Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[Konkurso] Laimėk savo firmai 1.200.000 Eur Analizė

Mantas_Polikonas

Rekomenduojamas pranešimas

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Matt_Kozeriukas.


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Apie  DPD kurjėrius.


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Na prdėsiu, nuo to, kad nedirbu nė vienam iš šių darbų ir tiksliai jų situacijos negaliu paaiškinti, bet pasistengsiu. Kiek žiūrėjau serveryje visi darbai turi arba pelningus direktorius ar gerai apmokamą darbą kaip dėkim "Surenos", jiems nereikia sukti galvos kaip išmokėjus darbuotojams algos, ar premijų, o DPD kurjėriams tie pinigėliai visai praverstu išmokėti algas, premijas atsistoti ant kojų ir pajungti gerą vadovavimo rėžimą, nesivargynant, kaip išmokėjus algas ar premijas. Ir galėtu tikrai gerai ir greitai atlikti savo darbą prižiūrėti firmą, o nerinkti į fondą pinigus ir per dieną surinkti apie 50.000 €. Mano manymu firmai tai mažos pajėmos, juo labiau kai DPD kurjėriai nėra toks pelningas darbas, už baldų atvežimą ir tai jau prašo maximumo. Manau savo nuomonę išdėsčiau. Sėkmės kurjėriai !


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : The_Fisheris


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Taksi


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Prie šio serverio prisijungęs buvau jau gan senokai, bet kasdien lankausi forume. Aš kaip tikras taksi firmos patriotas ir gerbėjas puikiai suprantu su kokiomis situacijomis susiduria Gvidas, esu ir šitame serveryje ne mažą laiko tarpą dirbęs taksi firmoje ir kitame iš kurio puse serverio liaudies susidaro, ten ir direktorius šios firmos buvau ir pavaduotojas nu viskuo ko tik įmanoma toje firmoje būti. Todėl iš šalies man visados ši firma atrodo sutvarkyta, sudrausminta, ir tokia kaip sakant kontroliuojama. Iš šalies nesimato jokiu firmos trukumu, tiek valdžioje tiek darbuotojose. Tvarkinga aktyvi komunikabili firma, ko daugiau reikia? Manau Taksi firma tikrai nusipelno šios piniginės skatinamosios premijos. Aš už taksi!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Domas_Focus


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Taxi.


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Vienas iš išradingiausių taxi direktorių šiame serveryje. Kadangi šioje firmoje jis yra naujas, jam šie pinigai labai praverstų. Bent iš šono aš Gvido darbą vertinčiau 10/10. Sėkmės jam nugalint.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Mikas Cisum

2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : dpd kurjierei

3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : geras drk, pavaduotojas taipogi, geru sistemu prigalvojo, isidarbines i sia firma pasijauceu kaip tikrame darbe(gaila kad algalapiu neduoda) zodziu viskas labai protinai ir strategiskai sudeliota.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :  Justas_Jucius


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą :  Taxi firma


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Nedirbu nei viename iš šių darbų, bet mano manymu pinigai tie turėtų nukeliauti būtent į taxi biudžetą. Nes kaip patys pastebėjot yra daug norinčių dalyvauti atrankoje. Mano manymu žaidėjams kyla noras todėl nes Gvidas viską daro išskirtinai negul kitos firmos. Taip galbūt sakysite, nepadarė nieko įspudingo, bet jeigu lyginant su kitom firmom jom yra dar daug kur tobulėt iki Gvido taksistų, nes vien peržiurėjus šias nuostabias temas apiima dviprasmiškas jausmas vieni žvelgė taip jog susidaro didžiulis susidomėjimas šiuo darbu, kiti tiesiog perspektyvos jokios tai nemato. Bet mano manymu Gvidas dar nesenai tapęs taxi direktorium tikrai padarė kažką įspudingo, ko negalima pasakyti apie kitą tai darbą su pakvietimu. Žinoma nenuvertinu tikrai firmų, bet iki Gvido tokių įdėjų dar kitų firmų direktoriams tikrai teks pasukt galvą, jog padarytų panašiai, bet tai nereiškią kad vienodai. Na o Taxi direktorius tikrai manau rastu kur padėti šiuos pinigus, bet ne piniguose esmė. O mano manymu kuo daugiau pritraukti firmoje darbščių darbuotojų, svarbu ne kiekybe o kokybė. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Nicky_Target


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : "DPD" kurjerius


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Na visų pirmą aš dirbu dabar dpd firmoje, sulaukiame atnaujinimo ir dabar gan išties smagiau dirbti, beabėjo Edgaras, bei Tedis daro tikrai veiklų pusė iš jų nedalyvavau dėl savų priežasčių, bet dabar išties darbe tvyrauja gera atmosfera, malonu dirbti tiek direktorius, tiek pavaduotojas rodo įnciatyva ir dirba taip gerai, nors ir valdžia tikrai naują ir dar ne iki galo susibūrusi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Trasvis_Select


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Surenos


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Puikiai atlieka gaujos veiksmą serveryje. :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Trevor_Wright


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Surenos!!


