Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Savas_Mode

Savas_Mode

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Savas_Mode

*Jūsų Vardas realybėje : Modestas

*Jūsų amžius : 15 Metų. 2000/11/08

*Miestas iš kurio esate : Lazdijai

*Jūsų kontaktiniai duomenys : Jei reikia parašykite asmenine žinute.

*Jūsų charakterio bruožai : Komunikabilus, linksmas, nesiveliu į konfliktus, jei mane šmeižia tiesiog atsakau gražiai mano manymu, tai kitą žmogų dar labiau nervina, nes jam nepavyksta manęs supykdyti. Greit susibendrauju su žmonėmis, labai mažai keikiuosi virtualioj erdvėj, kad realybėj taip gautųsi :D Užsibrėžęs tikslus visada stengiuosi juos įgyvendinti, žinoma jei juos įmanoma įgyvendinti.Elgiuosi taip, kaip su manimi - elgiamasi.

*Jūsų pomėgiai : SLEEP,PLAY,EAT,SKERSAS.

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Net neįsivaizduoju, patinka žaist maždaug viską ir krepšinį ir futbolą ir kitas sporto šakas.

*Ar turite merginą/vaikiną? : Neturiu.

*Ar turite brolių arba seserų?  : Taip, turiu vieną brolį ir vieną seserį.

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turiu kalytę kurios vardas musė. 060e3a47189e687f9346229432f6e467603.gif

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Tiksliai nepamenu ar iš "Skype bot" ar iš draugų.

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Baigti mokslus, o apie tolimesnę ateitį net neįsivaizduoju manau mintys keisis ir keisis.

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Direktoriaus/pavaduotojo/moderatoriaus kažkurio iš šių pareigų, galbūt pasiseks kurį nors nugvelbti.

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Žaidimo pradžia prieš metus su gera kompanija(Airidas_Marlboro,Ananasu_Fabrikas,Winston_Tabako,Arbuzu_Fabrikas) geri laikai buvo.

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] [http://www.part.lt/perziura/aef153d65c9ba0162a979db35ed52c01762.jpgURL]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O tu tas iš kairės ar dešinės  ? :D ( Joke ) 

Malonu susipažinti sėkmės tiek serveryje tiek real gyvenime.

  :D ačiū ir tau.

Malonu susipažinti sėkmės serveryje ir gyvenime.

tau taip pat.

Labas Modestai. Kažkur matytas sakyčiau.

maišai kažką tikriausiai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Savas. malonu susipažinti, sėkmės žaidime tau.

 

Sveikas, sveikas, ačiū ir tau sėkmės.

Sveikutis,labai matytas veidas,bet kažkaip nepamenu. ☺

 

Sveikutis paputis, gal ir matei kur, bet nemanau kažkaip.

Sveikas Modestai, prisistatymas visai nieko bei tavo katės vardas man taip pat patiko ^^ Jei rimtai, tai sėkmės žaidime bei gyvenime :)

Labas Tadai, Ten ne katė, o kalytė - šuo moteriškos lyties, jei nesupratai, tai palygink vyrą ir moterį  :lol:  Ačiū ir tau sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, sėkmės žaidime, tiek gyvenime ir aišku pasiek savo tikslą šiame serveryje.

Labas, ir tau ;)

 

Sveikas, malonu.

Labas, man taip pat.

 

Sveikas Modestai labai malonų susipažinti sėkmės tau žaidime ir releme gyvenime geras prisistatymas man labai patiko ,saunuolis !!!

Labas, ir man malonu. Nežinau kuo čia ypatingas tas prisistatymas, bet taip pat ačiū :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Temą rakinu, dėl nepakankamo aktyvumo;

  • Temos autoriau, kreipiuosi į tave, norėdamas savo prisistatymą redaguoti, susisiek su manimi per šios svetainės asmeninę žinutę. (asmeninėje žinutėje turiu matyti šios temos nuorodą).

TEMĄ ATRAKINU SU SĄLYGA, KAD PAKEISITE ANKETOS ŠABLONĄ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.