Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.5.7] Pasiūlymas

Conor_Mcgregor

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Conor_Mcgregor


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Įdėti sistema ,kad galėtum tapti priklausomas nuo cigareciu/alkoholio.Beabejo dar būtų visai įdomiai jog įdėtumėt animacijas kaip /komanda pvz /Sveikintis Conor_Mcgregor jog galėtum su kitu žmogum pasisveikinti kaip real žaidime manau tai tikrai yra įmanomą ,nes gta san andreas kas yra pereajas visas misijas tikrai mate vaizdeliu jog visa grove street mafija sveikinasi 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų tikroviškiau ir įdomiau ;)


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

0:17 video medžiagoj suprasit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmas dalykas Grove Street ne mafija, o gauja.. Šis pripratimas prie rūkymo yra jau viename serveryje iš kurio atėjau.. Tad net nežinau, tai nėra labai jau globalus dalykas serveryje, jeigu jis būtų įdiegtas, bet tai visai nieko būtų, jeigu tarkim kioske eitų nusipirkti cigarečių, degtukų ar žiebtuvėlį ir vis rūkyti, bei prie to priprasti. Įdomus dalykėlis būtų serveriui.. Esu už. Dėl gėrimo, pirmiausiai manau reikėtų padaryti, kad alkocholį labiau vartotų žaidėjai, o tik tada priklausomybę tam.. Tad dėl gėrimo esu prieš. Na, o dėl pasisveikinimo animacijos esu už. Tai gan paprastas dalykėlis, bet vis dėl to įdomus manau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasisveikinimo animacija visai įdomiai atrodytų, tikrai už. O dėl tų priklausomybių... Na, dėl rūkymo tai aš už, tik, abejoju ar kiti žaidėjai matytų tą "animation" jog rūkai, kiek žinau, tai kitiem rodo, kad tipo trenki "šeip" į orą :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.