Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[MOD PACK] Tas populiarusis mod packas.

Gordon_Specter

Rekomenduojamas pranešimas

Šios temos turinys buvo publikuotas senai, tad juose galite aptikti failus, kurie su laiku buvo uždrausti ( fps unlock, smooth cam, first person ir kt. ), nes vienaip ar kitaip suteikdavo pranašumą prieš kitus žaidėjus. Jeigu vis dėlto susidomėjote ir nusprendėte atsisiųsti šį modifikacijų paketą, peržvelgkite visus jame esančius failus ir įsitikinkite, kad tarp jų nėra neleistinų. Pastaruosius nedelsiant ištrinkite. Jeigu tuo nepasirūpinsite, galite sulaukti griežtos bausmės – užblokavimo dėl neleistinų modifikacijų naudojimo.

- Globalus forumo moderatorius Gruzinas_Tortilla bei buvęs tvarkos prižiūrėtojas Mafijos_Senelis.



Modifikacijos dalinimosi anketa:
- Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Mantas_Adomaitis
- Kokia modifikacija dalinatės [ENB, SKIN, CAR, CLEO ir t.t.]?: Mod packas
- Modifikacijos parsiuntimo nuoroda:  http://www.mediafire.com/download/zep3c4fuubbuimh/Robert%27s+Overhaul+Finale.7z
- Nuotraukos/Vaizdo įrašas, kuriame atsispindėtų modifikacija:

 

Redaguota Gordon_Specter
Pridėtas įspėjimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu klausimą , mano kompiuteris tikrai pajėgus pavilkti šitą modą , bet kaip įsirašau tiesiog neįsijungia nei GTA nei SAMP kame problema?

 

Įsirašyk anticrashą duotą ir ištrink d3d9.dll, tai išjungs enb ir turėtų paleist, tiesiog nebus bluro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu klausimą , mano kompiuteris tikrai pajėgus pavilkti šitą modą , bet kaip įsirašau tiesiog neįsijungia nei GTA nei SAMP kame problema?

Jei neklystu pas tave 8 windowsai ane? Jei taip pervadink gta sa folderį (tik palil tą Gta San Andreas)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai vis dėl to veikia pas tave šitas :D, gražus mod'as , norėjau siūstis kaip vakar buvai numetes , bet gal pagalvojau, jeigu paprasto Enb neišveža tai šito tuo labiau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu enb kaip enb,aišku yra ir geresnių,bet kas turit gerą kompą siūskities. Arba rinkit modus.

*copy nuo Gruzino\

 

bV4lfCM.png

 

Fps dropas miesteliuose

 

tQ8mcrD.png

 

4SgsCaI.png

 

3T8E9Ti.png

Galit kas huda šitą numesti su tais HP skaičiais, armor bei gatve ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galit kas huda šitą numesti su tais HP skaičiais, armor bei gatve ?

Hudas yra pačiame Robertėlio modpacke,o skaičiukai ant hp tai nueik į mano temą "Ferdinando modpack V1"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įsikėliau šį modpacką ir tikrai esu patenkintas, bet yra viena problema, kai nuleidžiu sa-mp langą ir vėl atidarau nerodo kai kurių objektu ir raidžių. Gal žinai kaip sutvarkyti šį dalyką ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įsikėliau šį modpacką ir tikrai esu patenkintas, bet yra viena problema, kai nuleidžiu sa-mp langą ir vėl atidarau nerodo kai kurių objektu ir raidžių. Gal žinai kaip sutvarkyti šį dalyką ?

 

Daug kam yra ši problema, bet niekas dar nesurado fix, tieiog reik rr sampą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas rytas, viskas tesiog puiku esu labai patenkintas tik biški man ENB išsiliejo,


Nes iš toli susilieja o iš arti privažiuoji ryšku nžn ar taip turetu but... xd


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.