Firmų valdžios pokyčiai

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Gustaz_Lays
2. Jūsų atstovaujama firma?: Medikai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Emilis_Deere
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: @Emilis_Deere yra tikrai patikimas bei atsakingas žmogus. Medikuose dirba nuo mano direktoriavo pradžios. Pakankamai gerai sutaria su darbuotojais, padėdavo man net ir nebūdamas pavaduotoju. Todėl manau kad jis vertas kur kas daugiau nei kvalifikatoriaus
5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Taip
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu
7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2018.09.04

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Kenshin_Yona 
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?:Mechanikai, direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 50 dienų.

4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na kaip sakė mano dievas Lil Pumpas - Geriausi direktoriai ilgai nebūna. Tad manau, kad išbuvau sau reikiama laiką, kad suprasti ką reiškia vis dėl to tas direktoriavimas. Aišku ir atsibodo tas pats sampas, nebeteikia tiek malonumo kaip prieš tai. Tikrai blagadariu @Rokas_Lays už  šansą pabūt direktoriumi. Taip pat dėkojų šiem darbuotojam kurie buvo nuo pat pradžios su manimi @Ronny Crawford @Jack_Connor jums truputi pervedžiau šaibikių. 

788408baba097523da539ec261ba8456315.png

Už jumis!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis direktorius privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 
1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Justas_Jucius 
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „JLC“ direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 93 dienas
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Taigi sveiki, atėjo diena kaip ir aš nusprendžiau palikti bei apleisti direktoriaus postą. Laikas tikrai buvo fantastiškas, per tuos 3męn nuveikiam tiek daug, buvo daugybę linksmų akimirkų. Pagrindinė priežastis, tai galbūt norisi ir man pakeisti rutina, taip pat kita priežastis jog laiko nebebuvo daug pastarosiomis dienomis. Todėl manau kad pasiielgiau teisingai, ir atlaisvinau vietą, tam žmogui, kuris manau to tikrai nori. Todėl norėčiau šį savo direktoriaus statusą perleisti geram žmogui, puikiam darbuotojui bei pavaduotojui Dereku'i, Kalbant dar apie mane samp'o tikrai dar neapleidžiu. Dabar atėjo kaip ir kiekvienam palikime išreikšti padėkas. Tai visų pirma norėčiau padėkoti @Rokas_Lays be, kurio aš nebūčiau tapęs šios puikios firmos direktoriumi, tikrai didelis ačiū tau, jog suteikei man šansą pasiekti šį post'ą, žinoma naturalu buvo ir šiektiek pykčių ir linksmų akimirkų, todėl, manau jog nenuvyliau tavęs per šį gana ilga laikotarpi. Taip pat noriu padėkoti ir kitiem direktoriams, su kuriais ir puikių veiklų turėjo, ir taip smagiai praleisto laiko, tad dėkui @Laurynas_Leigon daug man padėjai, buvo tikras samp'o draugas :D, taip pat noriu padėkoti ir taxi direktoriui @Edvis Gaming, taip pat Gustui, prie to pačio noriu ir padėkoti mano lietuvių gramatikos kritikui, buvusiam medikų direktoriui @Mafijos Senelis tad ačiū jum visiems už gera kompanija, gerai praleista laika. Taip pat noriu padėkoti ir mano geriausiems darbuotojams tai: @Pablo_Greenas, @Duff`Silva @Arminas_Bite @Don_Marlboro @Fernando_Morreti. Tad dėkui jums už viską. Pagarbiai buvęs „JLC“ direktorius Justas_Jucius

Redaguota Justas_Jucius

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis direktorius privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 
1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Emilis_Deere
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Medikų pavaduotojas
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 28 dienas
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sveiki, taigi atėjo ta paskutinė diena kaip aš esu medikų pavaduotojas, bei jos centro darbuotojas, per šį laikotarpį nuveikiau ir daug ir mažai. Labiausiai noriu padėkoti @Rokas_Lays už suteiktą palaiminą į šias pareigas. Ačiū tau @Gustaz kad leidai tapti savo firmos pavaduotoju, bei jos darbuotoju.Priežastys dėl ko palieku tai yra asmeninės priežastys, bei neaktyvumas serveryje, vaistu vežiojimas iš to pačio miestelio į tą patį miestelį. Daug nenoriu išsiplėsti tai sakau iki. EDIT: Sveikinu @Justas_Jucius su pavu.         

