Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Edis_Kingston

Edis_Kingston

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edis_Kingston


Jūsų vardas realiame gyvenime : Edvardas


Kiek jums metų ? : 19 metukų.


Iš kokio miesto esate? : Šiauliai


Jūsų charakterio savybės : Kai kuriais atvėjais galiu pasakyti kad esu suprantingas, tačiau niekad nenuolaidžiauju žmonėms jei jie to nėra nusipelnę. Esu valdingas, mėgstu diktuoti kaip ir kas turi būti padaryta.Visuomet gebu kontroliuoti savo emocijas, todėl mane išvesti iš kantrybės yra begalo sunku. Manau kaip pradžiai informacijos pakaks.


Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? : Išties sunku kažką paminėti konkretaus, nes niekuomet neturėjau pastovaus hobio, mane nuolat žavi skirtingi dalykai. Tačiau jei kalbame apie mašinas ar apie tinklinį, šių temų ar veiklos susijusios su šiais dalykais niekada neatsisakau.


Kokios jūsų gerosios ir blogosios savybės? : Kalbant apie gerąsias savybes : Komunikabilus,atsakingas, siekiantis užsibrėžto tikslo. Blogosios: Sunkiai pripažystu savo klaidas.


Jūsų nuotrauka (būtina) :


 


http://www.part.lt/img/0165d62aea166bed3791925a9c30baf4262.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Kingstonai/Edi/Edvardai , malonu susipažinti su tokiu žmogum , sekmės tau šiame serveryje, užimant dar kokias nors pareigas :( 

 

Tikiuosi jog mūsų keliai daugiau nesusikirs ties įspėjimais :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Edi! Malonu susipažinti :) Žiūriu nemažai čia Šiaulių chebros susirinikę, ir taip man kažkur matytas esi. Sekmės tau čia, siek dar daugiau nei, kad dabar turi :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Kingstonai/Edi/Edvardai , malonu susipažinti su tokiu žmogum , sekmės tau šiame serveryje, užimant dar kokias nors pareigas :(

 

Tikiuosi jog mūsų keliai daugiau nesusikirs ties įspėjimais :D

 

 

 

Sveikas Edvardai, labai malonu jog sukūriai prisistatymą. Sekmės tau G.Moderatoriaus pareigose.

 

 

 

Sveikas , šiaulieti , gal pasakysi iš kokio rajono? Tikiuosi gerai praleisim laiką šiame serveryje ir būsim ,, laido draugai '' ir sėkmės pareigose bei serveryje.

 

 

 

Sveikas Edi! Malonu susipažinti :) Žiūriu nemažai čia Šiaulių chebros susirinikę, ir taip man kažkur matytas esi. Sekmės tau čia, siek dar daugiau nei, kad dabar turi :)

 

 

 

 

Sveikas , aš taip pat iš Šiaulių , man labai malonu su tavimi susipažinti ir pamačiau kaip tu atrodai :)

 

 

 

Pažeidei taisykles, pranešta Globaliems moderatoriams !

Sekmės tau čia, nebeįspėk manęs plyzz.

 

 

Sveikas Edi, malonu susipažint su tavimi, šaunu jog susikūrėi prisistatymą! ;)

 

Nuoširdžiai dėkoju visiems už palinkėjimus ir už tai kad atėjot ne freepost pasirinkt, o parašyti kažką daugiau nei "Sveikas, sekmės gyvenime ir serveryje"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienas dalykas kodėl pakomentuosiu prisistatymą tai turbūt - location Šiauliai! O iš tikrųjų tai šaunuolis, kad pasirodai! Sveikinu su pareigom!  :ph34r:  ^_^

įspėjimų neturėčiau gaut:/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.