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai :  Gera gauja mldc!!!!!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ponas_Fūra.


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Surenos.


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Gera gauja, tikrai patenkitas esu kad Frankis_Buggatiz yra Direktorius ir bei Orange_Mst C0-Lead. 9/10.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Mantvis_Daedo

2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Surenos

3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Sava gauja. Duoda veiksmo, neleidžia PD vėrhataut.... Ot dushy gauja

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :  Tony_Machal


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą :  Surenos gauja <3


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai :  Pati geriausia gauja, geri veiksmai, stiprus Lyderis !


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Extreme_Kortos

2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Taksi firmą.

3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Kadangi taksi direktorius (Gvidas_Ham) įnešė naujovių i taksi firmą, tai būtu nauji rangai, įdomi veikla ir t.t. Todėl manau kad taksi turėtu laimėti šį prizą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Fantom_Live

2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Taksi .

3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : 

Manau taksi firmą nusipelno šios premijos , nes manau kad iš visų darbų geriausia valdžia taksi . Gvidas idėjų neieško kišenėje , jis moka valdyti minia , vadovauti . I taksi tikrai nepildydavo virš 30 žmonių , kol neatėjo Gvidas , manau tai viska įrodo .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Hot_Anonymous


 


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą :  Greatest of Dušmans


 


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Renkuosį šį variantą dėl pačio elementariausio dalyko - dirbu taksistu! :D Sekantis dalykas - firmos vadovas tikrai respektabilus, pareigingas asmuo. Galbūt kolkas jo indėlis į šią firmą nevertinamas, taip pat kaip ir jo fūristų firmos eros pradžioje, tačiau neilgam (pagyvensim = pamatysim <šypt>). 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :  Arma_Speed


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą :  Dušmanai


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Šiaip ši firma yra tikrai nuostabi, nes pirmiausia šią firmą valdo kompetingas direktorius, kuris išmokė visus savo firmos darbuotojus mandagiai bendrauti su klijentais ir aišku skubiai reguoti į iškvietimus. Na tai teko patirti, net šiandiena pačiam kai reikėjo mane skubiai pavežti iki ūkininku, nes admino neturėjau dar ( Pradinges MOLĖTAS buvo :( )...


 


Aišku negalvokite, kad jau NARDAU Gvidui...


Nes jis prijemė į darbą per atranką...


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Karolis_Sudoku,


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Taksi,


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Viena iš įdomiausių firmų serveryje, puikus direktorius, puikios darbo sistemos, komanda maža, bet kuri geba būti aktyvi bei maloni!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa


 


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Darius_Sultan


2. Apie kurią firmą norite palikti atsiliepimą : Surenos


3. Jūsų atsiliepimas, komentarai, vertinimai : Mldc čiuveliai yra,pažystų ir moka valdyt krč  mldc jie.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Taigi sveiki visi, rašau ilgai lauktą analizę darbo paramai gauti. Sukurdamas šį konkursą tikėjausi sulaukti daugiau norinčiųjų laimėti šį prizą, bet yra kaip yra, užpildė tik trys norintieji laimėti. Kadangi užpildė trys firmos turėjau pasirinkti tarp jų, o rinktis tikrai yra iš ko nes visi pildžiusieji yra verti prizo ir tikrai turėtų kur gautus pinigus investuoti. Sekančiame žingsnelyje norėčiau aptarti anketas, kas kaip supratote sudaro 40% jūsų indėlio prizo link. Jūsų veiksmus serveryje, charakterį kas taipogi sudaro 40% balo, bei kaip žaidėjai jus palaiko, kaip atsižvelgia į jūsų darbą. Ši nuomonė vertinama 20% balo.