Pagarbiai buvęs ,,BMC'' firmos pavaduotojas Emilis_Deere

Redaguota Emilis_Deere
Reikėjo

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo paskyrimo anketa: (jei jūsų pasirinkimą turi patvirtinti DP, pildyti paskyrimą reikia gavus leidimą naujam pavaduotojui paskirti)
1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Derek_Escobar
2. Jūsų atstovaujama firma?:Fūristai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Pablo_Greenas
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Atsakingas žmogus, charakteris paprastas, ko tik paklausi visada atsakys, su niekuom "nesipeša" tikiu jog man padės geriau prižiūrėti firmą, o gal ir į neš kokių nors naujovių, fūristuose dirba jau 73d. kas rodo jog jis visapusiškai atsidavęs šiam darbui, tai dar vienas didžiulis pliusas prie jo vardo. Tad tikrai būtent jam noriu suteikti šansą ir pažiūrėt kaip jis susitvarkys su šiomis pareigomis.
5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Taip.
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu
7. Pavaduotojo paskyrimo data?:2018.10.15

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo paskyrimo anketa: (jei jūsų pasirinkimą turi patvirtinti DP, pildyti paskyrimą reikia gavus leidimą naujam pavaduotojui paskirti) 
1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Laurynas_Leigon
2. Jūsų atstovaujama firma?: Policijos departamentas.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Tony_Express
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Asmuo visada padedantis, be galo aktyvus, linksmas ir tikrai protingas. Nuo pat pirmų dienų pastebėjau, jog šis darbuotojas tikrai rodo pastangas norint pasiekti kažko aukščiau šiame projekte. Express'as firmoje jau dirba apie 2 mėn, tikrai gerai išmano savo darbą ir taip pat suteikia pagalbą naujiesiems arba senbuviams pareigūnams. Juo pasitikiu ir tikrai manau, kad jis manęs nenuvils ir kartu iškelsime firmą dar aukščiau. 
5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Taip.
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.
7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2018.11.03.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

22fdcbfb5619847b36dd370364e03d32747.png

Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis vadovas privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 
1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edvis_Gaming
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Taksi direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: Lygiai 100 dienų (3 mėnesiai ir 8 dienos)
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na bendrai, taksi firmoje praleidau 4 mėnesius, kas man asmeniškai yra aukso viduriukas. Žinoma galėčiau ir toliau tęsti šią veiklą, bet tai atlikčiau iš reikalo ir nejausčiau tai darydamas jokio užsidegimo ar motyvacijos, ko pasekoje kentėtų firmos efektyvumas, taip pat nenoriu visko apkrauti ant pavaduotojo pečių, nes man savo pareigas reikia atlikti pačiam visu 100 procentų. Šie trys direktoriavimo mėnesiai buvo patys nuostabiausi ir geriausi, daug ko išmokau, naujos pažintys su įvairiausio plauko žmonėmis, bemiegės naktys vardan sampo… Savo manymu per šiuos 3 mėnesius pasirodžiau visai neblogai, nors aišku buvo tikrai dienų, kai galvojau taksiukam RIP, bet dėka puikaus kolektyvo ir komandos viskas baigėsi laimingai. Aplamai, galėjau iš savęs išpausti žymiai daugiau, galbūt nepatenkinau tavo lūkesčių Rokai. Na, bet tau spręsti kaip aš pasirodžiau per tą laikotarpį. Tariu didžiulį ačiū už suteiktą šansą tapti direktoriumi ir palaikymą Rokai. Ir žinoma ačiū Kimba už visa pagalbą, praleistą laiką kartu. Galiu drąsiai teigti, kad nesigailiu tave pasiėmęs į pagalbininką. Nepyk, jei būdavo pykčių ar barnių, nes viską darydavau vardan mūsų ir mūsų firmos. Ir žinoma tikiuosi, kad išmokinau tave tų „vadovavimo paslapčių bei pagrindų“, kuriuos galėsi panaudoti ateičiai. Kaip visados pabaigai sąrašas, kuriuos dar ilgai prisiminsiu ir tariu ačiū už viską – @Rokas_Lays@Kimba_Marcius@Laurynas_Leigon; @Tony_Express;  @Michael_Pacano@Derek_Escobar;@Pablo_Greenas@Voltas.@White_Bear; @Gruzinas_Tortilla@Arminas_Bite@Mafijos Senelis; @Pronis_Kadilaks; @Jack_Marzo; @Amanda_Candy; @Bmw_Leons.; @Bunta'Fujiwara; @Hitautas_White; @Keet_Marshow(nepykit ko nepaminėjau, visvien žinot, kad prisiminsiu jus ilgai).
Manau daug kam smalsu šioje rašliavoje pamatyti tą pastraipą, kur parašyta ar vis dėl to perleidžiu savo pareigas savo pavaduotojui ar ne? Nepyk Marčiau, bet savo posto tau neperleisiu. Kaip ir minėjau, tikiuosi tie 2 mėnesiai, kuriuos praleidai pavaduotojo kėdėj nenuėjo veltui  ir sukaupęs bent šiokį tokį patirties bagažą savo jėgomis užpildysi į taksi direktorių. Ir taip įrodysi, kad galbūt klydau abejodamas tavimi. Aišku čia palieku teisę spręsti tau pildysi ar ne. Pats niekur nedingsiu iš serverio, taip kad ilgai dar vaidensiuos jūsų ekranuose. Na ir visiškai pabaigai - tariu iki! (Jei kažkada dar mane prileis prie direktoriaus kėdės, tai manau susitiksim draugai).

