Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Kornis_Melo | Biografija v2 ( plačiau )

Kornis_Melo

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki. Supratau, jog pirmajame bloge parašiau iš tiesų labai mažai, tad reikia prasiplėsti ir sužinoti tikrąją mano SA:MP istoriją.


 


1 skyrius - let the games beggin!


 


GTA pradėjau žaisti maždaug 5 - 6 metų ( tai būtų prieš 9 - 10 metų ). Tuo metu žaidžiant buvo tiesiog neįtikėtina kaip įmanoma yra sukurti tokį žaidimą, o dabar palyginant, BF4 grafikos jau atrodo šūdinai. Misija po misijos ėjo kaip iš pypkės, net su hydraulika misiją perėjau iš 2 karto! Nukeliavau iki Las-Venturas miesto misijų pradžiosi r pamačiau, jog yra Game Save failiukai paplatinti internete. Aš kaip mažvaikis atsisiunčiau ir pasinaudojau. Turėjau miniguną, buvau gatvėj vierchas, ballas'ų rajone nei matyt, nei užuost. Taip slinko dienos, kol neatradau dar vieno gero žaidimo : CS 1.6. Šį žaidimą NOLAIFINAU bent 5 - 6 valandas per dieną, GTA buvo pabodęs, bet kaip 7 - 8 metų vaikas, šaudyt nei trupučio nemokėjau, tad po maždaug mėnesio žaidimo grįžau prie GTA. Internete naršydamas po GTA svetainę atradau neįtikėtiną dalyką : GTA SA:MP. Iš pradžių net nesupratau kas tai yra, bet pabandęs supratau, jog ten yra dievo namai. Pagaliau gali PARAŠYTI kažkam *cenzūra* arba lochas, o ne tik rėkti prie kompo ant kokio ballas'o kad jis *cenzūra* ar lochas. Žaidžiau tuo metu freerome, nes RP dar nebuvo sukurti. Žaidimas ėjosi gerai, iki kol nesusikūrė GRP serverio tipai, ten buvo mano antri namai. Žaisdavau viename serveryje, jo pavadinimas buvo vLR*, gaila kad užsidarė, galėjo dar bent porą mėnesiukų patempt. Ten sistemos buvo visai nematytos, nes bandžiau kitus GRP servus, ir viskas tas pats. Pamenu, kai pirmą kartą patekau į TAXI ir man vyriausybęs seniūne ( Riina_Salvatore ) davė pirmąją algą - 20k litų, buvau pakakojęs truputį ir pusė kibiriuko pasisiojęs iš laimės. Vyriausybės sėniunas buvo toks žmogus, kuris dalindavo darbams algas ir nustatydavo darbams jų uždarbį per minutę, kiek pamenu TAXI buvo 24 ar 26 litai, tai buvo geriausia apmokamas darbas, todėl ten dirbau net 4, o gal net 5 mėnesius. Pasiekiau 2 pavaduotojus bei 1 direktorių, kurį davė pati Riina, o tuo metu buvau totalus vaikas. Gerai, kad TS programos dar nebuvo, nes būtų buvę tragedija. Serveris užsidarė man būnant tuo TAXI direktoriumi, labai gaila buvo atsisveikinti su tuometiniais TAXI ištikimais nariais, du iš jų buvo lygtais Julius_Hero ir Dead_Virus, jie dirbo dar ilgiau nei aš, bet aš pasiekiau daugiau nei jie, nors vienas iš jų dabar jau manau žmoną ir kokį 5-metį sūnų turi, o kitas jau kolegija greit baigs ( čia mano spėjimas, nes jie žiauriai rimti buvo ir jau baiginėjo mokyklą ). Manau šiame skyriuje gana, eikime prie antrojo!


 


2 skyrius - aria dirvą traktoriukas!


