Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GreenSide.LT Mini intro.

Belgas_Granata

Rekomenduojamas pranešimas

Mini intro 36 sec ? MAx 20 jei mini , šeip neblogai padarytas

Atkreipk dėmėsi kad čia .. MINI '' intro, bei ilgesniam intro daryumui reikalinga filmuota medžiaga, kadangi serveri užrakintas o pass neduoda tai šeip ir sukuriau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau,tai yra mano nuomonė,tačiau labai paprastutis intro,daug jegu nereikai norint sukurti šį intro,būtų geriau jog tu įdėtum pačio serverio darbus ir panašiai,tada gal būtų biški geresnis,o dabar tai išvis kažkaip nesamė atrodo,pvz : Tu esi žmogus kuris youtubėja pamato šį serverio intro,ir pagal jį jau supranti jog servas šudas.taigi išvada tokia,kad reikia padaryti labai gera intro norit privyliuoti žmones


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Atsiprašau,tia yra mano nuomonė,tačiau labai paprastutis intro,daug jiegu nereikai sukurti toki,būtų geriau jog tu įdėtum pačio serverio darbus ir panašiai,tada gal būtų biški geresnis,o dabar tai išvis kažkaip nesamė atrodo,pvz : Tu esi žmogus kuris youtubėja pamato šį serverio intro,ir pagal jį jau supranti jog servas šudas.taigi išvada tokia,kad reikia padaryti labai gera intro norit privyliuoti žmones

 

Kartoju gi, norėjau nufilmuot servi, bet Rokas nedave pass nes negalėjo, tik taip tesukuriau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomone gan trumpokas prisistatymas ir labai jau nuvalkiotai iškeliamas ,ko daryti išviso nereikėtų.Reikia sudominti realiais ir ne pervertinamais dalykais ,o savo teiginius pagrįsti bent jau trumpais reportažais.Tikiuosi ateitį atsižvelgsi į pastaba ,video paruošimas bei montavimas visai buvo gražus užkliuvo tik tai..Sėkmės tobulėjant 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas gi čia ? 2-3 overlay paprasta texture background'e. Ir paprasti tekstai su motion effects arba pan/crop. Nieko įspūdingo. +pradžia tai tikrai be ryšio ir jos niekas nenaudos jei pasirašei. Aišku protingi žmonės tai nuimtu manau. Kaip bebūtų nesmerkiu Tavęs tik noriu paskatinti tave tobulėti ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas gi čia ? 2-3 overlay paprasta texture background'e. Ir paprasti tekstai su motion effects arba pan/crop. Nieko įspūdingo. +pradžia tai tikrai be ryšio ir jos niekas nenaudos jei pasirašei. Aišku protingi žmonės tai nuimtu manau. Kaip bebūtų nesmerkiu Tavęs tik noriu paskatinti tave tobulėti ;)

1. Aš tik mokinuosi su šia programa.

2. Aš tik dėl savęs dariau o ne pvž dėl kokio tavęs kad kur nors ji įkeltu.

3. Nereikia užsipulti iš karto, gi tik pradedantysis esu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Aš tik mokinuosi su šia programa.

2. Aš tik dėl savęs dariau o ne pvž dėl kokio tavęs kad kur nors ji įkeltu.

3. Nereikia užsipulti iš karto, gi tik pradedantysis esu.

Jeigu nori diskutuoti toliau parašyk man į AŽ :>

Aš juk gražiai pasakiau ,kad nesmerkiu Tavęs ,o tik skatinu domėtis ir toliau šia veikla. Tad aš neužsipuoliau Tavęs :P

Ir dar kai kas :D Jeigu darei dėl savęs tai ir pasilik jį sau. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad ne tu čia darei. Tik tekstus pakeitei. Yra šio intro template paplatintas. ;D neapgaudinėk kitų žmonių. 

 

pasistengsiu surasti, nebent suklydau, nes tikrai mačiau panašų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.