Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.6.1] Pasiūlymas taksistams #2 (FREE PRODUKCIJA)

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gvidas Ham

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taksistai gabena lagaminėlius į nekilnomąjį turtą. Taip pat taksistai neturėjo jokio atnaujinimo skirto būtent jiems , unikalaus, lyginant su kitais darbais, kaip jie išsipletė. Prieš mane buvusieji direktoriai turbūt neturėjo ką pasiūlyti. O štai man kortos rodo pranašystę, jog turiu pasinaudoti esama naujai įdiegta sistema. 
VERSLAI - jau daug žmonių su jais bankrutavo, sveikinimai, išvalėt apie 50 mln iš serverio. 
Tačiau taip krenta žaidėjų pozityvas žaisti, jie praranda asmeninius pinigų šaltinius, tai kelia agresija ir serveris netraukia savo įspūdingomis sistemomis čia pasilikti. 
Siūlau alternatyvą, jog taksistai gabentų produkciją lagaminėliuose į verslus. Šiuo metu yra gabenimas, kuris aktuolus taksistams, norint rangą pasikelti. Ir nėra jokios funkcijos, su kuria kiti galėtų taksistams mokėti papildomai kiekvienas žaidėjas ( šiuo atveju tik verslo savininkas). Siūlau įdėti antrą pickup, ( kuris /dpultas būtų reguliuojamas nuo kurio rango galima jį naudoti), šis lagaminėlių pickup kitoks, tačiau kuo? O gi tuo, jog taksistai vienu lagaminėliu gabentų nuo 1 iki 5 random produkcijos vienetų į pasirenkamą verslą pagal id.
( Fūristai turi galimybę rinktis kokį krovinį jie nori vežti, ir taip pasirenkdami lengviausią kelią jie užsidirbą didelę sumą grynųjų.) 
O štai čia, taksistai kyla į aukštumas, didžiausi užsakymai jiems, direktoriaus indėlis į užsakymus, papildoma kuri tikrai reikalinga sistema ne tik taksistams, bet ir verslininkams.

Dabar produkciją eina po 50€/vnt, iš taksistų eitų panašiai, apmokestinus atvežimą. Tačiau turbūt to nedarysiu, jog taksi užsikeltų savę dar aukščiau. Atėjo NAUJA ERA TAKSISTAMS, reikia kelti žmonių susidomėjimą šia firma. Reikia nuolatos atnaujinti ją. 

Kita problema kodėl bankrutuoja verslai, tai kada žmonės mainosi produkciją, ją kažkas nuperka kitas. Šis būdas leistų palaikyti verslų sistemą. Su laiku liks 5-10 veikiančių verslų, kurie bus įsitvirtinę savo pozicijoj. O jei taksistai taptų priklausomi nuo šios naujos sistemos... Tik pamanykit, 91/91 verslų yra aktyvus, rinka klostosi, verslas vyksta, žmonės iš to mokosi, ateityje čia žaidę žmonės visada prisimins šį serverį, jog jie sugebėjo užsidirbti pinigus pagal sistemos modelį kuris yra pamokomas. O verslams bankrutavus? Lievas servas, einu į kitą, po 5 metų tas žmogus dirbs kokioi gamykloj vartų prižiūrėtoju, su savo išmaniaku rankoj, ir gaus minimumą, kada galėtų mokintis kažkaip verslauti, pradėti gyventi, ir jų vaikai, vaikų vaikai žinos apie žaidimą, kuris išmokino jį verslininkauti, o ne tik dirbti juodą sunkų darbą. Jog verslę nėra tik konkurentai, tačiau galima rasti alternatyvų kurios padėtų plėstis, paprastesnis kelias, kitas kelias, o ne viena tiesi linija bankroto link, jei neimi didelių paskolų iš banko..

