Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Spalvotas_Cinamonas :p (Naujos dvi nuotraukos)

Spalvotas_Cinamonas

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Spalvotas_Cinamonas

 

*Jūsų Vardas realybėje : Erikas

 

 

*Jūsų amžius : 17 Metų

 

 

*Miestas iš kurio esate : Mažeikiai ^^

 

 

*Jūsų kontaktiniai duomenys : PM papaišykit numesiu

 

 

*Jūsų charakterio bruožai : Na tai esu žaidėjams malonus, esu geros sielos žmogus, niekada nepalieku draugų bėdoje. Neišsikeliu savęs prieš kitus, Taip pat esu linksmas, bei draugiškas, moku su kitais susidraugauti.Nesu toks labai nervuotas žmogus, nemoku pykt ant kitų. Kartais pradedu šnekėti nesąmonės.Nepatinka pasikėlę žmonės. Esu gan drąsus. Su draugais mėgstu pajuokauti. Laikausi savo duoto žodžio, neišduodu kitų.Esu sąžiningas bei atsakingas. Na daugiau apie mane gali pasakyt kiti. 

 

 

*Jūsų pomėgiai :Eiti į salė, valgyti spalvotą cinamoną. Pasedeti prie kompiuterio. Taip pat mėgstu su draugais išeiti į lauką, praleisti gerai laiką, pajuokauti, vasara labai mėgstu važiuoti su draugais maudytis

 

 

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Arm wrestling (ranku lenkimas),taip pat užsiimu powerlifting'u

 

 

*Ar turite merginą/vaikiną? : Turiu merginą :P

 

 

*Ar turite brolių arba seserų?  : Brolį ir sesę

 

 

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turiu šunį, vardu Džeris.

 

 

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Iš kito projekto, taip pat atėjęs į serverį po kurio laiko ir pasikviečiau savo draugus prisijungti prie šio projekto, nes mane sudomino, tai nusprendžiau ir draugus pakviesti. 

 

 

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Savo užsibrėžto tikslo.Pabaigti mokyklą ir pradėti dirbti.

 

 

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Nieko nesiekiu, tik gerai praleisti laiką.

 

 

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Kai iš mano žaidimo paskyros pavogė turtą. 

 

 

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] :
 
 

 

 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.