Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Jeremy_Warning

Jeremy_Warning.

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų vardas -Mangirdas ; Jeremy_Warning


Kiek jums metų -15 metų.


Jūsų nuotrauka -


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... -


Laisvalaikiu užsiimu sportu,stengiuosi daugiau skirti laiko futbolui,negu prabuvimą ant turnikų(street workout)...Mokausi mokomoje gimnazijoje,kurioje mokslas labai sunkus,pastiprintas Lietuvos lygmenys pagal pačios klasės numerį,tad prie kompiuterio prisėdu atsiradus laisvui laikui.Labai nemėgstu meluoti ir taip pat ignoruoju ir netgi neigiamai vertinu asmenis,kurie ryžtasi tau meluoti.Mhm...Ka dar čia be pridūrus.Tai vat esu atsakinga asmenybė,mėgstu pareigingumo jausmą,jį teko patirti ne kartą tiek gyvenime tiek SA:MP pasaulyje.Tai tiek šį kartą :)


Būčiau dėkingas,jaigu rašytumėte nuoširdžiai savo nuomonę,aš ją priimčiau kaip komplimentą,tačiau neįdomūs esat,kurie rašys malonu reikės pagalbos ir t.t. kreipkis,reikės pagalbos pasiprašysiu kas tikrai padės.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti ;)

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Mangirdai, malonu susipažinti. Šaunuolis, kad daug laiko skiri futbolui, sėkmės tau serveryje.

Sveikas, Arnoldai,man taip pat malonu.Pažystu tave nuo kito projekto laikų :) Dėkoju,tau taip pat.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti ;)

 

Sveikas,malonu,sėkmes tau čia. :P

zdarova man irgi malonu su jumis susipažinti.Jums taip pat linkiu sėkmės.

 

Nemanau, kad yra subrendusių 15-mečių. :D Bet šaunuolis, kad sportuoji ir esi pareigingas. Malonu ir sėkmės tau :)

Kaip kas mąsto,pačiam manau yra 16 kokia metų,tačiau matosi,jog esi truputėlį keistokas :)

 

Sveikas, Mangirdai, už laido vis dėl to kietas, bet kaip nuotraukas įdedi, tai ne kas... nu karoč, nekreipk dėmesio, sėkmės tau.

Sveikutis, Deivi,nesuprantu apie ką tu šneki?Tu manęs net nepažysti,neesu su tavimi kalbėjęs nei vieno karto,tai ką tu čia bandrai primesti? :D laido riteriuk tu mažas :D ne ten pataikei,kietas neesu,pastoviu už save,tačiau neišsišoku pirmas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, atvykęs į GreenSide, sekmės tau čia žaidžiant :D

zdare tankai,tau taip pat didžiausios sėkmės šitame projekte.

 

Sveikas Mangirdai/Jeremy/Jack'ai/Bielka :D, malonu su tavimi susipažinti, panašiai tave ir įsivaizdavau :)

Sv best drg all time mano :D

 

Sv tau neatrodo 15 metu ... sekmes ateityje bei real gyvenime

Pameni kas tau buvo pas Edgarą GFX shope?Pasiskaityk ką parašiau,neįdomus esi su tokiais komentarais :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, malonu.

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.