 


Šie artimiausi 3 skyriai susidės iš mano žaidimo laikotarpio LM* projekte, kuris yra pats ilgiausias. LM* serveryje pradėjau žaisti maždaug 2012 balandį. Pažaidžiau maždaug 1 - 2 savaites, kol nepamiršau slaptažodžio ir labai supykau, nes algoje turėjau beveik 150 tūkstančių dirbdamas vien valytoju. Po gerų pusės metų, draugai priminė man SA:MP'ą ir pasiūlė vėl žaisti LM*. Na apgalvojęs sutikau ir susikūriau naują paskyrą : Kornis_Alco. Pirmąją dieną buvo labai sunku, teises laikiausi grubiai 4 valandas, kol man nepadėjo gerb. Deividas_Skypis, buvęs tuometinis administratorius bei dabartinis GreenSide žaidėjas. Jis gydė mašiną, visus killino ir gale turėjo virš 100 įtarimo. Jis man dar davė gale dovaną - free killą. Apsidžiaugęs nebuvau, kaip tik jam į /sms norėjau parašyti *cenzūra*, bet neturėjau telefono :( Prie ligoninės pamačiau savo tikrąjį pašaukimą šiame serveryje : VALYTOJUS! Nubėgau iš karto įsidarbinti ir pradėjau dirbti, tą pirmają dieną valiau gatves maždaug 5 - 6 valandas ir užsidirbau apie 50 tūkstančių į algą, su tapačia mašina pradirbau iki 14 tūkstančių litų ( manau rekordas ), tad pasidariau SS ir įdėjau į forumą, kur buvau išvadintas vaiku ir nolaiferiu. Surinkęs maždaug 11 tūkstančių patirties taškų ( XP ) sužinojau, kad yra darbai su pakvietimu ( reiktų padėkoti TAXI direktorei - Omis_Zekas, kuri ir paskatino pildyti į darbą ( ji buvo pirmasis žmogus, kuris mane pasveikino SA:MP'e su gimtadieniu ). Pabandyti buvo verta, dar kaip tik buvo tą dieną mano gimtadienis, tad užpildžiau gan neblogą anketą kaip pirmą kartą ir patekau ! Buvau pilnas laimės kūdikėlis, priimtas į darbą su sunkiausia apklausa dirbau non-stop 3 dienas, miego gal sudėjus buvo 15 valandų, jei tik ne mažiau, nes visą laiką norėjau dirbti ir dirbti, kol miegodavau ir tai pailkdavau AFK darbinėje, nes tada eidavo ir XP ir litai į algą. Buvau nusipirkęs VIP ir algą 1000, tad per 3 dienas užsidirbau beveik 5 milijonus, kuriuos išleidau garbingam tikslui - paaukojau TAXI firmai. Pranešė per /d ir pasidariau parašą ir buvau labai laimingas. Padirbęs maždaug 1 mėnesį su trupučiu gavau treniruočių prižiūrėtoją ir dar labiau norėjosi dirbti, nes dabar aš esu aukštesnis už kitus. Treniruočių vesti beveik nemokėjau, tad dažniausiai padėdavau Ievai ir Marijai vesti treniruotę prižiūrėdamas galą arba palaikydamas tvarką kol kiti atlikinėja užduotį. Buvo apmaudu, kai Ieva atsisakė direktoriaus ir perleido Vincui_Stallone, kuris pirko direktorių už lygtais 300 litų, tad jį nušalino DP Lukas_Fanta a.k.a Lukas_Arbata šiame serveryje. Po TAXI nukeliavau tiesiai į apsaugą pas tik tik tapusį direktorių - Egidijus_Keza. Pradžia buvo sunki, nežinojau ką reikia daryti, tiesiog važinėjau su savo darbine ir kėliau algą ir darbo patirtį ( ji buvo taip pat tik tik atsiradusi ). PRadirbęs kažkur mėnesį gavau savo antrąjį prižiūrėtoją : Vairavimo instruktorius. Man reikėjo vesti vairavimo treniruotes darbuotojams ir savaitės gale jų įgūdžiai buvo analizuojami valdžios, kai atsibodo apsauga ir norėjosi kažko rimtesnio - perkėlinėjo apsauginius į SWAT Steve_Aoki - SWAT'ų tuometinis pavaduotojas, čia žaidžiantis su Steve_Grey slapyvardžiu. Patekau labai lengvai, nes mano apsaugos bendražygis Adidas_Ricka, kurį iš apsaugos pamenu geriausiai nieko nemokėjo, o aš buvau atsispaudinęs visą informaciją, tad mano šansai buvo labai dideli. Taip ir įvyko - tapau SWAT darbuotoju. Pradžia buvo nesveika, kanale visada siautė Skypis, Šaltis ir Aokis, veiklos buvo visada, Skypis visus duxino, kalėsi litus lyg niekur nieko, tiesiog reguliarios mini-atrankos. Dirbau iki pat Šaltuko direktoriavimo galo, buvo nuostabu, bet teko palikti šį nuostabų darbą.


