Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

THE PURGE ANARCHY

White_Man

Rekomenduojamas pranešimas

ee40d0cfd0480eeb79d535c7f8223755359.jpg


 


Ateities Amerika yra atradusi puikų nusikalstamumo suvaldymo įrankį. Vieną naktį metuose leidžiami bet kokie nusikaltimai – už juos nebaudžiama. Per tas dvylika valandų, kai nedirba nė viena policijos nuovada, ligoninė ar bet kuri kita viešosios tvarkos palaikymo tarnyba, žmonės išlieja visą viduje susikaupusį įtūžį ir likusias 364 dienas visuomenėje vyrauja tvarka, harmonija, draugiškumas bei tarpusavio supratimas.


Tiesa, jei esi ne nusikaltėlis, o potenciali auka, ši naktis gali tapti baisiausiu (ir paskutiniu gyvenime) košmaru.


Šįkart žudynių nakties košmaras viduryje miesto užklumpa jauną porą, skubėjusią namo pas vaikus, kuomet automobilyje baigėsi degalai. Netrukus jų kelias susikerta su žmogumi, trokštančiu atkeršyti už sūnaus nužudymą bei motina ir dukra, bėgančiomis nuo jų namus suniokojusių ir kraujo trokštančių vandalų gaujos.Netikėtai susitikę, jie privalės suvienyti jėgas, nes tik veikdami kartu gali tikėtis, kad pavyks išvengti baisiausios lemties ir gyviems sulaukti patekančios saulės.


Filmo Trailer'is



Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zjbs.

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O šitą filmą jau visai senokai mačiau, ką galiu pasakyti jog filmas visai neblogas, įtrauks visus tuos kuriems patinka veiksmas, o ne tos nuobodžios sekundės kur būna romantiniuose filmuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na aprašymas sudomino bei jūsų komentarai padėjo apsispręsk, kad teks pasižiūrėti. Na man atrodo aprašymas kopijuotas, nes šriftas vienoje vietoje vienoks, kitoje – kitoks. Anyway, esmė tame, kad pasidalinai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na aprašymas sudomino bei jūsų komentarai padėjo apsispręsk, kad teks pasižiūrėti. Na man atrodo aprašymas kopijuotas, nes šriftas vienoje vietoje vienoks, kitoje – kitoks. Anyway, esmė tame, kad pasidalinai.

Taip, tu teisus aš aprašymą kopijavau, nes nebūčiau taip visko gerai bei puikiai kaip čia aprašęs, bet tikslas pas mane nebuvo tik aprašyti ar pristatyti filmą, aš tiesiog norėjau pasidalintu tokiu filmu, kurį kiek čia matau žiūrėję.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.