Su pagarba, buvęs „GreenTaksi“ firmos direktorius – Edvis_Gaming (aka vazonas; Edvinukas; lieviausias taxi drk)
2018.07.31 – 2018.11.08

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Voltas_Focus
2. Jūsų atstovaujama firma?: Medikai. [Health&Care]
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: White_Bear
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Daugelis žmonių manė, jog būtent šis žmogus ir taps pavaduotojas, todėl manau šiandien ir yra ta diena, kai aš tai patvirtinu, kaip teisinga informacija. Kodėl būtent jis? Tai su juo dirbom ilgai taksistais ir kiekviena diena kalbėdavome, kaip atrodytų mūsų firma ir kokias naujas idėjas atneštume, ir bėgant laikui gerai susibendravome, kas leido gerai vienas kitą pažintį. Sužinojau labai daug informacijos apie šią asmenybę, buvo geros ir blogos, tačiau tai man nesvarbu, nes per 60+ dienų bendravimo tikrai susidariau teigiama nuomonę ir supratau, jog jis gali mokytis iš savo praeities klaidų. Turėjau dar 2 žmones atsargoje, kas galėtu pakeisti White_Bear, tai buvo Gruzinas_Tortilla ir Tony_Gaming, todėl jeigu kažkas nutiktu su White žinokit, kad prašysiu jūsų pagalbos, nes matau jus, kaip tikrai rimtus konkurentus užimti pavaduotojo pareigas. Sėkmės!
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.
7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2018/11/11

