Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.5] Pasiulymas serveriui PD darbui

Time_Out

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Time_Out

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kadangi PD darbuotojai dazniausiai neturi darbo, jie tik tikrina zmones ir vazineja masinomis(kas tikrai nervina), sugalvojau pasiulyti tokia ideja: PD darbui padaryti pervezimo sistema, Turetu Pervezineti Konfiskuotus ginklus/narkotikus i sandelius ir gauti kazkiek pinigu. sakykime bent idomiau bus dirbti jiems.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Paivairins PD darba, bus idomesnis, bus ka veikti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš. Turim itin daug veiksmo. Bombų atminavimas, slaptas krovinys, trugdymas gaujiniams pervežti narkotikus, ginklus.

Tu meluoji sau ir kitiems, kai as siandien pries valanda paklausiau ko kas 5min jus mane tikrinat, jus atrezet "Nera Idomumo, tik vazinet ir vsio", Jei pas jus nera veiksmo ar nemanai, kad geriau lindus prie manes, geriau eit pinigu uzsikalt? Viska darau tik del jusu PD :)(nes nervuojat ir mane :D )

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu meluoji sau ir kitiems, kai as siandien pries valanda paklausiau ko kas 5min jus mane tikrinat, jus atrezet "Nera Idomumo, tik vazinet ir vsio", Jei pas jus nera veiksmo ar nemanai, kad geriau lindus prie manes, geriau eit pinigu uzsikalt? Viska darau tik del jusu PD :)(nes nervuojat ir mane :D )

Niekam nemeluoju. Mums veiksmo UŽTENKA. (Čia mano numonė). Ir nė sykį nebuvau sakęs "nėra įdomumo, tik važinėti ir vsio".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pries, nes turi jie to veiksmo reida padaro, grobimus t.t. dabar gauju biski nariu sumazejo todel maziau grobimu atsirado, bet baika su laiku atsiras. O sita dalyka jei ides tai bus kaip su mediku vaistais atsibos vezioti po kazkurio laiko

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bus kažkas panašaus, bet šiek tiek kitaip. Jeigu suspėsime, tai bus jau per artimiausią serverio atnaujinimą. Ačiū už pasiūlymą.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.