Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Another desktop background - #Halberstad.

Justaz'Halberstad.

Rekomenduojamas pranešimas

Nežinau, tekstas nekoks, nu bent jau man tai nepatiko, sorry. :)

 

Preitas darbas buvo gerokai geresnis, bet ir šitas neblogas. Nesustumk ir tęsk tai ką darai.

šį dariau vakar maždaug ~ 3h iš neturėjimo ką veikt, šiandien pamačiau .png gfx papkėj, ir pažėjau psd nuėjęs patobulinau biškį prieš tai buvo tikrai žiauresnis :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš edgos galerijos, jokios reklamos, galit trint temą.

 

Atsitiktinumai? 

.psd reik? :D aš ir dariau tą darbą, ir mano vartotojas yra Justin_Gonzales vartotojas, gandriuk tu *cenzūra* [ turiu lygiai to pačio darbalaukio, kuris yra citatoje, ir dabartinio ]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

.psd reik? :D aš ir dariau tą darbą, ir mano vartotojas yra Justin_Gonzales vartotojas, gandriuk tu *cenzūra* [ turiu lygiai to pačio darbalaukio, kuris yra citatoje, ir dabartinio ]

šaunu kad darei jį, o tada kam ieškot du kartus laimės su tuo pačiu darbu, bet kas pažiūrėjęs gali įžvelgti didelius panašumus. Tobulėk, kurk kažką naujo, du kartus tos pačios prekės vienai auditorijai neparduosi.

 

ir btw, nežinai kodėl hl2 logotipas taip sutamta su tavo shape? ai žinau, half life nukopijavo nuo tavęs. 

 

o6frvZx.jpg

 

kurk kažką naujo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

šaunu kad darei jį, o tada kam ieškot du kartus laimės su tuo pačiu darbu, bet kas pažiūrėjęs gali įžvelgti didelius panašumus. Tobulėk, kurk kažką naujo, du kartus tos pačios prekės vienai auditorijai neparduosi.

 

ir btw, nežinai kodėl hl2 logotipas taip sutamta su tavo shape? ai žinau, half life nukopijavo nuo tavęs. 

 

o6frvZx.jpg

 

kurk kažką naujo

žinai prieš kiek laiko tas darbas buvo darytas, ir tavo manymu ieškodamas idėjos ieškočiau halflife logo ar kažko panašaus? nemanau.. tą formą dariau iš galvos, nori tikėk nori ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

žinai prieš kiek laiko tas darbas buvo darytas, ir tavo manymu ieškodamas idėjos ieškočiau halflife logo ar kažko panašaus? nemanau.. tą formą dariau iš galvos, nori tikėk nori ne.

nori pasakyt, kad šitą darbą jau buvai pasidaręs prieš porą metų, tik dabar įkėlei? :DD

labai norėčiau pažiūrėt su kuo ir kaip piešiai, net ir bet kam piešiant tokio lygumo padaryt praktiškai neįmanoma.

 

gali nebesimazint, perskaityk ką pats parašei, suprasi, koks fainas esi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.