Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[NAMO KONKURSAS] 21id.

Karolis_Neon

Rekomenduojamas pranešimas

Pardavimo anekta:

  • Jūsų Vardas_Pavardė :Karolis_Neon
  • Aprąšimas apie namą ( Išvaizdą, kaimynai, vieta... ) : Gražus namukas, ant gatvės kampo, na židžiu viską galite apžiurėti patys.
  • Vaizdo įrašas/nuotraukos : http://imgur.com/a/kM9tY
  • Jūsų norima suma : Konkurso salygos : Pirma ką jums reiks padaryti ir gal ne tik pirma, bet ir viską ką jums reiks padaryti, tai tik parašyti komentaruose, kodėl norite šio namo, bei pridurti #Ašnoriujo.
  • KADANGI ČIA PLANUOJA ĮVESTI NAUJĄ SISTEMA, TAD NORIU, KAD Į ŠĮ KONKURSĄ LABIAUSIAI ATSIŽVELGTŲ SERVERIO NAUJOKAI, NES GI TIK DĖL TO AŠ ŠĮ KONKURSA IR RENGIU. GL HF

Dėkui Velnelis_Camel už leidimą.

Konkursas vyks iki šiandienos vakaro, arba rytdienos vakaro.

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu šito namo, nes esu naujokas šiame serveryje ir norėčiau išbandyti namų sistemą kaip ten baldus reikia susistatyti. Šiame serveryje neesu turėjęs savo namo norėčiau įvykdyti pasiekimą ir išbandyti naują sistemą. Serveryje turiu 3000 xp neesu senbuvys šio serverio. Apžiūrėjau šitas namas yra gražus aš šito namo neparduosiu tiesiog pasilaikysiu ateičiau ir norėčiau išbandyti sistemą serverio su namais.  Nesvarbu namas įrengtas ar ne svarbiausia namas ir nesvarbu garažas tiesiog norėtu išbandyti serverio sistemą, šitame konkurse dalyvauju norėdamas išbandyti serveryje kažką naujo. Gal kartojausi kur nors bet vis tiek.  :ph34r:

#Ašnoriujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu taip pat naujokas,bet tai dzin.Nerašysiu čia,koks esu vargšelis,kad turiu mažai patirties ar t.t.Šis namas man būtų kelias į ateitį,ta prasme,tvirtintu mano poziciją šiame serveryje.Nemėgstu padlyžiauti,tad daugiau nieko nepasakysiu.

#Ašnoriujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Karoli servery zaidziu gan neilgai nuo rugsejo 27. Namo noreciau nes namu sistema man nematyta, noreciau paslept savo masina saugiai, uzkniso miegoti savo masinoj , neturiu kur savo mamos recepto blynuku iskept, bei neturiu kur katytias parsivest(If you know what i mean) #Ašnoriujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip ir visi, taip ir aš noriu šio namo, būtent todėl, nes esu naujokas, dedu pastangas, kad kažką pasiekčiau ir nusipirkčiau verslą, ar namą, bet dar toli gražu. Labai norėčiau laimėti šį namą. Tai pat stengčiausi jį įsirengti kuo gražiau, dirbčiau pinigus,kad galėčiau nusipirkti baldų.Tai pat namą pasilaikyčiau iki atnaujinimo. Po to žiūrėčiau kai viskas vyksta, galbūt parduočiau ir pirkčiau verslą, skaičiuočiau, kaip geriau gaunasi, kad išloščiau ir pasipelnyčiau. O jeigu kažkada turėsiu tai pat daug pinigų, manau padarysi tą patį ką ir tu, tik, kad pinigus duosiu naujokui. Nes eis turėti tik vieną namą.  #Ašnoriujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi noriu šio namo, nes tikrai kainos didelės šiuo metu namų. Ir norėčiau gauti šį namuką, kaip savo gyvenamąją vietą. Turėdamas šiuos namus, galėsiu sau įsirengti baldus ar tiesiog pasikeisti savo nuožiūrą. Mokėti mokesčius ir kitą, pats serverį esu pasiekęs 18k exp. Nesvarbu, kad tai didelis skaičius bet beveik iš pinigų ar bevertis esu nusipirkti šiokį tokį būstą. Taigi manau, kaip tik man tas namas. Manau tikrai pasižadu laikyti savo rankose šį namuką kaip nuosavą dalyką kuris jis man yra svarbiausias šiame serverį, tai pat neskaitant ir transporto priemonės. Visai geras derinys transportas ir namas. Tai namo kokybė, kuri skirta atsižvelgti į lūkesčius ir namo išlaidas. Norėčiau namo dar dėl to, kad reikia čia mokėti mokesčius ir visai kitą. Taigi... #Ašnoriujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Karoli_Neon, aš į tave kreipiuosi dėl šio namuko, nes matau esi padaręs konkursą,Taigi, kodėl aš noriu tavojo namo? Pirmiausiai tai esu vienas iš naujokų,turiu tik 3300xp ,esu kaip sakoma ubagas,nes sėdžiu visiškai be pinigų,ir neturiu kur gyventi. Norėčiau tavojo namo,nes pagaliau galėčiau serveryje nebebūti naujoku bei ''ubagu''. Tik gavęs jį stengčiausi susiorganizuoti pinigų ir jį įsirengti bei įsigyti mašiną,nes net jos šiuo metu neturiu. Ateityje jį pardaves aš stengčiausi tau bent po biskį pinigų už jį atiduoti,kad nesijaustai labai nuskriaustas.  Šiame serveryje aš neturėjas nė buto nė namo,todėl labai kaip sakoma ''knieti'' išbandyti visas šias sistemas bei pamatyti kaip atrodo tas įsirengimas namo. Štai tiek,tikiuosi įsirinksi labiausiai vertą žmogų,bei tą kuris jo labiausiai nori. Sėkmės. #Ašnoriujo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv sv ol ,Esu žinomas Kaip Walkeris ,

man reikia šio namo nes reikia pasimušt ant litų , ir gyvent ne centus gaudant , turintin pinigų lengviau žaist šiame serveryje , nes visos paslaugos yra apmokamos ,tad noriu pakilt iš centiniu eurų į rimtesnę rinka. Tad  va kodėl šio namo reikia man ;) GL HF FOR ALL #Ašnoriujo 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, taigi labai gražus namas ir iš esmės man pačiam būtų malonu turėti jį esu naujokas serveryje daug ko nežinau ir būtų malonų turėti šį namą, o ypač jį gauti iš tavęs. #Ašnoriujo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu šio namo, nes tai didelis šansas man prasimušti serverio ekonomikoje, o šios progos tikrai nenoriu praleisti. Pasistengčiau įrengti jį kuo geriau, kad paskui pirkėjas norėtų primokėti už tai, o tai man dar didesnis pliusas :) #Ašnoriujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu šio namo ne dėl vertęs, o dėl pasiekimų, bandyti pradėti kurti savo ateity šiame projekte, o pradėti reikia nuo smulkmenų t.y. Namo, mašinos ir pan. Nama naudosiu ne dėl to jog slėptis nuo policijo, o slėpti nuo policijos įvairias nelegalias medžiagas, ar ginklus. Aišku naudosiu vakareliams, kurios žadu daryti DAŽNAI. Ačiū skaitytojams. #Ašnoriujo visa širdimi.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Stop


Taigi nugalėtoją išrinkau taip : Pirmiausia nurėjau į random.org ir surašęs numeriukus nuo 1-15 atsirinktinu budu atrinkau du žmones. Perskaitęs jų norus, kodėl jie nori šio namo atrinkau tą laimyngajį kuris laimėjo šį namą.

Pirmasis buvo Deivydas_Sport Nr.1
Antras atsitiktinu budu buvo išrinktas Faustas_Ksr 3nr - Sunku tai parašyti, bet šį namą norėčiau įteikti Deivydas_Sport



Galite rakinti temą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.