Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GreenSIDE.LT laikraštis NR.2

Aomine_Daiki

Rekomenduojamas pranešimas

874153aa3724d59300b9ef578442d745111.png


GreenSIDE.LT laikraštis NR.2


 


Gaisras kuris pasiglemžė namą su žmogumi


 


Nuotraukos 


43ed6238383f549e9733b9450d12c1e9988.png



6c5fd7816899867ad264d982ee2806ee169.png


 


Šendien 18:24 GAISRINĖS gavo iškvietimą jog dega namas kureme yra žmogus kaipinoma namas degė atvira liepsna sužinojus jog ten yra ir žmogus Mantas_Verone buvo skaudu girdėti buvęs TAXI direktorius o dabar paprastas darbuotojas nusigyveno jog name kaškas vyko jog taip turėjo įvykti vieno gaisrininko teigimu name kaip ėjo gelbėti nuleipusį Mantą buvo rastą daug šampano bei degtinės tuščių butelių nuo ko galėjo užsidegti namas nežinoma bet yra teigiams jog galėta palikti užiebta dujinė arba numesta nuorūka ant lovos ar ant kilimo. Ikitesminis tyrimas pradedamas


 


Į serverį ateina naujas darbas


 


Nuotraukos 


6ca48abd9d072642d780544f0efb2d2d180.png


92d58dd74f6319a43f010ae841efed2c505.png


4b795ca95e8d4e1d23a375ed7da813e7784.png


03f31d3177c980fb2cbf6a42b181021f912.png


 


Į serverį atvyko naujasis darbas kuris patiks visiems serverio žaidėjams tai yra tiek unikalus tiek ir paprastas darbas FERMERIAI iš pavadinimo galime skirti jog čia yra paprastas bei ūkiškas darbas kaip kurie sako jog tai yra kaimiečių darbas bet mes gyvename kaimeliuose todėl šis darbas kaip tik mums ir mes džiaugsimės šiuo darbu kol atsiras naujas serverio darbas kuris bus dar unikalešnis o dabar biškį apie darbą 


- Aivaras - Naujas ūkininkų darbas, nuo 1500 patirties taškų. Atvykus ir įsidarbinus visų pirmiausia turėsite kulti grūdus (taip taip ne vien važinėti po checkpointus ar ką spaudinėti o važinėti po laukus ir kulti grūdus, kurie dings / ataugs ir t.t). Prikūlus bent 1kg grūdų jūs galėsite juos išpilti į ūkininkų sandėlį. Sandėlyje galės būti iki 5000kg grūdų. Jei sandėlyje yra grūdų kas 2 minutes, iš 100kg pasigamins po 10 duonos kepalų dėžių, kurias pasikrovus reikės nuvežti į GreenSide gamyklą bei iškrauti sunešiojant dėžes iš tr.priemonės. Sėkmės jums darbuose


 


TAXI darbuotojas padarė stiprę avariją


 


Nuotraukos 


8ee686e3291102742a687b15f03ad96b667.png


fd2b409fe2430b16be1a47c11598669f543.png


74753484b9e956ce279724d56a11bfd5286.png


 


Šendien 19:38 įvyko kraupi avariją kurioje vos nežuvo TAXI darbuotojas Swed_Bank važevęs ant 177 KM/H nesuvaldęs darbinės transporto priemonės rėžėsi į šale esantį tiltą automobilis sudaystas visas priekis nesutaisomai kalbant su TAXI direktoruumi jis atsakė ačiū dievui jog nieko neatsitiko mano darbuotojui Swed nes jei būtų atsitikę tikrai būtų man liūdna geriausias darbuotojas jis priima geriausiai iškvietimus ir visa kita jis yra tikrai drasus ir netikiu jog taip važevo taigi tai buvo direktoriaus žodžiai aišku ačiū dievui jog dar leido jam gyventi atvykus medikams Marcui ir jo kolegiai jie išvežė jį y gydymo įstaiga Swedai sveik.


 


 


Atsiprašau jei bus klaidų nes rašiau skubiai.


Oficialus GreenSIDE.LT laikraštis NR.2


Patiko negailėk PATINKA mygtuko ačiū

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šendien 18:24 GAISRINĖS gavo iškvietimą jog dega namas kureme yra žmogus kaipinoma namas degė atvira liepsna sužinojus jog ten yra ir žmogus Mantas_Verone buvo skaudu girdėti buvęs TAXI direktorius o dabar paprastas darbuotojas nusigyveno jog name kaškas vyko“ Nežinau, man tiesiog graudu skaityti tokį laikraštį.. Tu parašęs jį ne iš kart skelbk, o ištaisyk visas klaidas, sakinį sudėliok suprantamai, nes dabar nesuprasi, kur čia kas, tikrai prastai žiūrisi. Jei jau pačiam lietuvių kalba taip prastai sekasi, tai paprašyk draugo, ar šiaip kokio žmogaus, tikrai manau atsirastų norinčių padėt. Ir šiaip dėl ukininkų darbo šiek tiek pasenus naujiena. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šendien 18:24 GAISRINĖS gavo iškvietimą jog dega namas kureme yra žmogus kaipinoma namas degė atvira liepsna sužinojus jog ten yra ir žmogus Mantas_Verone buvo skaudu girdėti buvęs TAXI direktorius o dabar paprastas darbuotojas nusigyveno jog name kaškas vyko“ Nežinau, man tiesiog graudu skaityti tokį laikraštį.. Tu parašęs jį ne iš kart skelbk, o ištaisyk visas klaidas, sakinį sudėliok suprantamai, nes dabar nesuprasi, kur čia kas, tikrai prastai žiūrisi. Jei jau pačiam lietuvių kalba taip prastai sekasi, tai paprašyk draugo, ar šiaip kokio žmogaus, tikrai manau atsirastų norinčių padėt. Ir šiaip dėl ukininkų darbo šiek tiek pasenus naujiena. :D