 


3 skyrius - /ldj Sveiki, čia laida Klausimanija! ; Oh noez!


 


Manau iš skyriaus pavadinimo spėjate, jog tai bus apie DJ Radijos ( radistų ) firmą. Taip, jūs teisūs, tai bus TIK apie radistų firmą, mano pasiekimus joje bei nuveiktus žygdarbius. Viskas prasidėjo, kai dar žaidžiau su Kornis_Alco paskyra, patekau į Radija aps Pinky_Boy per mini-atranką. Pradžia buvo nuobodi, galvojau, jog tai šūdiniausias darbas, bet vėliau supratau, jog aš klydau, nes nežinojau, kad galima vesti laidas. Sužinojęs šį magišką dalyką pravesdavau bent 15 laidų per dieną, bet prizų nedalindavau, nors jiems turėjau beveik 30 milijonų algoje, nes kaip ir sakiau - VIP + ALGA 1000 OP, žinoma, porą kartų adminas 3 lygio pabūvojau. Nenukrypkime nuo temos. Kai sužinojau, kad galima vesti laidas, pasikėliau pats pirmas paskutinį rangą, tad buvau lyg dievas tarp visų, bet neilgai : Pavogė mano paskyrą per vieną mano pažįstamą iš senesnių projektų, kuris su čytais kankino vieną hackerį, kol jam nepratrūko nervai ir neužklupo mūsų dviese važinėjant ir chatinant. Jis parašė viso gero šioms paskyroms ir kartu su kažkokiu kitu adminu mus užbanino. Mes užpildėme UNBAN apeliacijas ir žaisdami lygtais CS 1.6 porą valandų nusprendėme prisijugnti, nes jau buvome atblokuoti. Bandėme pirmą kartą - slaptažodžiai netiko, bandėme antrą kartą - netiko, bandėme gal kokisu 50 kartų, bet netiko. Aš tam hackeriui parašiau į skype kodėl pavogei, o jis tiesiog atsakė : Tavo draugelis labai užpiso mane, tad kadangi tu jo bendražygis, tai ir tu nuketėjei. Aš jį užblokavau skypėj, vaiku, *cenzūra* ir kuo tik įmanoma išvadinau. Tą pačią dieną teko susikurti naują paskyrą, kuri iki šiol yra : Kornis_Melo. Turėdamas 1521 XP, jau turėjau VIP'ą ir ALGĄ, tad buvo visai neblogai. Emigravęs iš kažkokio projekto gavau XP, turėjau virš 10k, tad užpildžiau į DJ Radiją ir patekau, nes direktorius žinojo kas aš esu. Dirbau ir toliau, niekas dar neturėjo paskutinio rango, tad reikėjo vėl užsikelti, tik gaila, kad buvau šį kartą trečiasis kuris jį užsikėlė iš visų tuometinių darbuotojų. Bet vienintelis iš jų gavau prižiūrėtoją, tad buvau patenkintas. Pradirbau iki galo, kol Pinkis perleido direktorių savo ištikimam pavaduotojui : Džestinas_Nors, kuris buvo mano vadovavimo karjeros pradininkas. Pas jį teko pradėti viską iš naujo, nes tai darė visi, pasiėmė patikimą žmogų į pavaduotoją pradžiai, kuris jam pagelbėjo pirmąsias 2 savaites. Aš tuo metu dirbau kaip traktoriukas ( taip pat kaip TAXI bei SWAT ). Po lygiai 3 savaičių sunkaus darbo gavau