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau pakankamai aprašiau, net pavargau mąstyti.. Viskas paaiškinta.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamiršau pridurti jog prie antros rūšies pick up, dar būtų gaunamas minimalus atlygis, ten simbolinis kaip dabar. 
Tai tik papildoma funkcija verslams bei taksistams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet ką daryt tik kad eitu mainytis produkcija, nes dabar nuvogia tau skirtą produkciją ir poto nebeturi ką begamint, o poto iš kur gaut tos produkcijos NEĮMANOMA

Redaguota Katum_Asas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet ką daryt tik kad eitu mainytis produkcija, nes dabar nuvogia tau skirtą produkciją ir poto nebeturi ką begamint, o poto iš kur gaut tos produkcijos NEĮMANOMA

o tai kam skirta ši tema? jei tu bankrutuoji /kviesti taksi . Prašykit kuo greičiau šio atnaujinimo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma - čia bankrutuoti neįmanoma. Dabar 95% perkamų verslų yra iš serverio, taip? Todėl žaidėjas gauna po 1000 jam reikalingos jo pasirinktai verslo šakai produkcijos. Kaip įmanoma čia bankrutuot? Iš tų gautų resursų galima pasidaryt 5000 savos produkcijos. 5000x50=250 000. Iš gautu pinigų galima nusipirkti po 2000 reikalingos produkcijos, susitvarkyt verslo susidėvėjimą ir dar lieka! Tiesiog reikia investuot laiko ir viskas, pasistengt pačiupt bent po 500produkcijos per parą ir ramuma. Pripažįstu, kalba graži, bet perdėta. Visų pirma, vežti produkcija pagal verslo ID yra nesąmonė, prikabinai fūristus, kad jie gali rinktis ką vežti, kodėl negali Taxi? Fūristai ir yra skirti vežti krovinius, o pagalvok kam skirti Taksistai? Ir taip turit lagaminėlius, papildomas uždarbis - džiaukitės. Esu prieš, bet jei jau bus svarstoma tokia idėja - tai tik su tokia sistema kaip lagaminais - atsitiktinai parenkamas ID. Mano nuomonė - peace *u*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už šią idėją , bet reikėtų padaryti kad eitų random produkcija , nes jeigu galės pasirinkti taksistai sau vežiosis ir kiti asmenys bus ant ledo . Idėja tirkai gera turės prasmę , kažkam bus skirta ir taksi , ne vien tuos lagaminėlius vežioti po namus , kur iš vis niekur jie nesiskaičiuoja ir t.t . Tiesiog taksi turės prasmę serveryje ir bus taip pat susijusi su serveriu , nes Fūristai susija, gabena mašinas , DPD taip pat gabena baldus ir kitus dalykus , medikai gydo , nors su tais vaistų vežiojimais tas pats kaip taksi eina niekur  , mechanikai taip pat turi ką veikti taiso mašinas ir t.t , nes dažniausiai taksi net neturi ką veikti važinėja iš kampo į kampą , iškvietimų nėra , nes administracija getina žaidėjus , kai jie paprašo per /padmins . Manau reikėtų prijungti Medikus ir Taksi prie Greenside veiklos , kad taip pat būtų dalis serverio. KAd priklausytu ir nuo taksi ar gausi daugiau produkcijos ar ne . :) AŠ UŽŽŽŽŽ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma - čia bankrutuoti neįmanoma. Dabar 95% perkamų verslų yra iš serverio, taip? Todėl žaidėjas gauna po 1000 jam reikalingos jo pasirinktai verslo šakai produkcijos. Kaip įmanoma čia bankrutuot? Iš tų gautų resursų galima pasidaryt 5000 savos produkcijos. 5000x50=250 000. Iš gautu pinigų galima nusipirkti po 2000 reikalingos produkcijos, susitvarkyt verslo susidėvėjimą ir dar lieka! Tiesiog reikia investuot laiko ir viskas, pasistengt pačiupt bent po 500produkcijos per parą ir ramuma. Pripažįstu, kalba graži, bet perdėta. Visų pirma, vežti produkcija pagal verslo ID yra nesąmonė, prikabinai fūristus, kad jie gali rinktis ką vežti, kodėl negali Taxi? Fūristai ir yra skirti vežti krovinius, o pagalvok kam skirti Taksistai? Ir taip turit lagaminėlius, papildomas uždarbis - džiaukitės. Esu prieš, bet jei jau bus svarstoma tokia idėja - tai tik su tokia sistema kaip lagaminais - atsitiktinai parenkamas ID. Mano nuomonė - peace *u*

