Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[BETA] GreenSIDE.LT Karštas LAIKRAŠTIS.

Aomine_Daiki

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi, taigi į GreenSIDE.LT serverį atrieda naujasis laikraštis, t.y  “GreenSIDE.LT Karštasis LAIKRAŠTIS” . Šis darbas dar tik savo pradinėje stadijoje, nežinojau kaip ką rašyti todėl prašau nepykti ant manes, įsibėgėjus surinkus gerą kolektyvą laikraštis pradės augti, įdomėti ir pradės savo laikotarpį. Jum tai tikrai  galiu prižadėti, o šiuo metu, jeigu bus daug klaidų dizaine ar tekste iš anksto jūsų atsiprašau ir nepykite. Dabar prie kitų reikalų, prašau jūsų komentaruose rašyti tik pastabas ir pasiūlymus, nerašykite visokių nesamonių.  Taip aš esu tas *cenzūra* s,  kas iš to dabar darysite chaosą, dėl to nuo ko situacija nepagerės. Na gerai, jei darysit linkiu sėkmės, bet aš stengiuosi taisytis ir viską daryti geriau, maloniau. Severio žaidėjus bandau  stebinti kaip ir dabar.Ttaigi nenukrypus nuo temos, laikraštyje bus ir skelbimų skiltis. Skelbimą galėsite įsidėti apačioje esančiame ŠABLONE,  noriu jūsų paprašyti paspauskite PATINKA ant šios temos būsime labai dėkingi, o dabar gero jums skaitymo!


 


aa81539c40f3f9268771527f6ea350e3279.jpg


 


Skelbimo/Klausimo/Pasiūlymo/Komentaro ŠALBONAS


 


Jūsų Vardas_Pavardė


Jūsų Skelbimas/Klausimas/Pasiūlymas/Komentaras


Jūsų įvertinimas šem laikraščiui


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Vakaras skaitytojai kaip ir pastebėjote yra nuotraukos bet nėra teksto jis kaškur pradingo labai atsiprašau kitame laikraštyje tiap neatsitiks dar sykį atsiprašau.


 


(Rašau per telefoną už klaidas nepykite)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D Tik kažkas pasakė "nedaryk klaidų laikraštyje" tu "pamatysi nebus nei vienos klaidos" :D Pačiame laikraštyje, pats pirmas žodis - iškarto su klaida - šendien [šiandien turi būti.. Kodėl? Nes sudurtiniuose žodžiuose niekada nerašome E raidė!! :D:D, nekalbu apie kitas skyrybos klaidas :D:D:D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D Tik kažkas pasakė "nedaryk klaidų laikraštyje" tu "pamatysi nebus nei vienos klaidos" :D Pačiame laikraštyje, pats pirmas žodis - iškarto su klaida - šendien [šiandien turi būti.. Kodėl? Nes sudurtiniuose žodžiuose niekada nerašome E raidė!! :D:D, nekalbu apie kitas skyrybos klaidas :D:D:D

Matyt kad neskaitiai ir fsio žmogau tekstus skaityk ir bus tau atsakymas. Sakiau glai būt klaidų už jas atsiprašau

 

Sveiki visi, taigi į GreenSIDE.LT serverį atrieda naujasis laikraštis, t.y  “GreenSIDE.LT Karštasis LAIKRAŠTIS” . Šis darbas dar tik savo pradinėje stadijoje, nežinojau kaip ką rašyti todėl prašau nepykti ant manes, įsibėgėjus surinkus gerą kolektyvą laikraštis pradės augti, įdomėti ir pradės savo laikotarpį. Jum tai tikrai  galiu prižadėti, o šiuo metu, jeigu bus daug klaidų dizaine ar tekste iš anksto jūsų atsiprašau ir nepykite. Dabar prie kitų reikalų, prašau jūsų komentaruose rašyti tik pastabas ir pasiūlymus, nerašykite visokių nesamonių.  Taip aš esu tas *cenzūra* s,  kas iš to dabar darysite chaosą, dėl to nuo ko situacija nepagerės. Na gerai, jei darysit linkiu sėkmės, bet aš stengiuosi taisytis ir viską daryti geriau, maloniau. Severio žaidėjus bandau  stebinti kaip ir dabar.Ttaigi nenukrypus nuo temos, laikraštyje bus ir skelbimų skiltis. Skelbimą galėsite įsidėti apačioje esančiame ŠABLONE,  noriu jūsų paprašyti paspauskite PATINKA ant šios temos būsime labai dėkingi, o dabar gero jums skaitymo!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip ir prieš mane komentavęs žaidėjas tiesa pasakė dizainas gražus, bet bet bet reikia padirbėti su tekstu, teksto gausa t.t. , nes dabar manęs asmeniškai nesudomino laikraštis, kaip aišku aš pastebėjau tavo komentarą dėl nuotraukų, todėl nepykstu, bet ateityje padaryk, kad nepasikartotu tokie dalykai, nes labai žlugdo tavo laikraštį. Taigi, matau dar pakomentavusi žaidėja, jog ateitu į tavo komandą, tai manyčiau turėtum suteikti jam šansą bei pataisytu tavo labai akivaizdžiai matomas klaidas. Linkiu sėkmės :) P.s pavadinimas neblogas bei pavadinai karštuoju tai ir rašyk karštas žinias, kad net sedint prie kompiuterio užpakalis apsviltu :D ( juokauju)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavadinimą galėjai pasirinkti kitokį, o ne panašų į mano kažkada rašytų laikraščių.  :D Bet matosi, kad stengiesi ir čia geriausias tavo darbas iš visų buvusių. 

Sėkmės sekančiuose darbuose! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

AČIŪ visiems kas mane palaiko, o dabar jei norte mūsų laikraštyje reklamos pildykit šablona.


 


Skelbimo/Klausimo/Pasiūlymo/Komentaro ŠALBONAS


 


Jūsų Vardas_Pavardė 


Jūsų Skelbimas/Klausimas/Pasiūlymas/Komentaras 


Jūsų įvertinimas šem laikraščiui 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dizainas gražus viskas lyg ir gerai atrodo , bet kitą kartą manau daugiau nuotraukų padaryt įdomiau bus skaityti ir žiūrėti , nes dabar vienas įvykis ir 5 nuotraukos. Yra dar kur tobulėti tai linkiu sėkmės taip ir toliau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.