Mafijos_Senelis,
nuo 2018.08.21 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019-05-03 dėl asmeninių priežasčių su galimybe sugrįžti.

Edvis_Gaming,
nuo 2019.03.03 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Rotacija komandos viduje 2019-07-14

Mafijos_Senelis,
nuo 2019.05.12 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas.
Paliko pareigas 2019-08-31 dėl asmeninių priežasčių.

Michael_Pacano,
nuo 2019.02.09 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas.
Buvo nušalintas 2019-09-14 už neaktyvumą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.