o tu pasidomėk kas dabar vyksta serveryje, aš sudarau statistikas sau, 9/10 parduodamų verslų yra tušti, nėra nuo ko pradėti. kita pusė verslai iš serverio jau išpirkti, kitas dalykas ne visi tokie protingi kaip tu, nes viską momentaliai parduoda ir nebesugeba nusipirkt, po to rašo pasiūlymus, jog pvz negali apsikeist produkcija, kažkas pavogė ir t.t. tokie bankrutuoja. aš verslo patalpose praleidžiu po 6h minimaliai kas dien, visko prisižiūriu, matau visas vykdomas susijusias prekybas, pasidomiu. sakai pasistengt pačiupt produkcijos, juk taip tu žlugdai kitą žmogų, kuris norėjo apsimainyt produkcija, taip jis su laiku prieina bankroto ribą, sakai neįmanoma bankrutuot? tu pasiklausinėk kurie parduoda verslus, ar ten yra kaip sakai po 1k produkcijos :D . kai perki iš serverio, taip sutinku, yra, turi nuo ko pradėti, gali mąstyti kaip elgtis, o kada perki iš kito? kur garantija, kad kažkas yra? aš tiesiog mėginu taksistus įtraukti į visuomenę, kaip turinčius kažką pasiūlyti be savo pagrindinės funkcijos tai keleiviai. sakai turim lagaminėlius, džiaugtis, aš aišku patenkintas tuo, jog yra ši sistema, nėra tik /kviesti komanda, yra budėjimas, tačiau lyginu taksi su kitais darbais, ir suprantu, jog taksi reikia šiek tiek kilstelėti. visi mano iki tol siūlyti pasiūlymai buvo visiškai nenaudingi taksi firmai. tiesiog nėra ką keisti , plėsti taksistams. tu pats, kad gudras pasiūlyk įdėją, kuri galėtų iškelti taksi firmą aukščiau nei yra dabar.

kitas dalykas, atsitiktinai ir neatsitiktinai renkamas ID gali būti reguliuojamas direktoriaus pulte, nuo kurio rango leisti vežti. pasirenkamas ID būtų kaip užsakymai taksistams, o atsitiktinis, kaip papildoma funkcija prie taksi darbo bylos. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pauliau , dabar visi būna versle ir laukia kol kas įdės , net neįmanoma spėti nusipirkti , pvz pamačiau kad įdėta maisto 500 , įrašiau viską jau nupirktą..  Tai kaip išgyvent čia , kai tyxaaros sulenda ir sėdi visą dieną versle ..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Padarykit kad taxistai galėtu apkeisti produkciją su kitu verslu, pvz žmogus įdėda pakeist energijos į maistą ir atsiranda kas keičia, tuomet taxistai suvežioja visą brudą. -_-

 

Šiuo metu naudos iš verslų 0 bučiau žinojas, kad yra SPECTATORIŲ kurie miegą prie verslų parduodamos produkcijos būčiau net nepirkęs to verslo už 850k. Ir kas man iš jų lieka? 200k kokie? Tvarkymas , diplomas, investavimas į verslą irgi mokamas.

 

O kiti vpš pirko 200m2 400m2 800m2 koks jiem nuostolis... Ir gauna tuos pačius pinigus.. 200k o įkiši belekiek daugiau.

 

Butinai reik produkcijos keityklos.

 

 

7. Septintas etapas,

Išteklių birža,

Čia kiekvienas pramonės šakos verslininkas galėtų įdėti savo parduodamą produkciją ir ją pardavinėti atsijungus. Taip pat būtų galimybė pasiūlyti keitimą iš vienos produkcijos į kitą. Produkcijos padavimo metu būtų atskaičiuojamas tam tikras pridėtinės vertės mokestis (PVM), kuris būtų kaupiamas vyriausybėje ir visos sukauptos lėšos būtų naudojamos kompensuojant eventų prizus ir panašiai.

 

Kodėl nėra keitimo kaip paryškinta Roko verslų modelyje 7 etape? Yra tik pardavimas.

Redaguota Katum_Asas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.