Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.1] Verslų produkcijos mainai.

MantasFix

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Fix


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi noriu pasiūlyti pasiūlymą kuris palengvintu verslų produkcijos mainus tarp verslininkų, nes šiuo metu norint pasimainyti su kitu verslininku produkcija yra didele rizika tai daryti, nes kaip visi žino netrūksta žaidėjų kurie tik ir tupi savo versle ir laukia kol kažkas įdės parduoti produkcijos, arba bando apeiti sistema visokiais būdais nusiperkant produkcija greičiau nei kiti žaidėjai. Taigi siūlau padaryti produkcijos mainus tarp verslininkų, beje skaičiau temoje „Verslų sistemos modelis 2.0“ jog apie tai yra paminėta septintajame etape.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Visi turėtume lygias jėgas mainytis produkcija, o ne atiduoti produkcija tiems kurie apeina sistema kitaip ir greičiausiu būdu nuperka produkcija pirmi.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):  


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai nesupranti šios sistemos. Čia ir yra svarbiausia, jog kaip tik tokio pasiūlymo nebūtų. Pats nori produkcijos, kiti irgi nori. Visiems reikia, plius tu jos niekam neatiduodi, o kaip tik parduodi. Tokia ir yra esmė šio verslo, jog gaminamą produkciją parduoti kitiems žaidėjams. 
O tokio dalyko tikrai nereikia. Tada visiškai verslai taptų nevertingi kokius metus, ir tokie kaip tu išreikalautų tokių įdėjų, kurie tik sužlugdytų šį projektą. 

 

Aš esu prieš. Taip tik pabloginsit jau esamą situaciją. 

 

Ir jei visgi nuspręsit įkurt šią tikrai netinkamą sistemą. Ruoškit naujus verslų modelius. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai nesupranti šios sistemos. Čia ir yra svarbiausia, jog kaip tik tokio pasiūlymo nebūtų. Pats nori produkcijos, kiti irgi nori. Visiems reikia, plius tu jos niekam neatiduodi, o kaip tik parduodi. Tokia ir yra esmė šio verslo, jog gaminamą produkciją parduoti kitiems žaidėjams. 

O tokio dalyko tikrai nereikia. Tada visiškai verslai taptų nevertingi kokius metus, ir tokie kaip tu išreikalautų tokių įdėjų, kurie tik sužlugdytų šį projektą. 

 

Aš esu prieš. Taip tik pabloginsit jau esamą situaciją. 

 

Ir jei visgi nuspręsit įkurt šią tikrai netinkamą sistemą. Ruoškit naujus verslų modelius. 

 

Gvidai, ką manai apie tai jog temoje „Verslų sistemos modelis 2.0“ kuri pasiremta Mafijos_Tėvo bei Marko_Escobar tai jau yra paminėta, jog mainai bus, bet nežinia kada :) Tu jiems prieštarauji? Manai šie žmonės sužlugdys projektą? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.