 

Anketos

 

Taigi pirmieji ant scenos lipa Surenos. Sprendžiant iš anketos, pagrindinė skirta suma būtų išdalinta premijoms už gerą veiksmą, bet dėja nebuvo paminėta kaip tie pinigai pagerins gaujos darbą ir kur jie bus išleisti be premijų bei algų. Gaujos pavaduotojas taipogi paminėjo, jog sunku gauti pinigus dėl kitos gaujos valdžios neaktyvumo, bet ar didelis skirtumas grobiant gaują ir kažkokį tai pastatą ? Pinigu suma beveik nesiskiria, beto grobiamu pastatų skaičius yra labai didelis, todėl grobti galite valandą nesustodami ir tai jums ineš didelį indelį į gaujos pelną. Buvo paminėtas ir bankrutavimas, bet mano manymu jis dar toli kol šiai firmai vadovauja Frankis, kadangi priklausydamas gaujai supratau, kad jis pilnai išlaiko gaują ir be pinigų. Dar vienas dalykas, kuris jums gali suteikti finansinę paramą tai ginklų, narkotikų paketai kuriuos parduodami galite užsidirbti gan padorią sumą, nes prisivežate ginklu tiek, kad net patys nesugebate ju sunaudoti, tačiau kažkodėl to neišnaudojate pilnai, norite geresnių atnaujinimų ir nieko nedarote su esama situacija. "Nes šiuo metu gaujoms nėra pakankamai pinigų ant rimtų premijų, nors veiksmo yra daug." Su šiuo teiginiu nesutinku, kadangi pagalvojus logiškai kiekvienas padarytas veiksmas jums inešą kažkoki tai finansinį indelį į gaują. Čia ne finansinė problema, bet pačių jūsų problema, kad jus neišlaikote pastatų arba jūs nesugebate jų apiplėšti ir pasipelnyti. Apibendrinus viską galiu pasakyti, kad jus manote, kad ši pinigu suma išspręs visas jusu bėdas firmoje, nors ji ir paskatins darbuotojus dirbti geriau, bet kas iš tų darbuotoju jeigu jie patys nieko nemokės bei nesistengs dėl gaujos ir jos ateities, todėl pradėkite labiau telktis i savo šaudymo ir kitus įgudžius ir patys suprasite, kad ir be šiu pinigu galite pilnai išsiversti bei yra kitų darbų, kuriuose dvigubai sunkiau gauti pinigus. Taipogi anketa nesulaukė nė vieno "like" paspaudimo, kas verčia manyti, jog arba ji nepatiko žaidėjams, arba patys nepasistengėte įtikinti žmonių, kad esatę vertas šio prizo. Asmeniškai tokiai anketai "like" aš irgi nedėčiau. Gaunate 2.2 balus.

 

DPD, dar kitaip mano požiūriu mažieji Transit company broliai. Firmo vadovo anketa ivertinčiau neutraliai, tik nepatiko vienas dalykas, kad daugelyje klausimu minėjo, kad jis naujai išrinktas firmos vadovas todėl tai daro daug nesklandumu jo firmoje, bet nemanau, kad į tai labai reikėtu kreipti dėmesi, nes pasirodė, jog viska sumetį į ta vieną dalyka, kad esi naujokas, ir galvoji, jog tai pasiteisinimas nuo padarytų arba būsimų klaidų. Iš firmos vadovo tikėjausi daugiau sryčių kur jis išleis laimėtus pinigus, kadangi darbas turi daugiau veiklos serveryje negu gaujos ar kažkas kitkas. Paminėjai, kad didelėmis algomis bei premijomis surinksi puikią komandą. Su šiuo teiginiu nenorėčiau sutikti, kadangi darbas ir taip yra patrauklus ir vežiodami krovinius taipogi galite pilnai užsidirbti ir tai yra puiki veikla darbuotojams. Su pinigais žaidėjus ir pritrauksi, bet kaip iš tokio asmens norėjau daugiau argumentu pvz: Iš kokiu veiklų bus duodami pinigai ir kaip bus dalinamos premijos. Taipogi vieną minusa pastebėjau pavaduotojo anketoje, kai jis parašė, kad visus pinigus idėjo į verslą. Taip tai gal ir atsipirks ateityje, bet argi ne pati pradžia yra svarbiausia ? Turėtumėte pagalvoti apie pradžią kaip jus ko sieksite. Jeigu butumėte neišleidę tų pinigų pradžia būtų geresnė ir darbuotojai dirbtų geriau bei būtų laimingesni džiaugdamiesi gaudami geras premijas, bent jau mano manymu tai yra didelė klaida vadovavime, bet visi daro klaidų, pas kaikuriuos klaidos virstą į patirtį, pas kaikuriuos klaidos ir lieka klaidomis. Tavo rašliavoje pastebėjau gramatinių klaidų kas irgi davė tau minusą. Gaunate 2.8 balus.

