Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[GFX KOVA] Bass vs Srd

Pofka_Srd

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, sumastė Bass`as eiti gfx kovą prieš mane, na bet aš su sig nemoku, o jis moka :D, aišku jis po pertraukos tai praradęs gebėjimus...
Kovosim iki 10 balų (LABAI PRAŠAU ARGUMENTUOTI KLAIDAS, NES AŠ PAVYZDŽIUI DAR TIK PRADEDU SU SIG DIRBTI IR REIKIA PATARIMŲ)

 

Basso :

 

dcec06886c948e02fc5fd12ebe1e6274814.png 

 

 

Srd :

 

d6a7f1b9f305e8f037bc1184f01c3e02363.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Basso, bent jau man gražiau atrodo, efektai puikiai sudėlioti, tik va fone taip pat galėjai kažko įdėti, o Pofkos, kažkoks tamsus, nesižiūri, mano nuožiūra belekaip sudėlioti C4D efektai, atiduodu balsą Bassui. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Srd, nes labiau pritaikyti c4d neskaitant vieno, kuris šiektiek sugadina kairiaja renderio puse. Burbuliukai irgi pritaikyti tik trūksta lightningo, nes jo čia išvis nėra.

Basso darbas yra gan neblogas neskaitant to, kad visi pagražinimai yra arba prastos kokybės arba tiesiog sublurinti kas nelabai tinka šiam sigui. Lightningas minimalus yra, trūksta kokio nors bg, nes nuspalvintas bg gadina darbą ypač ant sigų. Srd išsisuko iš šios padeties, kadangi panaudojo nemažai c4d bei kitokių renderių, kurie uždengė beveik pilnai bg. Galiausiai yra perdaug contrasto ir sharpo, kas labai numuša sigo lygį, jeigu jį reiktų vertinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Basso, bent jau man gražiau atrodo, efektai puikiai sudėlioti, tik va fone taip pat galėjai kažko įdėti, o Pofkos, kažkoks tamsus, nesižiūri, mano nuožiūra belekaip sudėlioti C4D efektai, atiduodu balsą Bassui. 

Ohhh, noriu pagrįsimo kodėl mano C4D sudėlioti belekaip, tiesa sakant stengiausi su jais apdengti renderi, o ne juos išdėstit bet kur.

 

 

6:4 jei neklystu :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kova laimėjo Tadas, kaip ir sakiau jau Tadui, nemoku su sig dirbti, o seniau jo darbai buvo nuostabus, dabar greitai irgi patobulės, aš ir stengsiuosi ir atsikovosiu pergalę !


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.