laidų/skelbimų prižiūrėtoją, kuriuo užteko pabūti 2 dienas, ir atėjo mano lemtingoji valanda - TAPAU RADISTŲ PAVADUOTOJAS! Tuo metu manyje tiesiog nenustojo veikusi euforija, bet gaila, kad neilgai, tik 5 dienas. Bet supratau, jog pavaduotojo pareigos sunkesnės nei atrodo ir reikia tikrai nemažai paplušėti norint turėti sėkmingą firmą. Direktorius išėjo į medikus, tad aš iš paskos, bet ten man ne vieta, grįžau į Radiją pas Tumą, tiesiog dirbau, tada ariau pas Sudoku, gavau prižiūrėtoją ir įvyko kai kas neįtikėtina - Karolis tapo DP, tad rinko man naują direktorių - juo tapo Justas_Heittis - antrasis mano karjeros pradininkas. Pas Justą užteko 3 dienų ir jau gavau vyr. prižiūrėtoją, prabuvęs juo 1 savaitę, sužinojau, jog vyks atranką į pavaduotojus iš darbuotojų, o kandidatai turės pravesti treniruotę. Tam ruošiausi maždaug 4 - 5 valandas, kol suplanavau genialią treniruotę. Pirmasis kandidatas - ne mano nickas, antrasis taip pat, trečiais kažkoks nevykėlis ir ketvirtas, kuris vpš atsisakė vesti praktiką, tad tie du pirmieji kandidatai tapo pavaduotojai, o aš likau vyr. prižiūrėtoju. Susinervinęs plikau darbą, bet po 2 dienų panorau grįžti ir Justas mane tiesiog free priimė ir grąžino į senąsias vėžias - vyr. prižiūrėtoją. Padirbau vos 2 dienas, pravedžiau gerą veiklą, direktorius tai pamatė ir spėkite - antrą kartą tapau DJ Radijos pavaduotojas! Pradžia buvo tikrai gera, gavau kelias forumo temas, buvau atsakingas už budėjimus, tad sunku nebuvo. Po maždaug savaitės mano vadovavimo, direktorius išvyko į EuroBasket varžybas Lisabonoje man atrodo. Pirmąjį pavaduotoją nušalino už neaktyvumą, kitam tiesiog nuimė pareigas, nes pardavinėjo pakvietimus ir likau vienas, tad direktorius gavo 1 įspėjimą ir likau vienas beveik visą tą savaitę. Bet buvo problema - neturėjau /priimt komandos, bet Karolis man ją suteikė tą pačią dieną, tad nieko tokio nenutiko. Kadangi buvau vienas ir neturėjau jokių paslaugų, reikėjo pasipelnyti, per tą savaitę pasidariau beveik 4 tūkstančius taškų, gavau 1 papeikimą, kuriame matosi, jog jį tik nušoviau, nes parašiau jog jis gaujinis, bet 6 litai buvo prasiųsti :) Prabuvęs beveik mėnesį pareigose, pasidaręs ant trijų 3 lygio adminų vipų ir algų 1000, tiesiog palikau pareigas ir patį darbą. Po maždaug 9 mėnesių buvau pavaduotojas pas Ren_Wayne Radijos firmoje, bet ten buvau tik tam, jog pasidaryčiau ant kito serverio 3 tūkstančius kreditų, kas pasisekė labai gerai, tad apie tai daugiau nepasakosiu, nes ten nieko nepadariau, tik free priiminėjau ir dariau mini-atrankas.


