Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[J'Juske] Degalinė

John_Juske

Rekomenduojamas pranešimas

Netinka medinės tvoros šone ir tas kioskio tipo pastatėlis šalia. Dar be to , nežinau kam tu padarei tuos prie pilimosi pilkus stačiakampius kur mašina turi stovėt. Toks 8/10 .

Žmogus nespėjas dar viso darbo pasižiūrėti, kaip reikiant jau išsako nuomonė. Na aš ją vis tiek gerbiu kokia jį yra. Medinės tvoros ? Sorry, bet tokiu nėra., Kioskas, paprasta smulkmena kurį paįvairina visa darbą. Nueik į dabartinės degalinės pamatysi gražiai nurodytas linijas, arba stačiakampio formos pagrindus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,eilinis gražus tavo mapp darbas,tik turiu vieną pastebėjimą. Tas ''tune'' garažas nelabai patogiai padėtas man atrodo (kaip iš jo išvažiuoji,paliktas mažas tarpas,kas manau trugdytų normaliai išvažiuot. Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogus nespėjas dar viso darbo pasižiūrėti, kaip reikiant jau išsako nuomonė. Na aš ją vis tiek gerbiu kokia jį yra. Medinės tvoros ? Sorry, bet tokiu nėra., Kioskas, paprasta smulkmena kurį paįvairina visa darbą. Nueik į dabartinės degalinės pamatysi gražiai nurodytas linijas, arba stačiakampio formos pagrindus :)

Žmogau , tai gal čia ne tavo darbas? ;D Jeigu tu pateiki ir video ir nuotraukas su medine tvora ir poto teigi , kad tokios nėra tai sorry :D o KIOSKAS nepaivairinta, nes labai daug kur kioskas yra įkištas tai nesuteikia nei įvairumo nei unikalumo. O apie tą forma tai tiesiog norėjau pasakyt, kad jos nesiderina ir tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,eilinis gražus tavo mapp darbas,tik turiu vieną pastebėjimą. Tas ''tune'' garažas nelabai patogiai padėtas man atrodo (kaip iš jo išvažiuoji,paliktas mažas tarpas,kas manau trugdytų normaliai išvažiuot. Čia tik mano nuomonė.

O čia tikrai geras pastebėjimas šito, net nepatikrinau :D ačiū reiks pasižiūrėti :D

 

Žmogau , tai gal čia ne tavo darbas? ;D Jeigu tu pateiki ir video ir nuotraukas su medine tvora ir poto teigi , kad tokios nėra tai sorry :D o KIOSKAS nepaivairinta, nes labai daug kur kioskas yra įkištas tai nesuteikia nei įvairumo nei unikalumo. O apie tą forma tai tiesiog norėjau pasakyt, kad jos nesiderina ir tiek.

Aš tau galiu duoti ID šio objekto kur sakai medine, mes tada ir pasižiūrėsim ar tikrai medinė :) Galbūt tiksliau būtų išreikšta, kad ten metalo juostuos yra :), daug kiosku čia tik viena matau ir jeigu galvoji, kad kažkur projekte bus šis darbas, tai tikrai ne. Tad nematau bėdos dėl kiosko. Ačiū dėl nuomonės vėl ir vėl, nes matau, kad ir vėl ką nors parašysi :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O čia tikrai geras pastebėjimas šito, net nepatikrinau :D ačiū reiks pasižiūrėti :D

 

Aš tau galiu duoti ID šio objekto kur sakai medine, mes tada ir pasižiūrėsim ar tikrai medinė :) Galbūt tiksliau būtų išreikšta, kad ten metalo juostuos yra :), daug kiosku čia tik viena matau ir jeigu galvoji, kad kažkur projekte bus šis darbas, tai tikrai ne. Tad nematau bėdos dėl kiosko. Ačiū dėl nuomonės vėl ir vėl, nes matau, kad ir vėl ką nors parašysi :)

Apie kioskus turėjau omeny, kad daugelyje serverių, net gi tavo YT kanale , daug maž yra įdėti tie kioskai, ir jie tikrai nėra įvairumas. Kiekvienas gi turim savo nuomonę. :) O tos juostos, nu tai tada gal reikėjo pakeisti į kitoki objekta, kadangi man realiai kiek žiūriu į medinę ''užneša'' , kas nelabai tiktu šiam Mapp darbui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepatiko darbas, nes dugnas parduotuves jau video matosi kaip susibugines i viena vieta 3 objektai sukisti. Prie ijejimo i shopa ten kiaura?:D patiko tos platformos lauke unikalu, kioskas dauguma mapperiu degalineje buna nes nesugalvoja ka pritaikyti. Medziai vienas i stoga iauges kitas i degalines zenkla. Kaip mapperis buves galiu pasakyti jog yra medziu mazesniu t.t todel viskas imanoma padaryti kad nebutu iauge. Toliau tvora nu unikala todel patiko o ne kaip kiti megsta tas pacias tvoras kisti. O toliau mappas tvarkingas grazus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip matau tu moki gerai mapint bet tu esi nepastovus. Patariu atsirask koki žaidėja kuris nori kurti serveri ir kurk nes tau tai išeitu. Su tokiais mapp darbais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbas gražus, viskas suderinta. Klaidų nepastebėjau. Jeigu ne paslaptis, kiek laiko darei ir kiek objektų?

Nežinau gal per 1 diena neskubėdamas maždaug. Objektu nei daug nei mažai 245 

 

Nepatiko darbas, nes dugnas parduotuves jau video matosi kaip susibugines i viena vieta 3 objektai sukisti. Prie ijejimo i shopa ten kiaura? :D patiko tos platformos lauke unikalu, kioskas dauguma mapperiu degalineje buna nes nesugalvoja ka pritaikyti. Medziai vienas i stoga iauges kitas i degalines zenkla. Kaip mapperis buves galiu pasakyti jog yra medziu mazesniu t.t todel viskas imanoma padaryti kad nebutu iauge. Toliau tvora nu unikala todel patiko o ne kaip kiti megsta tas pacias tvoras kisti. O toliau mappas tvarkingas grazus.

Ochh ačiū nuomonė tikrai verta dėmesio, bet dėl to dugno nesibugina, galbūt video aš nelabai parodžiau to, bet tikrai nesibugina galėčiau asmeniškai parodyti perfilmavus tą vieta. Kioskas matau su šituo tikrai sutinku visi deda, bet man reikėjo užpildyti tą šoną dėl degalinės ženklo.

 

 

Kaip matau tu moki gerai mapint bet tu esi nepastovus. Patariu atsirask koki žaidėja kuris nori kurti serveri ir kurk nes tau tai išeitu. Su tokiais mapp darbais.

 

Oi ne projektu nenoriu. Man labiau patinka šiaip mappinti jau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

TEma rakinama , nes pažeidė forumo taisykles

Draudžiama kurti naują temą tik įkeliant video įrašą ar nuotrauką (tokiu atveju tema skaitysis bereikšmė);

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.