Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Padėk SERVERIUI plėstis!

Aomine_Daiki

Rekomenduojamas pranešimas

874153aa3724d59300b9ef578442d74549.png


 


Sveiki visi esu naujokas kuris nori padėti GreenSIDE.LT serveriui turėti daugiau žaidėjų ir kad šis serveris pasiektų tikrai didelį žaidėjų kiekį nes dabar pamačiau jog žaidėjai tikrai pasilieka serveriuose nes jie turi turtų bet mes galim padaryti jog kelesdešimt ar keli šimtai ateitų pas mus tik mūsų dalis yra juos sudominti todėl nusprendžiau padaryti šiokę tokę reklamą projektui viskas bus apačioje.


 


Kokia yra tavo užduotis?


 


 


Ant savo SKYPE vartotojo sienos užsidėk šį užrašą : www.GreenSIDE.LT ll Laukiamas kiekvienas!!!


Su savo FACEBOOK vartotoju paspausk "Patinka" ant serverio puslapio : https://www.facebook.com/Green-Side-569675046497628/timeline/


Su savo YOUTUBE vartotoju Prenumeruok GreenSIDE.LT Youtube kanalą! : https://www.youtube.com/channel/UCYu68g5wI9EfFCJpJra1DvA/feed?view_as=public


Pasiūlyk užeiti į šį serveri savo draugams, klasiokams, pažystamiems ir t.t.


Kurk serveriui visokes atributikas (GFX VFX ir visa kitą ką gali) 


Jei įvygdiai GreenSIDE.LT serveris tau dėkoje Sėkmės viską darant iki susitikimo !!


Įvygdiai užduotį rašyk y komentarus : Užduotis įvygdyta 


 


 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Senai įvygdyta.Šaunuolis esi,kad bandai prikviesti daugiau žaidėjų.

 

Dar galėtum prie užduočių pridėti :

 

lietuvių/anglų/vokiečių/rusų/t.t kalbos rašynėliuose rašykite apie GreenSide serverį.

Šitos užduotis tikrai neprašysiu nes ji nemanau ar reikalinga  tiesiog noriu prisidėti prie GreenSIDE.LT projekto vardo ir šiaip noriu jog žaistų daugiau žmonių 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užduotis įvykdyta. Šiaip tokia svarbi tema, stenkis rašytinių klaidų nedaryt, būk žmogus.

Bandysiu rašyti be klaidų ačiū už pasatbą tik jei glai rašykit visi otkius reikalus y PM xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Padėk SERVERIUI plėstis! - Taigi pagalvojau nuo šios temos sukūrimo praėjo beveik 1 diena ir aš džiaugiuosi jog jūs stengėtės Padėti SERVERIUI plėstis!  ir aš tikrai džiaugiuosi ir dėkoju jums dabar per šendien dieną ar kitą dieną badysiu kaško pagalvoti iš idėjų naujokams kaip jiems padėti ir visa kita manau sugalvosių gerą idėją taigi sėkmės Padėti SERVERIUI plėstis! ir visi prisidėkite iki susitikimo.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

874153aa3724d59300b9ef578442d74549.png

 

Sveiki visi esu naujokas kuris nori padėti GreenSIDE.LT serveriui turėti daugiau žaidėjų ir kad šis serveris pasiektų tikrai didelį žaidėjų kiekį nes dabar pamačiau jog žaidėjai tikrai pasilieka serveriuose nes jie turi turtų bet mes galim padaryti jog kelesdešimt ar keli šimtai ateitų pas mus tik mūsų dalis yra juos sudominti todėl nusprendžiau padaryti šiokę tokę reklamą projektui viskas bus apačioje.

 

Kokia yra tavo užduotis?

 

 

Ant savo SKYPE vartotojo sienos užsidėk šį užrašą : www.GreenSIDE.LT ll Laukiamas kiekvienas!!!

Su savo FACEBOOK vartotoju paspausk "Patinka" ant serverio puslapio : https://www.facebook...97628/timeline/

Su savo YOUTUBE vartotoju Prenumeruok GreenSIDE.LT Youtube kanalą! : https://www.youtube....?view_as=public

Pasiūlyk užeiti į šį serveri savo draugams, klasiokams, pažystamiems ir t.t.

Kurk serveriui visokes atributikas (GFX VFX ir visa kitą ką gali) 

Jei įvygdiai GreenSIDE.LT serveris tau dėkoje Sėkmės viską darant iki susitikimo !!

Įvygdiai užduotį rašyk y komentarus : Užduotis įvygdyta 

 

Seniuk, kam tu kopijuoji kito projekto administracijos žinutę?

Tavo žiniai čia ir pati administracija nenori labai plėstis, nes kaip matai reklamų nėra faktiškai niekur, norintis plėstis projektas būtų reklamuojamas visur...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Seniuk, kam tu kopijuoji kito projekto administracijos žinutę?

Tavo žiniai čia ir pati administracija nenori labai plėstis, nes kaip matai reklamų nėra faktiškai niekur, norintis plėstis projektas būtų reklamuojamas visur...

Valdai kopijuot nekopijavau o pasiskolinau mintį kuri reikalinga šem projektui o ktias dalykas jei kaškas nepatinka sėkmės tau nesu kopijuotojas aš viską rašiau ir visa kita jei nori tam savo Mariaus projekte likt sėkėms durys atviros. 

 

Mintį tik pasiskolinau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Valdai kopijuot nekopijavau o pasiskolinau mintį kuri reikalinga šem projektui o ktias dalykas jei kaškas nepatinka sėkmės tau nesu kopijuotojas aš viską rašiau ir visa kita jei nori tam savo Mariaus projekte likt sėkėms durys atviros. 

 

Mintį tik pasiskolinau.

 

 

Sveikas. Gera motyvacija bet visi projektą šitą žino o beto jis kietas ir be tų kelių šimtų žaidėjų vienu metu. O šiaip aš žiūriu tu labai gramatnas :D

P.S aš Jeffrey_Green :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Valdai + tas Mariaus projektas yra pats kopijuotojų komandą kuri kopijuoją pažiūrėk y mūsų DP kuris rašė viską o pažėk y Ryan kuris blmb beveik viską nukopijavo ir jei nori rašyk y PM o ne čia sėkmės.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasiskolinai mintį? :D
Panašiau, kad nukopijavai pranešimą ir tik kelis žodžius redagavai, tokius kaip projekto pavadinimas, dar tiesa tos eilutės su skype botu nėra... :)
O aš žaidžiu kur noriu, forumuose lankausi kokiuose noriu. :)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.