Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

White_Man VS Mantvis_Daedo

White_Man

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi sveiki visi, kaip supratote iš temos pavadinimo, jog aš su Mantvis_Daedo susikovėme, kas gražiau padarys hotėlio, motelio kambarį


Mantvis_Daedo - 


 


(AŠ) White_Manhttp://imgur.com/a/pvjga


Tai liko tik jums ponaičiai išrinkti geresnį darbą.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Abu puikūs darbai, bet man asmeniškai labiau patiko White_Man darbelis, ten viskas tvarkingai, gražiai sudėta, labai modernus darbas, tekstūros gražios. Pas Mantvis_Daedo kambarys yra paprastas, o pas White_Man yra jau prezidentinis, taigi šiuos du kambarius yra sunku lyginti. Todėl lieku prie savo nuomonės, kad abu darbai neblogi. Bet lyginant šiuos du kambarius, žinoma White_Man darbas gražesnis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

White_Man darbas gražesnis iš plytu sienos padarytos dar lova geroje vietoje stovi gražiai padaryta o anam tai ką žinau labai daug rudos spalvos nu taip kažkaip nesižiūri kaip ten!:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hmh aš dariau kaip ištikro tokie paprasti kambariai 5 žvaigdžių kambariai yra, būčiau žinojęs, kad kalba apie tokį eina būčiau nepatingėjęs ir tikrai geresnį būčiau padaręs.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbai yra geri, tačiau White_Man tekstūros nelabai atspindi pačio buto, tai labiau tiktų nuosavam namui, o pas Mantvio yra tai ko reikia, tačiau trūko paįvairinimo. 

Nusišneki.... Kas tau neatspindi ?:D Kaip tik butui tinka. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

White_Man darbas yra gražesnis, bet nepatiko keleta dalykų, pavyzdžiui tos gėlės, baltame garde. Tiesiog aki rėžia visoje nuotraukoje, darbas gražus, bet iki tobulumo dar trūksta. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modernių būtų viduse nemanau, kad rasi akmeninių sienų.

Na, čia dėl to nesipeškime, bet kiek aš žinau tai yra madinga šiuo laiku, tad manau čia 50% ant 50%. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

White_Man daug gražiau atidirbta, moderniau atrodo, langai šiek tiek reališkiau padaryti, tik ta akmenine siena, nu esu mates tokiu tapetu bet galėjo buti puse akmenines puse kitokios sienos (apačia akmenine, viršus kažkaip kitaip.)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.