Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.1] Pasiūlymas su verslais

Delius_Shishkin

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Delius_Shishkin

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau įdėti kažkokia tai komandą ar dar ką, kad eitu kitam žaidėjui parduoti produkciją, o ne visiems.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebevogtų produkcijos ir nesedėtu versle 24/7 kad produkcijos nupirkti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai nesupranti šios sistemos. Čia ir yra svarbiausia, jog kaip tik tokio pasiūlymo nebūtų. Pats nori produkcijos, kiti irgi nori. Visiems reikia, plius tu jos niekam neatiduodi, o kaip tik parduodi. Tokia ir yra esmė šio verslo, jog gaminamą produkciją parduoti kitiems žaidėjams. 
O tokio dalyko tikrai nereikia. Tada visiškai verslai taptų nevertingi kokius metus, ir tokie kaip tu išreikalautų tokių įdėjų, kurie tik sužlugdytų šį projektą. 

 

Aš esu prieš. Taip tik pabloginsit jau esamą situaciją. 

 

Ir jei visgi nuspręsit įkurt šią tikrai netinkamą sistemą. Ruoškit naujus verslų modelius. 

 
p.s. niekas jos nevogia. tu ją parduodi.
 
Savininkams: nesileiskit įkalbinėjami tokių dalykų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš. Nes tikrai ekonomika, net žlugtu šito serverio.  O šiaip jei nori plėstis tai siulau susirasti draugų su kuriais galėtum nakti keistis kai kas nors nebespektina tu verslu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš. Nes tikrai ekonomika, net žlugtu šito serverio.  O šiaip jei nori plėstis tai siulau susirasti draugų su kuriais galėtum nakti keistis kai kas nors nebespektina tu verslu.

 

Tai manai kad serverio savininkai patys pakiš sau koją? Manai tai nebuvo apgalvota? Dar kart sakau, jog MAINAI yra paminėti verslų sistemos modelyje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai manai kad serverio savininkai patys pakiš sau koją? Manai tai nebuvo apgalvota? Dar kart sakau, jog MAINAI yra paminėti verslų sistemos modelyje.

su PVM mokesčiu. bet vis vien esu prieš šią akciją. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš. Nes tikrai ekonomika, net žlugtu šito serverio.  O šiaip jei nori plėstis tai siulau susirasti draugų su kuriais galėtum nakti keistis kai kas nors nebespektina tu verslu.

 pritariu Armai teisybę sako.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jau esu minėjęs ir serveryję ir forume, kad vienintelis dalykas kurio reikia tai padidinti reikiamos produkcijos norint pagaminti savos nuo 12 iki 20 ;) 

 

prieš, kaip ir kiti minėjo, parduodi kitiem, o ne atiduodi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.