Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GreenSide.LT || ILLEGAL ACTIVITY

Сristiano_Capelli

Rekomenduojamas pranešimas

GreenSide.LT || ILLEGAL ACTIVITY

 

 

VAIDINO: Egidijus_Bumeris, Menian_Fierro, Cristian_Toreno, Žukas_Ots, Colin_Sarkys, Teddy_Wudson, Rytis_Bit, Edgaras_Mix, Mister_Crime (Svaika_Badboy), Surenos gauja.
DAINA: Cерёжа Местный - С полна ♚

DIDELIS AČIŪ EGIDIJUI_BUMERIUI UŽ PAGALBĄ RENDERINANT IR CRISTIAN_TORENO UŽ PAGALBĄ SCENARIJUJE !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu liuks, man labai patiko, nors ir žiurėjau be garso, daug epizodų, nėra masofkes - respektas :)

Gaila, kad masofkės nėra tik šiame video..  :lol:

 

Nu juda serverio gangsteriukai,šaunus video,gerai sumontuota. Sekmės toliau kuriant tokius rimtus klipus.

Su renderinimo problemomis viskas žymiai ilgiau užtrunka..  :mellow:

 

Žiauriai patiko, įdomus scenarijus, neblogai sumontuota. Tikrai geras darbelis. Mldc :D

Ačiū!

 

Nelegali gauja atrodė padoriau nei legali gauja ;D Gražiai video sulipdei šiaip, su baikeriais geriausiai, tik reikėjo ne betkur lauke gert, o kokioj landynėj :D Mldc, -rep ;) Ir eik ** su savo bedboi :D

Neoficiali Svaika, neoficiali..  :lol: padoriau atrodė, nes sugalvojau aš. :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man priešingai nei kitiem nelabai patiko, video temos nevisai neatitiko, labai mažai veiksmo. Būtų daugiau veiksmo, manau būtų daug įdomiau žiūrėti. Sėkmės tobulėjant. :o

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.