 

Na ir paskutinioji anketa dalyvaujanti konkurse tai Greatest of Dušmans. Iš visų šių trejų anketų šį darbą vertinu geriausiai. Kodėl ? Žmogus tikrai nepatingėjo pildyti šios anketos ir idėjo tikrai daug pastangų, aiškiai parodė, kaip viskas vyks, kam bus išdalinti pinigai, labai patiko jog aiškiai išdėstė, kad pinigai bus ne tik premijoms, bet ir kitiems dalykams, parodė kaip juos užsidirbti. Žmogus turi tikslą ir juo kabinasi, kad nueitu dar toliau. Lyginant su kitais pildžiusiais vadovais ši anketa yra geresne ne tik dydžiu, bet ir pačiu vidumi, viskas turi tam tikrą gilią mintį, viskas parašyta ko norėjau tik trūko vieno dalyko - Neatsakei į klausima "3. Kuo jūsų firma yra geresnė už kitas". Atsakymas gal ir buvo, bet manęs jis tikrai netenkino. Susidariau nuomonę, jog lyg pats išsikėlei sau taisyklę ir ją įgyvendinai, nežinau kaip tu galvoji, bet savęs įsivertinimas bei palyginimas su kitomis firmomis tai darant viešai tikrai nėra gėdingas arba ižeidžiantis. Galvoji, jog tai padaręs jausiesi aukščiau kitų direktorių, bei iš anketos supratau, kad tau labai patinka, kai visi turi lygias teisęs, bet parašyti kuo tavo firmą geresnė už kitas yra tikrai sunkus darbas, kadangi turi žinoti jų pliusus bei minusus, nebent rašysi nesamonęs. Paminėjai, jog galbūt parašytum viską privačiai, bet dėja jokios asmeninės žinutės nesulaukiau, o ir prašyti/priminti tau tavo pažadų tikrai nesiruošiu. Gaunate 3.4 balus.

 

Stebėjimas žaidime, bei įnašo į firmą vertinimas.

 

TeamSpeak programoje kalbinau šių firmų vadovus ir pirmasis kuris apturėjo pokalbi su manimi tai Gvidas_Ham. Paklausinėjau klausimų susijusių su firma, apie tai kaip galėtum panaudoti gautus pinigus kažkokioms sistemoms tobulinti, pasakei tikrai gerų įdėjų apie darbą, savo eros pradžioje buvai sugalvojęs sistemų su angeliukais, dėja atėjus atnaujinimui jos tau teko atsisakyti, bet nieko nelaukęs iškart sugalvojai kitą sistemą kuria iki šiol sėkmingai naudoji. Pokalbio metu į klausimus atsakei labai plačiai, kartais net kiek ir per plačiai, bet klausyti nebuvo nuobodu. Per savaitę laiko stebėjimų stebėjau kaip valdžia tvarkosi su darbuotojais. Stebėjimo metu mačiau tave važinėjanti nuosavomis mašinomis, taipogi esu radęs kelias paliktas taksi mašinas tiesiog vidury gatvės. Mano akimis šiek tiek trūko veiklos darbuotojams, jų užimtumo, tačiau faktiškai atsilaikei gerai. Žodžiu be kalbų gaunate 3.6 balus.

 

Kitas žmogus kurį kalbinau buvo Frankis_Buggatiz. Klausiau beveik to paties ko ir Gvido, tačiau man jo atsakymai patiko labiau, kadangi kaip ir pats minėjai pokalbio metu pinigus skirsi tik priedui prie algų, bei "padalinti ant šarvų kai neturės". Duodamas šiuos pinigus tikiuosi žymiai geresnio jų realizavimo, noriu, jog jie būtų paskatas tobulėti, bei pagalba tobulumo siekiant. Mano požiuriu tau šie pinigai nėra įpatingai svarbūs ir jie būtų geriau panaudoti kitose rankose. Taipogi kalbėjai apie tai, jog į gaują stengiesi imti subrendusius žmonęs, neatsižvelgi į metus, tačiau atsižvelgi į tai kiek žmogus turi suvokimo ir kaip supranta gaujos esmę. Žaidime visuomet dalyvaudavai nelegaliose siuntose, jas organizavai ir kadangi pats šiuo metu priklausau Surenoms, tave stebėti galėjau lyg per padidinamajį stiklą. Pastaruoju metu (kai Lemon tapo GSPD direktoriumi) gaujai ypač sekasi pravežti krovinius, gaunate mažai pasipriešinimo ko pasekoje turite prasivežę gan daug paketų, kas reikštų, jog ginklų šiuo metu turite ir dar tikrai jų turėsite jei Lemon nekeis savo taktikos. Kolkas jūs visa galva aukščiau teisėsaugos ir tikrai galite pasipelnyti. Taigi nusileiskime silpnesniems ir labai nenuliūskime, kad šių pinigų galime ir negauti. Gaunate 3.6 balus.

