Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[ Blogas ] Juškė

John_Juske

Rekomenduojamas pranešimas

Numeris 1 - Serverio atradimas ]


 


Sveikučiai, manau mane pažįstat iš kitų didelių projektų. Bet tai realiai nėra svarbu, net nežinau ką tiksliai parašyti, bet manau pradžioje blogo galima parašyti, kaip sužinojau apie šį projektą ir kuo jis mane sudomino? Man nėra sunku atsakyti į šituos klausimus, tik dėl to kad apie šį projektą jau liepos viduryje žinojau. Galbūt kažkas žinot o gal ne, aš, Roba_Ggg ir Mtėvas buvom soc maperiais, bet Mtėvas dar buvo ir administratorius, ką gi, ten tikrai daug darbo buvo įdėta, susibendravom gerai. Bet palikom pareigas nes pamatėm, kad jokio reikalo nėra ten pasilikti. Vėliau mums MTėvas truputi prasitarė, kad darys kažką savo, ir pasakė, kad naują stilių įgaus mappinime ir bus unikalūs darbai. Mes su Robertu ilgai galvojom ką turėtų reikšti tai, galvojau gal jis slapta pasiliko soc, bet mes klydom nes patikrinom šita variantą, vėliau galvojom sar** jis bus, bet irgi klydom nes pats pasakė, kad neeitu ten. Po kažkiek laiko jis parodė mums vieną nuotrauką, tai buvo picerijos mapp'as. Kai parodė tikrai buvo kažkas ogogo, nes iki šiol dar nematėm nieko panašaus į jo padarytą mapp darbą, nes tai tikrai buvo unikalumo viršūnė. Vėliau ir vėl mes 3 pradėjom chatinti, kalbėjom, bandėm informacija gauti, bet nesėkmingai. Kai atėjo spalio mėnesis, Mtėvas jau atskleidė, kad daro savo projektą. Mes tikrai jau supratom tada, kad projektas tikrai susilauks didelio susidomėjimo. Manau ir Jūs suprantat kodėl. Laikas po laiko jis mums rodė po truputi nuotraukas, na nerodė, o mes tiesiog floodinom kad parodytų :DDD, manau visiems būtų įdomu sužinoti kaip progresuoja serveris. Na, o dabar jau patys matot visi, kad projektas tikrai bus puikus, bent iš administratorių atliekamo darbo forume jau galim tai pastebėti. Ir šiaip, kas matėt kaip Mtėvas darbavosi pas Edgarą, tai jau suprantat, kad ir čia jis rodys tapatį atliekamą darbą. Taigi taip mes su Roba_Ggg sužinojom apie šitą projektą.


 


Numeris 2 - Mappinimas ] 


 


