Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gedas_Voketis banned Frost_Bite

Aretas_Samra

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gedas_Voketis


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Frost_Bite


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www1.zippyshare.com/v/gwZZeoe4/file.html


 


 


Edwai pranešiau kad neina įkelt per youtube, todėl įkeliau į zippy, kai įsikels į youtuba bus pranešta jums.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nice, speedhack neįžiūriu. Tik matau, kad nepastebi mano anketoje kur rodo laikiną užkilusį pingą  (angl. Ping Spike).

 

Atidžiau pažiūrėk čia: http://greenside.lt/index.php?/topic/18415-unban-frost-bite/#entry123476

 

Na bet jei neatbanins tai ką darysi, teks keliauti ten kur supranta ar "speedhack" ar žmogui yra problemos su internetu.

 

(:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nice, ban už speedhacką :DDD kad tu kušlas ir nesupranti kad atlūžo jam po lago, tipo tau tep nebuve?

Užteks freepostint, mum buvo pranešta kad jis čytina, pamačiau ir užbaninau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matosi kad neturėjęs lėto interneto, todėl ir spirgi čia, kad "oj pamačiau, kad čytina ir užbaninau", turėtum lėtą internetą keiktum kiekvieną minutę, nes užlūžta ir po kiek laiko atslūgsta, nes viskas vyksta po laiko, nes man tada rodė, mechanikas mane nukirto. Tikiuosi administratorius atliks teisingą sprendimą.

 

(:

 

EDIT : Matosi, kad Tomas_Kent turėjas tokių pačių problemų, ir matęs ne vieną tokią situaciją ir kitur. Matosi iškart kas turėtų būti tikras administratorius, o ne tu, be patirties.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.