Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Greenside.lt pamoka - Verslai ir jų funkcijos

Arvydas_Katkus

Rekomenduojamas pranešimas

Kaip katkau užtaikei žinok. Ten kur parduodama produkcija buvo, tai ji žinok kažkur 3 sekundes tebuvo. :D 3 sekundes. Įsivaizduoji. Ir taip užtaikyt. Arba sedėjai pusdienį, ir mėginai sumėdžiot, o po to sumontavai.

Be viso to atrodo patingėjai padirbėt, bet nieko daugiau čia ir nereikia iš tiesų. Informacija pateikta, dabar nebereikės man aiškint kaip viskas veikia. Ir neberėkt, kad perskaitytu kas parašyta versle, užteks nusiųst į VFX. Dėkui už pamoką, su ja dar sutaupysi visuomenei nervų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip katkau užtaikei žinok. Ten kur parduodama produkcija buvo, tai ji žinok kažkur 3 sekundes tebuvo. :D 3 sekundes. Įsivaizduoji. Ir taip užtaikyt. Arba sedėjai pusdienį, ir mėginai sumėdžiot, o po to sumontavai.

Be viso to atrodo patingėjai padirbėt, bet nieko daugiau čia ir nereikia iš tiesų. Informacija pateikta, dabar nebereikės man aiškint kaip viskas veikia. Ir neberėkt, kad perskaitytu kas parašyta versle, užteks nusiųst į VFX. Dėkui už pamoką, su ja dar sutaupysi visuomenei nervų.

Užtaikiau :D o šiaip dirbau daug, gal taip tik atrodo :D viskas užėmė ~4 valandas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man pačiam asmeniškai jau buvo labai geras įspūdis vien skaitant apie verslų modulį, bet kai pamačiau, kaip tai atrodo iš tikrųjų aš jau nebeturiu žodžių :o Fantastika (y) ! Spaudžiu dešinę. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA PERKELTA IŠ VFX SKILTIES Į PAMOKŲ SKILTĮ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo jos sukūrimo praėjo daugiau nei 14 dienų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.