Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ready for what eva' [DM Duels v2]

Floyd'Barnett

Rekomenduojamas pranešimas

 

jei serijos nepaeina paleisti tai vsio basta, nes stovi kaip medis  ^_^ 

 

Čia man turėtų rūpėt tavo niekam neįdomi nuomonė?

 

Nieko čia **** įpatigo nėra , jeigu turėčiau fps kiek tu tikrai nedroščiau , kaip droži tu. Drožiks confirmed.

hate much?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo avatare ką rodo ta čiolė , tai parodo tavo smegenų kiekį?

O tu nebeturi prie ko prisikabint tai prisikabini prie avataro? Tai irgi įrodo kad pas tave smegenų yra tikrai ne daug. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne randomus :DDD Normalus šitie yr :D

dwj kitam videke nufilmuok kaip kapojiesi kokioj dm arenoj kur +4 *cenzūra*iai yra. speju bus taip: 1 kill padarai tu, poto tave kill, tu vel 1 kill padarai poto vel tave kill. ir t.t. pro? ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo avatare ta spalva parodo tavo orentacija?

Prisiminęs tavo balsa  paprašiau , kad Adomaitis padarytų tokį avatara , o tau kaip sekas su 20fps , kaip žveriui cbugint?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

dwj kitam videke nufilmuok kaip kapojiesi kokioj dm arenoj kur +4 *cenzūra*iai yra. speju bus taip: 1 kill padarai tu, poto tave kill, tu vel 1 kill padarai poto vel tave kill. ir t.t. pro? ne.

Ką tu če nusišneki

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai kodėl, kaip pasakiau savo nuomonę apie praitą video tu jį ištrynei ? :D taip gaudaisi ant žodžių, bet ką norėt su tavo proto galimybėmis..

Nes nusibodo tavo verkimai, visiem verki kad kaškokį triggerį naudoju lmao. p.s nusibodo man tie tavo čiešalai apie mane, daryk bardačioką, o pas tave taip pat mažai smegenų kaip ir pas Matthewą, vienas prisipisinėja prie avataro kitas prie video, žinok jau tavęs graudu darosi.. ;c

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar pabazarink ir tavo stringai na..na.. na ...šlaičiai.

pzda :DDDDDDDDDDD Pats mikčius esi ir man čia kašką bandai pasakyt kai vos žodį išspjauni? :DDDDD funny af m8

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nes nusibodo tavo verkimai, visiem verki kad kaškokį triggerį naudoju lmao. p.s nusibodo man tie tavo čiešalai apie mane, daryk bardačioką, o pas tave taip pat mažai smegenų kaip ir pas Matthewą, vienas prisipisinėja prie avataro kitas prie video, žinok jau tavęs graudu darosi.. ;c

Ah.. kritikos neatlaikai  ^_^  ^_^ dar sakai, kad mano nuomonė neįdomi.  :lol:  :lol: nu blemba, blemba gaudaisi pacuk  -_-

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.