Esu naujokas prieš rašant pasižėk kada usireginęs kitas dalykas su lietuvių man viskas gerai tik greitai rašau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,na šis variantas geresnis, daugiau tvarkos,nuotraukos įdėtos,tačiau ir vėl didelė kliūtis - rašybą. Aš pamatęs Rožinės laikraštį,sugalvojau įdėją. Kodėl gi tau ir Rožinei nesuburti komandos, ir pradėti nauja GreenSide laikraštuką kartu? Tavo įdėjos/Rožinės tvarka,rašyba,įdėjos. = Puikus GreenSide laikraštukas, nes dabar jus keliate po vieną,bet manau jus sudėjus būtų daugiau naudos,negu yra dabar. Tačiau tai yra tik mano pasiūlymas,jus galite galvoti ir spręsti savo planus toliau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu naujokas prieš rašant pasižėk kada usireginęs kitas dalykas su lietuvių man viskas gerai tik greitai rašau

KOKS SKIRTUMAS, AR TU NAUJOKAS, AR NE? KAD TU MOKYKLOJE ESI NAUJOKAS, TAI TAU NEUŽDUOS NAMŲ DARBŲ? Nesuprantu aš tavo logikos.. Nepanašu, kad moki lietuvių kalbą. Pvz. aš irgi greit rašau, netgi labai greit, bet nedarau tokių klaidų, o jei jau jos darosi, tai patikrink, nereikia visko skubotai daryti, darant darbą pasistenk, o ne kad tik viską greičiau. Todėl ir nesigauna tau niekad normalus darbas, nes viską stengiesi kuo greičiau pabaigti, skubotai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar sykį sakau nepatinka neskaitykit kam patinka tegul skaito laikui einant bus renkama komanda kuri bus priimta y laikraštį ir viską darysime o dabar paprastai sėkėms laikraštį kurisu ne vienas tik tą galiu pasakyti todėl laukite NR.3


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar sykį sakau nepatinka neskaitykit kam patinka tegul skaito laikui einant bus renkama komanda kuri bus priimta y laikraštį ir viską darysime o dabar paprastai sėkėms laikraštį kurisu ne vienas tik tą galiu pasakyti todėl laukite NR.3

Pirma žmogau išmok parašyti ar bent sakinius sudelioti tinkamai kad logiškai skambetu...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprask ir aš turiu gyvenima ir tu turi gyvenimą nesu tas asmuo kuris nolaifins prie kompiuterio turėjau rimtą priežastį taip greitai rašyt nes turėjau greitai išvykti o mano tikslas rašyti kas dieną laikraštį o nes savaitę ar mėnesį 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Suprask ir aš turiu gyvenima ir tu turi gyvenimą nesu tas asmuo kuris nolaifins prie kompiuterio turėjau rimtą priežastį taip greitai rašyt nes turėjau greitai išvykti o mano tikslas rašyti kas dieną laikraštį o nes savaitę ar mėnesį 

 

tu gal per google.lt verteja ar klaidu taisyma teksta tvarkai as nesuprantu... nes googles vertejuose logika pasiklysta sakiniuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekam tikęs laikraštis.... Nei kablelių, nei taškelių, nei normalių sakinių. Jei neturi laiko, kam iš vis kažką daryti? Apsilankyk kituose forumuose pasisemk idėjų  ir tada kažką daryk. Pradžiai daryk kas savaitę jei taip nespėji. Žodžiu tas tavo išsireiškimas nenori - neskaityk irgi apgailėtinai atrodo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Suprask ir aš turiu gyvenima ir tu turi gyvenimą nesu tas asmuo kuris nolaifins prie kompiuterio turėjau rimtą priežastį taip greitai rašyt nes turėjau greitai išvykti o mano tikslas rašyti kas dieną laikraštį o nes savaitę ar mėnesį 

 

:D:D Tai tik nesakyk, kad visą laikraštį rašai iš karto į forumą? Tai kur tu parašysi be klaidų ir tvarkingai.. Pirma į word'ą susidėliok, ištaisyk klaidas, paredaguok viską, ir kai bus sutvarkyta, tada tik kelk. Negi negali išeidamas išsisaugot, ir grįžęs pabaigt? Tiesiog kas dieną tu neturėsi idėjų, ką rašyti, arba rašysi visiškas nesąmones, ką dabar ir darai. Nesugebi daryti, tai ir nedaryk. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žodžiu, tamsta redaktoriau. Jūsų dienraštyje yra galybė klaidų (Gramatinių, nelogiškų sakinių ir šiaip nesąmonių). Nieko prieš, kad kuri, bet manau šis darbas tikrai ne tau... Pacituosiu tavo klaidas ir t.t. (Gal pasitaisysi kitam kartui).

 

kaipinoma

kureme

o dabar paprastas darbuotojas nusigyveno jog name kaškas vyko.

jog taip turėjo įvykti vieno gaisrininko teigimu name kaip ėjo gelbėti (Jokios skyrybos..)

bei degtinės tuščių butelių nuo ko galėjo užsidegti namas nežinoma (SKYRYBA)

teigiams

Ikitesminis 

 

Ir čia tik iš pirmo tavo straipsnio, toliau tingėjau ieškoti. Suprask, tikrai nėra malonų skaityti laikraštį, kuriame yra krūva klaidų..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Dovas_Aleksandra 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.