Redaguota Voltas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Derek_Escobar
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „DLC“ direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: Jeigu mano matematiniai sugebėjai manęs neapvilia tai 52 dienos.
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Heyyy, atėjo laikas ir man pagaliau kažką parašyt, pagrindinę priežastis kodėl palieku ko gero yra motyvacijos stoka, ir taip mano aktyvumas nėra pats didžiausias, tad noriu užleisti postą kažkam naujam. Gal dar ir būčiau buvęs, bet ko gero išsigandau naujos temos "GOLDEN CEO", kuri man tikrai atėmė daug laiko, nes tas ataskaitų tiesiog ne man. To labiau, kad tai būtų reikėję daryti visas dienas iš eilės, net ir iš po paskelbimo, vėl iš naujo. Tikrai dėkoju @Rokas_Lays ir @Justas_Jucius už suteiktą šansą, nežinau ar jus nuvyliau, bet yra kaip yra. Dėkoju ir tiems 8-niems "King_Boomams", kurie man niekados neleisdavo būti liūdnam. Bet didžiausią AČIŪ turiu tarti mano pavaduotojui @Pablo_Greenas. TAIP PAT DĖKOJU - @Edvis Gaming, @Voltas., @Laurynas_Leigon, @Kimba_Marcius, @Michael_Pacano, tikrai buvo smagu su jumis padirbėti. @Dovydas_Weed, @Arminas_Bite, @Florencijos_Zvejys, @Jake_Willson, @Faris_Razor, @Valis_Kent, ir jums turiu padėkot už pagalbą, įdėtas pastangas. Sorriuks ko nepaminėjau.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Voltas_Focus.
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Medikai (Health & Care ) Direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 38 dienos.
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:
Netekus artimo žmogaus, nebegaliu normaliai pildyti, nei darbuotojų bylų, nei pačio Golden CEO, todėl manau, kad yra asmuo kuris šiuo metu tikrai gali daug daugiau padaryti, negu aš, tad nenoriu tiesiog sedėti direktoriaus kėdėje ir nieko nedaryti. Per tas 38 dienas praleistas direktoriaus kėdėje gavau nemaža vadovavimo žinių bagažą, ir pilnai supratau koks visgi tas jausmas būti direktoriumi. Noriu pabrėžti, jog kiekvienas ateityje norintis tapti direktoriumi gerai apgalvotu savo apsisprendimą, nes tam reikia patirties ir nemažai apmąstymo, jeigu gerai apsisprendęs nebūsite nieko ypatingo ir nenuveiksite, tad gerai apgalvokite viska, net mažiausias smulkmenas. Pirmiausia labai norėčiau padėkoti @Madd_Dogg kuris prieš metus su virš man davė daug patarimų ir išminties, tad tu esi vienas iš pagrindinių žmonių, kuris tikrai mane daug ko išmokė, labai ačiū tau, galbūt tu manes jau nepameni, tačiau galbūt ateisi kažkada vėl ir, tada aš tau tikrai priminsiu. Labai ačiū ir tau @Rokas_Lays už pasitikėjimą, kad suteikiai galimybę tapti direktoriumi, tačiau dabar jau nieko nebepakeisi, nes pats žinai situaciją ir dabar esu bevertis, visgi po kažkiek laiko numatau vėl save pareigose, ir galiu pasakyti, jog sekančiam kartui skirsiu daug daugiau laiko pasiruošimui. Labai ačiū jums už palaikima, tai suteikė daug motyvacijos: @Edvis Gaming @Laurynas_Leigon @Michael_Pacano @Derek_Escobar
@Pablo_Greenas @Denis Xander @Arminas_Bite
Labai ačiū ir darbuotojams su kuriais daug laiko praleidome kartu, tikrai labai vertinu tai ir prisiminsiu jus dar ilgai: @IceBall@Gruzinas_Tortilla@Monte_Carlos @Florencijos_Zvejys @Tony_Gaming @Smoke Piktas @Dead'as @Matas_Tarelka @Deimka_Vofka @Club_Society @Zigmas_Lietuva 
Patiems aktyviausiems darbuotojams buvo išmokėta po 50.000 eurų.
Su juo sutariu jau beveik 3 mėnesius, todėl galiu pasakyti, jog šita asmenybė yra patikima ir galite juo pasitikėti. Žinau, koks jis buvo prieš pareigas ir dabar jas turėdamas jis visiškai susitvarkė su savo problemomis ir puikiai valdo firma, taipogi vienas iš aktyviausių firmoje, turi naujų idėjų ir mano nuomone puikiai gali susitvarkyti su direktoriaus pareigomis, todėl noriu, jog jam butu perleidžiamas direktorius. (White_Bear)

0f848c938e08600d82d6b4e6bd4b96ce568.png

Redaguota Voltas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Arminas_Bite.
2. Jūsų atstovaujama firma?: Policijos Departamentas.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Edvis_Gaming
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Žmogus, kuriuo tikrai pasitikiu, padėjo sunkiose situacijose ir dėl kitu dalykų, tai nusprendžiau šiam žmogui padaryti kalėdinę staigmeną ir šiaip jis kaip žmogus tikrai kalbantis, bendraujantis, draugiškas. Ir tikrai man padės tiek šventinėmis dienomis kur nelabai būsiu aktyvus ir aplamai kasdienybėje. Tai ką, Edvi, pajudam!
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu
7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2018.12.20