Ką gi kaip matot sukūriau jau ir antra-ji savo punktą, ir jame tiksliai nežinau ką rašyti. Bet pasistengsiu aiškiai aprašyti kodėl pradėjau mappinti.Kaip ir kiekvienas žmogus/žaidėjas samp, nori pabandyti kažką kitko negu sampas ir dar kartąsampas. Taigi prieš 2 metus, vasara pagalvojau reikia pabandyti man mappinti, nežinojau net nuo ko realiai pradėti. Na šiaip netaip radau programa MTA, jį yra grinas "Š" palyginus su "Map editor" na bet čia tik mano nuomonė. Taigimappinti man sekęsi košmariškai, neviena kartą norėjau viska mesti, nes tiesiog pagalvojau kokio by**o aš čia vargstu.Bet Einiuz_Vyper senas labai žaidėjas, jis man pasakę stenkis toliau ir galbūt tapsi vienas iš geriausiu Lietuvoje. Aš tada tik nusijuokiau pasakiau, niekada to nebus. Bet aš klydau dabar kaip matot po 2 metų, aš esu tikrai gan aukšto lygio maperis, bet realiai nelaikau savęs geru, čia tik jūsų nuomonės parodo tai. Po kol nelaimėsiu MTėvo mapp battle po to skaitysiu save kaip blogu mapperiu.... Tęsiant minti, po 6 mėnesiu susiradau programa "Map editor" pradėjau su juomappinti. Pradžia buvo sunki nes valdymas ir visa kita labai jau skyrėsi nuo "MTA" bet nieko po 1 mėnesio mokėjau viska, tas žodis viskas reiškia mokėjau padėti ir nuleisti objektą :DD, gerai mažiau čia juoko daugiau istorijos. Taigi laikasėjo ėjo ėjo, o aš nelabai ir tobulėjau nes neturėjau įkvėpimo, pradėjau domėtis architektūrą modernizmu. Daug susiradau geru idėju, bet negalėjau jų realizuoti nes nemokėjau naudotis gerai "Map editoriumi" Taigi vėliau susiradau sena vilka toki Roba_Ggg jis mane truputi pamokino, vėliau dar Karolis_Sudoku truputi man kažka padėjo nelabai dabar galiu tiksliai pasakyti ką, bet tai nėra svarbu, svarbu tas kad dar prisimenu jį. Vėliau kai išmokau jau normaliai mappintiišgirdau naujove, "teksturinimas objektu" aš kaip paprastas maperis nesupratau kas per huj** čia :DD, na betGrisha_Code man padėjo pagrindus išmokti programos.Na ir galiausiai vėliau sutikau didiji mūsų mapperi Mtėva, jis tikrai daug patirties davę mappinime, daug kartu jo prašiau ir gavau iš jo kritikos. Tik jį man kažkiek padėjo tobulėti, na o dabar kaip ir visi matot jis yra geriausias ir iš jo visu pastabu išaugo kiti mapperiai kuria daug maš kopijuoją nuo jo, bet Mtėvas suranda vis naują stiliu :DD, na ką gi liko tik klausimas kada aš sutiksiu su juo pateiktu pasiūlymu dėl mappbattle :/


 


[ Numeris 3 - Pasiekimai ]


 


Visada svajojau pasiekti ką nors, bet kai pasiekiu savo norima tikslą aš nuolatos prarandu siekį tobulėti, bent ankščiau tikrai taip buvo. Praeitame serveryje aš pradėjau savo pasiekimu sąraša nuo pavaduotoju postu ir direktoriaus, kai tapau 11 kartu pavaduotojas ir 4 kartus direktorius pasiekiau išsvajota administratorių prižiūrėtojo pareigas jose išbuvau nei daug nei mažai :D tik 2 savaitės, su chebrite komandoje supratom, kad administracija tiesiog dėjusi bb ant mūsų ir nieko nedaro, tai iš palikom šešiese komandą. Perėjęs į LV po mėnesio gavau prižiūrėtoja, o vėliau ir moderatoriu viskas patiko ir administracija buvo aktyvi ir supratinga, bet norėjau kažko seno, tai ir grįžau atgal į kaimelius ir gavau architekto ranga, bet atrodo, taip lengvai eina pareigos, bet mane nušalino po 3 mėnesio dėl čytinimo :D tada išėjau į sar* serverį, pasiekiau moderatoriaus statusa ir administratorių 3 lvl neribotam laikui sakyčiau tai yra faina, kai visur išbandai save, bet kaip manau visi žinot, senai bendravau su Roku ir Roba, tai tiesiog be šitu žmogeliu negaliu tobulėti, kaip mapperis, o kai žinau, kad pagrindinis iš jų yra čia, tai ir grįžau ir bandysiu kažką ir čia pasiekti.


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nežaidęs tuose serveriuose. Bet dar klausima noriu viena duoti? O šiaip Aivarą pažįsti ?

Visai įdomų skaityti buvo. :)

Su Aivaru nebendravau, bet daug ką apie jį papasokojo Invision_W

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai išreikšta nuomonė :)

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Malačius Juške,reiks ir man sukurti Bloga :),davai pildyk buvo įdomu skaityti.

tu gal nekurk geriau :)

Nustebinai Juške, labai viskas idomiai ir greit persiskaite, laukiu naujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ĮŽEIDIMAS išsimk auskarus iš ausies ir KEIKSMAŽODIS atgal i KEIKSMAŽODIS REKLAMA.

 

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Draudžiama reklamuoti kitus projektus arba serverius.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pydaraste išsimk auskarus iš ausies ir pizdink atgal i su*cenzūra*a lmg.

Neberaganėk,pagarbą jausk kitam.

 

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Edvinas  Svečias  Wizard_Airidas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.