Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

MAFIJOS DARBAS,

Lukas_Markeris

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Markeris.


• Kokia jūsų idėja ?: Mano įdėja yra tokia jog reikia padaryti vieną mafiją, apie žemiau biški.


• Išsamiai papasakokite apie idėją ?: Tiesiog siūlyčiau padaryti vieną mafiją ( Lyg darbą, reikėtų irgi pildyti anketas į darbą ). Tenai jiem visokių komandų galima irgi prigalvoti, nu, kad bent pagrobinėtų jie žmones ir pnš.. O šjp visas pagrindas būtų - kova prieš policiją.


• Kuo tai būtų naudinga serveriui ?: Nauda yra tokia jog galės teisėsauga kovoti prieš Mafiją. Na tipo 1x1. Nes šiuo metu policija visiškai ramiai gyvena ir vargo nemato. Gaujiniai tenai stipriai iš jų pinigų, net savintis negali.. Tai apie ką mes kalbam? Va atsirastų mafija, gauna ji rimta lyderį tada ir prasideda visas žaidimas.. ;)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už šį pasiūlyma, nes būtų tikrai manau smagiau ir policijai, negu vien kosmines baudas dalinti. Be to tikrai galėtų padaryti su žmonių grobimais mafijoje ir tuos pagrobtus žaidėjus galėtų surišti ar kažką panašaus.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yra gi nemažai tų gaujų , teisėsauga tiek viena , o gaujų nemažai , tai mafija kaip tik viską dar labiau apsuknintu , dėl žmonių grobimo tikrai ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. O tai tada kam gaujos yra? Logiškai pagalvokit, gaujų yra ir taip jau daug (sakyčiau jau per daug) dar atsirastų mafiją kažkokia kuri ten būti jau išdirbta iki galo, turėtų dafiga komandų visokių.. Tikrai NE. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na nežinau, juk policija gaudo nusikaltėlius, NON-RP'erius, DM'erius ir t.t. Manau visų pirma reiktų pasirūpinti, kad miesteliuose būtų tvarka. Beto, jie vykdo treniruotes, reidus... Tad įvairiausios veiklos jiem tikrai per akis. Norint mafijos, reiktų sukurti kitą teisėsaugos srities darbą, kuris ir tramdytų tuos mafijozus ir galėtų kariaut 1x1 kaip tu sakai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai tikrai už gera įdėja, man net kilo pagunda eiti į Mafija jai tik būtų sukurta, matau gerai mastai Markeri tu apie viska pagalvoji šaunuolis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi taip manau, jog reikėtų mafijos darbo, bet man atrodo, jog jo neįdėjo vien dėl to, jog startuojant projektui nereikia begalės darbų, tam jog nebūtų milžiniško pasirinkimo žaidėjams, kaip kituose projektuose, darbų skaičių reikia didinti, tik tada, kai serveryje žaidžia pastovus žaidėjų skaičius, viršijintis kelis šimtus. O per žaidimo "startą" sunku suprasti, ar šis žaidėjų skaičius bus pastovus, ar čia tik vienadienis reiškinys, tad manau, jog laikui bėgant mafijos darbas tikrai atsiras ir beabejo, aš esu už.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries. Kam to reikia? Gali savo gauja ar ten mafija susikurti ir viskas.. Net nezinau kam isvis to reiktu.

 

 

Visiškai prieš, yra gaujos ko dar trūksta ??

 

 

Na nežinau, juk policija gaudo nusikaltėlius, NON-RP'erius, DM'erius ir t.t. Manau visų pirma reiktų pasirūpinti, kad miesteliuose būtų tvarka. Beto, jie vykdo treniruotes, reidus... Tad įvairiausios veiklos jiem tikrai per akis. Norint mafijos, reiktų sukurti kitą teisėsaugos srities darbą, kuris ir tramdytų tuos mafijozus ir galėtų kariaut 1x1 kaip tu sakai.

O jūs žiūriu esate labai protingi? Visi trys ir apie vieną tą patį tauškiat man čia.. :) Gaujos tai gaujos, bet jūs protinguoliai įsigilinkit į taisykles ir tada man kažką apie tas gaujas sakykite, mes gaujiniai negalime grobti nei pastatų, nei normaliai kitais būdais su ta teisėsauga kariauti ( bent jau pakolkas ) kol yra mum visos amunicijos limituojamos ir t.t. bei panašiai. Tai ką jūs man čia dabar?

 

Sukūrus mafją policininkams būtų daugiau veiklos - tuo pačiu ir gerai, nes bus visiems veiksmo. Policijai tikrai reidų neužtenka, neužtenka šaudyti tuos savo nesąmoningus star dėjimus nuo kurių jie net nelieka nubausti. Pasirodytų grobimai tada policija galėtų visokias savo taktykas dėstiti kaip ir ką atgrobti, tada pasijustu pats žaidimo įdomumas. O dabar.. Apie ką mes kalbam? Visur viskas ramu kaip niekur. Ir dar užsimenant apie gaujas, tai jūs gal ir pagooglinkit ar dar ką. Gaujų pagrindinė rūtina yra eiti gauja ant gaujos, tai apie kokias jūs man čia kalbat nesąmones jog aš turiu eiti prieš teisėsaugą, kažką grobti kaip man to taisyklės neleidžia. ĮKVĖPKIT ORO.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Aš tikrai . Galėtu būti 2 mafijos: Russian mafija , Yakuza mafija. Manau tiktu komandos: /isodinti , /išsiprti , /suristi. Manau tikrai praverstu šita įdėja firmoje.

  • Būtu atskirta Darbai: ir po to mafijos:..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasiūlymas geras, bet sutikčiau tik tada jeigu būtų padaryta kad kai nušauni PD neduoda star, tik ant civilių nušautų duotų star.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.