 

Paskutinis žmogus Edgaras_Mix. Su tavimi dėja pakalbėti galimybės neturėjau, kadangi esi neaktyvus iki sekmadienio (kiek girdėjau), tačiau nemanau, kad tai tau būtų pagerinę situaciją. Žaidime tave mačiau dirbantį, bet ne vadovaujantį. Iš tavęs man trūko vadovo gyslelės ir galėjau tave sulyginti su paprastu darbuotoju. Per šią savaitę vykdėte atrankas į firmą, pranešinėjote apie tai, jog kurjeriai dirbą, tačiau pagrindinį veiksmą už tave atlikdavo pavaduotojas (ar bent jau man taip pasirodė, kadangi mačiau tik jo pranešimus apie siuntas), tokiu būdų neparodei savo oratoriškumo. Žinodamas apie tavo buvusius santykius su Petriukas_Pumputiss pasiunčiau jį tavęs giliau panagrinėti. Paprašiau jo, jog šis tave paprovokuotų, visas tavo atsakas buvo labai šaltas, tiesiog viena žinutė "jo miliona sau" ir tada tiesiog jį nušovei. Tačiau čia dar ne viskas. Iš kart po to pasiunčiau tau kitą žmogų Mantis_Kent, kad tave pagautų ir vėlgi truputį paprovokuotų. Šis šiektiek tempė laiką neduodamas tau baudos, šnekėdamas apie su situacija nesusijusius dalykus, šiek tiek RP'indamas (kam ne visi turi kantrybės). Tikėjausi šiek tiek kitokios tavo reakcijos, tačiau yra kaip yra, pradėjai rašyti, jog "pats pradejo", "giniausi", "dirbau savo darba". Taip išeina, kad tavo darbas šaudyti į civilius kurie kažką ne taip pasako. Na o galiausiai rėžei citatą "Va tai va Marko po to ir ismeta is PD". Žodžiu nesupratau nei prie ko čia tą Marko reikėjo šioje situacijoje prikišti, nei kam išvis čia reikėjo kažką sakyti. Gaunate silpnus 2.4 balus.

 

Žaidėjų nuomonė

 

Pasibaigus anketų pildymui temoje paklausiau serverio žaidėjų nuomonės, ką jie mano apie firmas ir ką palaiko. Sulaukiau daug nuomonių tačiau priimiau, vertinau ir užskaičiau tik pilnai argumentuotas nuomones. Na o rezultatai štai tokie, Surenas palaikė 1 žaidėjas, DPD - 8 žaidėjai, o Dušmanus taipogi 8 žaidėjai. Taigi Surenos gauna 0.25 balo, DPD gauna 2 balus, Dušmanai gauna 2 balus.

 

Finalinės fanfaros šioje analizėje, dėkoju dalyvavusiems, bei tikiuosi, jog ateityje atsiras daugiau dalyvių (o taip žadu surengti dar konkursų susietų su serverio silpnųjų grandžių rėmimu). Na o susumavus visus rezultatus turime štai tokį vaizdą. Surenos surinkooooooo - 6.05 balų. Woohoo sveikinimai jiems, tikiuosi tai bus jums stiprus kirtis tobulėti ir susiimsite į rankas siekiant iš gaujos padaryti tikrai kažką įspūdingo. Sekantis dalyvis DPD surinkooo - 7.2 balų. Jėėėėė sveikinimai, išties surinkote gan nemažai ir esate to verti. Žinoma tobulėjimui nėra ribų ir to jums linkiu iš visos širdies, tobulėkite mielieji, į gerąją pusę. Na ir Taksi surinkooooo - 9 balus. OhhYeahh nuoširdžiausi sveikinimai jūsų firmai, parodėte koks turi būti direktorius, kaip turi atrodyti aktyviai dirbanti komanda, kokius kriterijus reikia kelti darbuotojams, bei dar daugybę dalykų iš ko kiti galėtu tik pasimokyti. Taigi sveikinu Gvidai, pinigai jau iškeliavo į tavo darbo saugyklą.

 

089544e12ef67cf17cac989e8f079bfe894.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.