Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

padekit su pc

Putinas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė :Minde_Fine

Kokios pagalbos jums reikia :del pc

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą :Turiu problemu su pc,man esu pasigaves virusa man blokuoja visus interneto puslapius,neina nieko padaryti afidaro tik youtube ir facebook,kitus bandau puslapius eiti nepakrauna,su internetu viskas nrml,pasidariau kad rodytu kame problema raso ad isjungtas police service kompe,bet as ji ijungiu vstk nieks neveikia,bandziau isvalyti pc nieko nepadeda istryniau dafiga programu vstk nepadeda.

Kas pades atsidekosiu labai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patiko vienas atsakymas - jeigu naudojai kokius čytus, tai tikrai kokį virusą įsitaisei :D

 

Prie reikalo, jeigu tokia situacija, ar tikrinai per control panelę failų išinstaliavimą ir pažiurėk naujausiai įrašytas programas, jeigu problema atsirado visiškai nesenai, galimas daigtas jog tai programa ir panelėje ją rasi. Jeigu nepavyksta taip, kitos išeities be win persirašymo nematau, patarimas - naudok kompiuterį su antivirusine, nes pabos win rašinėtis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei siunteis kažką nesenai ir pasidarė šitas š. 
Pasieškok per control panel , ten yra tokia funkcija kur atstato kažkiek laiko atgal windowsus . Pačiam buvo kažkas panašaus tai padėjo 

 

dfb6cb3477a1a3bc0d9c587c12c2f1b9134.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.