Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Matas_Carrianas

Matas_Carrianas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų vardas - Matas


 


Kiek jums metų - 16


 


Jūsų nuotrauka


 


723d38c3a00dbcdc7e17c2389958bbdd952.jpg[/uR


Kairėje


 


 


 


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Sveikučiai! Esu Matas, kaip jau supratot man 16 metų, esu iš Jurbarko.. Turiu broliuką kuris už mane vyresnis 5 metais. Apie mane kalbant, tai esu linksmas, draugiškas, bendraujantis, griežtas, daug rašantis žmogeliukas. 


Taip jau susiklostė, kad esu labai didelis automobilių mėgėjas, esu labai didelis MB (Mercedes benz) fanas, nes tai yra viena nuostabiausių ir geriausių markių pasaulyje. Savo ateitį ir šiaip savo turbūt didžiąją gyvenimo dalį siesiu su transportu, visų pirma tai po 10 klasių išvykstu į Kauną į ,,Kauno statybininkų rengimo centras" ir ten mokysiuos ,,Automobilių mechaniką", vėliau žadu kažkiek padirbti prie šitos srities, užsidirbti kažkiek eurų ir laikytis C, CE kategorijas ir išvažiuoti su fūrą po pasaulį..  ^_^ 


Kodėl būtent čia atėjau? Atėjau čia dėl įvairių priežasčių, visų pirma tai sužavėjo tai, kad savininkai yra žinomi asmenys ir tikrai turi potencialo kažką labai gero sukurti. Na ant antro punkto tai, kad projektas startavo su labai gražiu žaidėjų skaičiumi ir tas skaičius išliko iki dabar. 


 


 


https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&v=O9nCToR_OwY&x-yt-ts=1422579428


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Matai,geras aprašymas jeigu mėgsti transportus tai manau turi modėti drifta :D ? sėkmės tau serve.

 

Sveikas, na mėgstu patį drift'ą, bet mokėt - nemoku.

 

Sveikas. Malonu susipažinti! Automanas būsi?  :lol:

 

 

Sveikas, na manau taip, esu jau automanas.  ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Santiago_Dior  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.