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Denis_Xander.
2. Jūsų atstovaujama firma?:RCLN, pervežėjai.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Domis_End.
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Man yra reikalinga dešinioji ranka, todėl jį noriu pasiskirti į pavaduotojus. Daugiau potencialių kandidatų į pavaduotojus iš firmos kol kas nematau, tai žmogus kuriuo pasitikiu ir jį pažįstu gan ilgą laiko tarpą, tad manau, jog jis man nepakenks. Moka tvarkytis su darbuotojais, jiems padeda kai to prireikia, tad nemanau, jog su juo bus vadovavimo problemų. Sėkmės.
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu
7. Pavaduotojo paskyrimo data?:
2018.12.26

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jack_Marzo
2. Jūsų atstovaujama firma?: Taksi
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Gruzinas_Tortilla
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Asmuo, kuriam manau jau pats laikas suteikti šias pareigas. Matosi kiek pastangų ir savęs jis deda į tai, kad taptų firmos valdžios atstovu. Įrodęs savo profesionalumą ir kompetenciją, per ilgą laikotarpį firmoje, keliuose aspektuose, kuriuose aš galbūt nesu toks geras, jis pakeis mane, pagelbės vienuose ar kituose dalykuose.
5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?:
Taip
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu
7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2019-01-09

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Domis_End
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Pervežėjai, pavaduotojas.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 20
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Vis mažiau ir mažiau turiu laisvo laiko, o ir motyvacija išblėso, nebesinori net į sampą jungtis kartais. Didelis dėkui Deniui, kad pasitikėjo manimi, ir suteikė šansą pabūt pavaduotoju, tikiuosi nenuvyliau tavęs, ir padėjau, kai tau tikrai reikėjo pagalbos. Sėkmės, Deni, su firma. CYA

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Denis_Xander.
2. Jūsų atstovaujama firma?:Pervežėjai, direktorius.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Haku_Rinha [@H'Rinha]
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Šis žmogus dirbo pas mane gan ilgą laiką, norėjau suteikti pareigas, bet išėjo, nes buvo rimta priežastis. Grįžo su motyvaciją ir norų vadovauti ir žinau, jog jis manęs tikrai nenuvils ir padės su dauguma darbų ir t.t. Kadangi mano pačio aktyvumas yra susilpnėjęs dėl gyvenimo reikalų, tad tikrai reikia jo padedančios rankos. Buvo pasirinkimas tarp Belenkoks_Chuligans, Voltas_Focus ir tarp Haku, bet pasirinkau Haku, nes turi daugiau patirties vadovavime, Voltas nėra labai aktyvus, bet laimė nusišypsos kitą kartą, o Chuliganui linkiu gauti pareigas, bet ne pervežėjuose, nes manau, jog ne jam ši firma. Sėkmės darbuose, Haku.
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.
7. Pavaduotojo paskyrimo data?:2019.01.16

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Michael_Pacano.

2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Direktorius. Mechanikai, „Premium Repair Service“.

3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 123 dienas. (4 mėnesius.)

