Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

*Laikraštis „Karštosios naujienos“ -2 !!!

Rozine_Blondine

Rekomenduojamas pranešimas

687614849c4e11e011d84b258caa8eb8848.png

Pirminiais duomenimis, BlueBerry miestelio centre jaunimas nenustoja švęsti. Pasak įpykusio senolio: „tie chuliganai eilinį kartą neleidžia senam diedui išsimiegoti, o man dar nugarą skauda..“

Grįžtant prie esmės, tai senoliui atsibodo pastoviai leidžiamos dainos su keiksmažodžiais : „Guliu sau šiltai lovoje ir girdžiu langai dreba nuo muzikos. Mano laikais to nebuvo, o dabar tik išgamos, visokios kekšės, gražūs užpakaliai, papudruotas veidelis..“

Senuolis dar ilgai įkvepiančiai šnekėjo - mes net nusistebėjome, jog tiek metų turintis vyras, toks energingas. Na kaip jau supratote Tomas_Bielka mėgsta bendrauti, be to kreipiasi į viešumą, dėl morališko smurto. O ką? Miegas juk svarbus.

 

a4ce32697b24094ec09cc38e22025287255.png

 

 

60e5bba3d537e48dbddc8ce0b735ebad601.png

Rugsėjo penkioliktosios pavakarį, civiliai pramogaujantys BlueBerry pliaže išvydo skenduolį, todėl nedvejodami iškvietė profesionalų gelbėtoją Edgaras_Mix. Šis atvyko žaibišku greičiu, stebėtojai teigia: „it koks supermenas“ bei nedvejodamas puolė gelbėti plūduriuojantį nelaimėlį. Edgaras be didelių pastangų ištraukęs iš vandens kūną atliko dirbtinį kvėpavimą ir nuostabiausia - Valis_Kent atsigavo. Žinoma, Valis buvo pasimetęs, sušalęs, prigėręs vandens bei lyg šiol su nieko nebendrauja.

Pasak liudininkų: „Nežinau, tiesiog valgiau bananą, kol netoliese privažiavo geltonas furgonas be numerių ir išsviedė kažką į vandenį. Iš pradžių nekreipėme į tai dėmesio, bet kai pasigirdo aimanos bei tas nesiliaujantis taškymasis, supratome, jog reikia kviesti pagalbą.

Kol kas neaišku kokiomis aplinkybėmis Valis_Kent atsidūrė ežere, tačiau pareigūnai atlieka tyrimą. Galime tik didžiuotis Edgaras_Mix drąsa, tikėkimės Rolling_Paul į tai atsižvelgs pakeldamas darbuotojui atlyginimą. 

 

429e86308477622254382bba62cbd85211.png

 

 

7f475c15bd993261eec4bf301d2071c3603.png

Rugsėjo penkioliktosios vakarą, Mongomerio miestelio gyventojai užtiko Dovilė_Vaitt stovinčią ant vairavimo mokyklos stogo. Teigiama, jog mergina kūkčiojo, o stebėtojui paklausus kas atsitiko, vos pralemeno, jog šią paliko turtingas vaikinas. Dovilė_Vaitt buvo įtariama svaiginimusi narkotinėmis medžiagomis, kadangi kai vieno Montgomerio miestelio gyventojui suskambo telefonas, ši prikišo riešą (ant kurio beje puikavosi laikrodis) prie ausies tardama: „Alio, katytė klauso“. Taip gavosi, jog Vaitt bendravo su savo laikrodžiu, negana to pradėjo garsiai susirinkusiesiems dainuoti:

„-Būti ar nebūti? Paliko mane lalala..peilis į širdį. Dabar tik tamsa, agonija, uraganas. Man nebeliko nieko..aa“.

Medikas Katum_Asas dar bandė švelniai bendrauti su auka, tačiau mergina išrėžė: „Atstok nuo manęs, aš ne taip lengvai prienama, kaip jūs,vyrai, galvojate“. Tada medikas kaip tikras didvyris perėmė taktiką važiuodamas ant savo lyties atstovų: „Juk mes visi kiaulės, būk gera mergaitė ir pasitrauk nuo stogo krašto.“

Tik deja, ir tai nepadėjo.

Nelaimė įvyko tuomet, kai medikas stengėsi  atsargiai užlipti pas pačią Dovile_Vaitt. Tuo metu kažkas minioje sušuko: „Kada tu nušoksi pagaliau?!“ Galiausiai mergina išpyškinusi: „Visada mylėsiu Danielius_Molokov“ - nušoko. Visi susirinkusieji neteko amo. Pasak medikų, Dovilė patyrė daugybinius lūžius, skilo kaukolė bei kraujas išsiliejo į smegenis. Daktarai kovojo su vidiniu kraujavimu, tačiau jo niekaip negalėjo sustabdyti.
„-Kartais nutinka taip, kaip nutinka ir negalime niekuo daugiau padėti.“-kalbėjo liudininkas matęs užgesusią gyvybę. 

 

97b317472f4c67fe3f9ad1960f643473582.png

 

 

 

Kas dar neskaitėte pirmojo leidinio su Mafijos_Tėvas, Marko_Escobar, Gruzinas_Sampo, tai jis čia:

http://greenside.lt/index.php?/topic/10950-laikraštis-„karštosios-naujienos“-1/#entry85241

 

Ačiū Deividui už pakoreguotas nuotraukas,

Rožinė_Blondinė

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip viskas normaliai, klaidų beveik nėra. Skaitosi lengvai. Tik aš manau įdomiau būtu savaitinį daryti, negu kasdieninį. Surinkti "chebra" ir kiekvienas kažką naujo įneštu. Kažko nematyto gal atsirastu, visos savaitės naujienos būtu. Kitaip manau kasdieninis atsibos daug kam, o ir nebebus apie ką rašyti, tai tektu improvizuoti apie bet ką.

O savaitinis būtu super. Galima visos savaitės naujienas surašyti, iš tikro pasaulio įdėti kažką įdomaus, sporto apžvalgą, kelis anekdotus, galbūt žaidimą kokį padaryti, interviu su bet kokiu serverio žaidėju ir pnš. Sėkmės kuriant.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip viskas normaliai, klaidų beveik nėra. Skaitosi lengvai. Tik aš manau įdomiau būtu savaitinį daryti, negu kasdieninį. Surinkti "chebra" ir kiekvienas kažką naujo įneštu. Kažko nematyto gal atsirastu, visos savaitės naujienos būtu. Kitaip manau kasdieninis atsibos daug kam, o ir nebebus apie ką rašyti, tai tektu improvizuoti apie bet ką.

O savaitinis būtu super. Galima visos savaitės naujienas surašyti, iš tikro pasaulio įdėti kažką įdomaus, sporto apžvalgą, kelis anekdotus, galbūt žaidimą kokį padaryti, interviu su bet kokiu serverio žaidėju ir pnš. Sėkmės kuriant.

Kai pamačiau tavo komentarą, jo ilgumą - labai apsidžiaugiau, nes ne pora žodelių, kaip parašo kiti. Smagu, jog nepatingėjai!

Asmeniškai ir aš manau, kad kasdieninis laikraštis greit atsibostų, nebebūtų apie ką rašyti. Bet visgi pradžioje nesusilaikiau, labai norėjau dar!.. :D

Sakai, kad būtų įdomu surinkti „chebrą“. Pagalvojus, tikrai įdomu kas iš to gautųsi bei įdomu ar atsirastų norinčių tą daryti, nes daugumai tokie dalykai nepatinka. Tačiau jei ir norėtų, juk ne bet kas gali. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.