 


4 skyrius - free sutaisymas/degalai ant ūkininkų kalno!


 


Kaip ir supratote, šis skyrius bus iš mano praleisto laiko mechanikų firmoje. Pats pirmas įsidarbinimas buvo siaubingas, lygtais dirbau pas Gintaras_Žukauskas. Prikabindavau mašiną, nutempdavau į KMA, palikdavau bet kur ir važiuodavau kitos ieškot ( darbo taškai man tuo metu labiausia rūpėjo. Tą pačią dieną gavau 2 įspėjimus, nes kiaurą dieną dėliojau bet kur. Kadangi buvau apsikrovęs taškais, tuos įspėjimus nusiėmiau ir išmokau gražiai pastatyti mašiną. Pastebėjęs mano darbą direktorius suteikė man iškvietimų prižiūrėtoją, galvojau, kad išbūsiu ilgai, bet prabuvau tik 5 dienas, nes sugundė kitas darbas, apie kurį rašysiu kitame skyriuje. Po kiek laiko, sumaniau vėl grįžti į Mechanikus. Paėmiau 3 vietą direktoriaus rinkimuose ir pagalvojau, kodėl nepabandžius padirbti ir kažką pasiekti. Tad per pirmąją atranką patekau, dirbau paprastai, ir tą pačią dieną pavaduotoju tapo Edwa_Nmz, pas kurį dirbau labai daug TAXI firmoje, apie ką plačiau sužinosite kitame skyriuje. Jis mane pamatęs iškart atpažino ir TS'e kalbėjomės ištisas 3 dienas, ta prasme kiaurą dieną. Praėjus 4 dienoms nuo įsidarbinimo, jis mane pasiūlė į pavaduotojas pas Edga_Anonim, kuris tuo metu buvo Mechanikų direktorius. Edga man parašė į skype ir paklausė kaip jautiesi firmoje ( aš iš pirmo nežinojau kas jis ), atrašiau visai neblogai, geri kolegos, valdžia irgi gera, tada jis man paskambino su Edwa per skype ir pasiūlė pavaduotoja. Aš žinoma sutikau. Pradžioje vedžiau nemažai veiklos, tai buvo pirmoji savaitė. Bet antrąją savaitę ištiko didelė nelaimė mano šeimoje ir turėjau skubiai išvykti, o aš pamiršau užpildyti neaktyvumo anketą, tad prabuvęs 14 dienų direktorius mane pats nušalino, nes nesirodžiau žaidime beveik 3 dienas. Grįžęs po visko kas praėjo palikau mechanikus ir nukeliavau į kitą darbą. Slankiojant po darbus man visiškai atsibodo serveris ir palikau projektą Mechanikų direktoriumi tampant Edwai, kuris mane norėjo imti į pavaduotojus, bet aš to nežinojau. Grįžęs po maždaug mėnesio įsidarbinau pas jį, ir paklausiau tai kada pavaduotojas, o jis atsakė būtum gavęs pirmąją mano dieną, bet palikai serverį, tad teks nemažai paplušėti. Dirbau kone 1 mėnesį po 3 - 4 valandas, bet pavaduotojo taip ir nesulaukiau, tad darbą apleidau ir išėjau į SWAT. SWAT darbe greitai pabodo, tai tą pačią savaitę perėjau atgal į Mechanikus, bet užteko 2 dienų padirbti ir gavau tą nelemtą pavaduotoją net 6 dienoms! Visą laiką stengiausi būti aktyvus, bet direktoriaus man jis neperleido, o bandė perleisti Ereboseriui, mane gerajam mechanikų draugui, bet DP neleido, tad ir man teko apleisti darbą. Į mechanikus grįžau tik po gerų 10 mėnesių, kai direktoriumi tapo Egidijus_Keza. Jis dabar mokosi mano mokykloje, tad su juo susitinku kiekvieną dieną, tad labai daug nardžiau. Patekau pas jį į firmą, dirbau iš tikro labai mažai, kartais net neprisijungdavau visą dieną, bet čia ne esmė. Gavęs pavaduotoją išviso nieko neprravedžiau ir tapau neaktyvus kiekvieną dieną. Mariui ( DP ) prišnekėjau ten nesąmonių su idėjomis, bet jų nei vienos neįvygdžiau, tad jis liepė Kezai mane nušalinti nuo pareigų ir gavau dvigubą b-listą ( nekompetetingas darbas einant pavaduotojo pareigas ir melavimas DP ), tad apleidau darbą.


 


5 skyrius - ką pavežti - G!


 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na skaičiau tik apie DJ RADIJOS firma, nes man tai aktolu, man labai krito 1 sakinys į akis, ir tu žinosi dėl ko: pasidaręs ant trijų 3 lygio adminų vipų ir algų 1000

 

:DDDDD

Patikek, daug buvo ( zinok cia tie adminai vipai ir algos tik is pakvietimu, be taves.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

viskas ok , bet kam kurti atskiras temas ? Į seną reikia rašyti o ne po visas mėtytis seniuk :D

Matai, senojoje nebūtų tiek žmonių vėl peržiūrėję, tad teko kurti naujoje!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis tikrai puikus blogas, sėkmės kuriant toliau.

Juk ir taip aišku, jog neskaitei, per 3 minutes perskaityti 10 - 11 blogų yra neįmanoma niekam, tad sėkmės renkant pranešimus, nes jie nieko neduoda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau čia aprašai tiesiog žaidimą LM* serveryje, jokia čia biografija, tiesiog ką nuveikei per vieną serverį. Perskaičiau beveik viską, kadangi galas nesudomino. Sėkmės. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau čia aprašai tiesiog žaidimą LM* serveryje, jokia čia biografija, tiesiog ką nuveikei per vieną serverį. Perskaičiau beveik viską, kadangi galas nesudomino. Sėkmės. 

Perskaitei beveik viską, nes galas nesudomino, tai kaip čia suprast ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.