Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Ready for what eva' [DM Duels v2]

Floyd'Barnett

Rekomenduojamas pranešimas

Oh.. kažkas mano kalbų per tiek laiko TS'e prisiklausė.  :lol: todėl ir tu išnykęs iš čia, serve kiek laiko nėra. 

Nes nėr ką veikt čia, o jei norėčiau žaist tai žaisčiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai nežaistum, nes tau patinka masofkes , o čia tieisog būtum eilinė šiukšlė , nes čia nėra masofke.

Žaiščiau, ir kas tu toks esi kad už visus šnekėtum? daryk jibala ir šnekėk už save, norėsiu ir žaisiu čia, nenorėsiu nežaisiu, o kalbant apie šiukšles tai tu būtum ta viena šiukšlė sėdėdama HP. :>

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaiščiau, ir kas tu toks esi kad už visus šnekėtum? daryk jibala ir šnekėk už save, norėsiu ir žaisiu čia, nenorėsiu nežaisiu, o kalbant apie šiukšles tai tu būtum ta viena šiukšlė sėdėdama HP. :>

/bausti Pablo_Veršelis >>> DM , keliam muila po to , o jeigu nori kažką pasakyt ts.greenside.lt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eisiu į gaują ir /bausti nebegalios :>

Na va ir parodai savo prota , arba tiesiog tingėjima pasakaityti nuostatus taisykles , jeigu esi gaujinis , nereiškia , kad tu gali šaudyti civilius :))

 

BRATVA XD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na va ir parodai savo prota , arba tiesiog tingėjima pasakaityti nuostatus taisykles , jeigu esi gaujinis , nereiškia , kad tu gali šaudyti civilius :))

 

BRATVA XD

Kai 7-iese esi gali šaudyt, lmao.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na va ir parodai savo prota , arba tiesiog tingėjima pasakaityti nuostatus taisykles , jeigu esi gaujinis , nereiškia , kad tu gali šaudyti civilius :))

 

BRATVA XD

Ir kalbant apie bratva vis geriau būt su jeis nei su jumis dviveidžiais, p.s žinau kad tipo dbr pradėsit *cenzūra* protą kad pats dviveidis esu, bet jei jum būtų rūpėją ir jei būtūmėt tikri draugai tai išsiaiškint būtūmėm galėją, bet matosi katrie tikri draugai katrie ne. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rašo "lmao" Taigi civilių bet kokių atveju šaudyti negalima :DD , tik mentai tavęs negali rakinti. Such wow

 

 

Tikri Draugai per laida :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Visvien turiu aš tų acc daug, tai jokio skirtumo man, o apie draugus tau tikrai šnėkėt nėr ko, šitie bent kai su vienu susipykstu visi neatsuka nugaros kaip jūs padarėt. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visvien turiu aš tų acc daug, tai jokio skirtumo man, o apie draugus tau tikrai šnėkėt nėr ko, šitie bent kai su vienu susipykstu visi neatsuka nugaros kaip jūs padarėt. :)

Draugai? tiesiog buvai mozilka ir viskas , daugiau nieko asmeniško , apie nugaros atsukimus , tai tegul renkasi su kuriuo geriau :))))

Apie acc turėjima , turėk šaudyk su visais ten sedėsi :D

 

p.s gana freepostint jeigu nori ką pasakyt ts.greenside.lt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Draugai? tiesiog buvai mozilka ir viskas , daugiau nieko asmeniško , apie nugaros atsukimus , tai tegul renkasi su kuriuo geriau :))))

Apie acc turėjima , turėk šaudyk su visais ten sedėsi :D

Mozilka? ne nu tikrai atsiprašau bet juokini :DDDD per veiksmą visad mane kviesdavaisi ir t.t dbr jau mozilka? :DDDDDDD degrad life ovah 9k

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mozilka? ne nu tikrai atsiprašau bet juokini :DDDD per veiksmą visad mane kviesdavaisi ir t.t dbr jau mozilka? :DDDDDDD degrad life ovah 9k

Kviesdavaus , nes būdavai gaujoj ir nieko nedarydavai , po to skridai , kaip šiukšle 

 

p.s gana freepostint jeigu nori ką pasakyt ts.greenside.lt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kviesdavaus , nes būdavai gaujoj ir nieko nedarydavai , po to skridai , kaip šiukšle 

 

p.s gana freepostint jeigu nori ką pasakyt ts.greenside.lt

Matosi kad neskiri kas yra gaujos palikimas ir iš jos išmetimas, nyk iš čia ir nebegadink man temos. :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.