4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na ką, viskas turi pradžią ir tuo pačiu savo pabaigą. Direktoriavimo laikotarpis visų pirma man pačiam buvo įvairiausių naujų patirčių „kratinys“, kuris vienu atveju pamokydavo, kitu atveju pradžiugino, tam tikrais momentais šiek tiek nuliūdindavo. Už antrąjį šansą esu dėkingas @Rokas_Lays, po didelio kiekio bandymų iš mano pusės patikėjai manimi ir tikiuosi nenuvyliau, tai buvo vienas iš tikslų, kurį buvau išsikėlęs pildant anketą į direktorių. Vos pradėjus direktoriauti susidūriau su rimta užduotimi – atstatyti padėtį pačiame darbe. Praeiti direktoriai (bent paskutiniai 2) gali pykti ant manęs, peikti, bet mechanikuose kartelė buvo stipriai nuleista, vien pažiūrėjus į pačią paklausą patekti į mechanikus norinčių pas prieš tai buvusius direktorius buvo vienetai, o apie pačią tvarką firmoje nereikėtų išsiplėsti, laikinojoje firmoje situaciją tuo metu gelbėjo Mafijos_Senelis. Pirmasis tikslas mano akimis įvykdytas, sulaukdavau vis didesnio kiekio žaidėjų atrankose (paskutinėje atrankoje sulaukiau 48 kandidatų) ir tuo pačiu paskutinės atrankos vykdavo kas dvi, tris savaites. Antruoju tikslu išsikėlęs buvau įvykdyti visas paskirtas užduotis iš direktorių prižiūrėtojo, buvo įvairiausių sunkumų, bet galutiniame variante – 8/8. Galiausiai stengiausi surinkti kolektyvą, kuris būtų vieningas ir tuo pačiu, kad jame būtų labai mažas kiekis darbuotojų, tai manau irgi pavyko, bent jau iš dalies, nežiūrint į šiuo momentu esamą rezultatą dėl darbuotojų šiokio tokio pertekliaus. Taigi, palikimo priežastys, jų yra keletas. Direktoriumi esu jau ne tokį trumpą laiko tarpą ir savaime suprantama, kad tai kaip ir turi savo pradžią, taip ir turi savo pabaigą, savo tikslus direktoriaujant įvykdžiau, o sėdėti dėl skaičiukų, kuriuos įrašyčiau trečiame punkte tikrai neverta. Neslėpsiu, noriu išbandyti save kitose srityse, gauti naujos patirties ir daugiau prisidėti prie projekto tobulėjimo bei plėtros. Daugeliui buvo kilęs klausimas kodėl nepasirinkau parankinio asmens (pavaduotojo), atsakymas yra toks, kad mėgstu pilnai atsakomybę apsiimti ant savo pečių ir tai veda prie šio sprendimo bei nusistatymo. Tikiu, kad Andrius bei Domantas (Nico_Moretti, Billy_Jack) suras tinkamą žmogų mechanikų direktoriaus kėdei, dėkoju jums, neteko tiek jau ilgai pabendradarbiauti, bet viliuosi, kad dar teks. Ateityje, jei gausiu progą, būsiu kupinas idėjų ar kažkas pasisuks vienaip, o ne kitaip prižadu sugrįžti vėl prie direktoriaus šturvalo (ateinantį kartą galbūt ne prie mechanikų). Norėčiau padėkoti Seneliukui (@Mafijos Senelis), tau padėką tariu už labai labai daug dalykų, esminiai turbūt būtų šie – pagalba, palaikymas, pastabos, kurios vedė mane ir tuo pačiu firmą pirmyn. Kvalifikatoriams, kurie taip pat indėlį firmoje padarė (James_Maxwell, Laurynas_Leigon, Lee_Owen bei Dovydas_Weed), tikiuosi bent vieną iš jūsų išvysti direktoriaus kėdeje pirmąjį kartą arba dar vieną (taikant Leigoniui), anksčiau ar vėliau, jūs to verti. Visų turbūt nepavyktų išvardinti, tad tariu padėką absoliučiai visiems esamiems, buvusiems mechanikams (-ėms), žmonėms, kurie užsukdavę į kanalą palaikydavo gerą atmosferą bei žinoma projekto administracijai bei direktorių, pavaduotojų komandai su kuria teko galimybė bendradarbiauti¡ Michael_Pacano, 2018.09.21 – 2019.01.21.

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Electric_New
2. Jūsų atstovaujama firma?: Medikų direktorius;
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Belenkoks_Chuligans;
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Kadangi šiuo metu reikia ruoštis šimtadieniui, taip pat reikia po truputi darytis kalbėjimo planus, tai labai laikas spaudžia, tai šitas žmogus mane pagelbės, palaikys firmoje tvarką, šiltą bei jaukią atmosferą. Neturėjo nei vieno pavaduotojo, kartų dalyvavom atrankoje į Medikų direktorių, todėl nusprendžiau, kad reikia ir jam atkąsti savo talentus ir parodyti, ką jaunuolis sugeba;
5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Taip;
6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Žinoma;
7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2019-01-22;

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.