Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Taksistai miesteliuose - Bruno_Damian

Bruno_Damian

Rekomenduojamas pranešimas

Įdomiai čia tu sumapinai. Kaikur gražiai, kaikur išvis ne į temą. Sekmės su tolimesniais map darbais.

Kai kur freepostas į tema, kai kur nelabai. Sekmės ir tau rinktis pranešimus.  -_- 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai kur freepostas į tema, kai kur nelabai. Sekmės ir tau rinktis pranešimus.  -_- 

Negaliu diskutuoti ? Laisva šalis... Pats mapinu virš kelių metų dėl to ir žinau kur klaidos. Kažkas nepatinka ? Į až.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Negaliu diskutuoti ? Laisva šalis... Pats mapinu virš kelių metų dėl to ir žinau kur klaidos. Kažkas nepatinka ? Į až.

Diskutuoti gali jeigu pranešima sudaro 5 žodžiai, o pas tave yra kur sąkinys nesusidaro. Laisva šalis, ohh really? tai gal SA:MP'ui ir konstitucijos knygele parašysi?  :wacko: Jei mapini virš kelių metu būtu įdomu pamatyti tavo darbelius, arba galim pabandyti MAP'ų dvikova, man viskas okay, jeigu nori išsipasakoti, pats parašysi.  ^_^ 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Diskutuoti gali jeigu pranešima sudaro 5 žodžiai, o pas tave yra kur sąkinys nesusidaro. Laisva šalis, ohh really? tai gal SA:MP'ui ir konstitucijos knygele parašysi?  :wacko: Jei mapini virš kelių metu būtu įdomu pamatyti tavo darbelius, arba galim pabandyti MAP'ų dvikova, man viskas okay, jeigu nori išsipasakoti, pats parašysi.  ^_^ 

 

Kas tau blogai žmogau ? Ko tu dėl tu postų taip pergyveni ? Pas manes visi postai sudaro 5+ žodžiai, kaikur 2-3 sakiniai.. Jeigu būtum normalus kuriam nerūpėtų postai tai nebūtum pradėjęs viso šito barnio siekiant gauti kuo daugiau post'ų. Ok, baigiam, rašyk į až jeigu nori toliau riestis, bet ne čia, nenoriu gauti įspėjimo per tavę

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Kas tau blogai žmogau ? Ko tu dėl tu postų taip pergyveni ? Pas manes visi postai sudaro 5+ žodžiai, kaikur 2-3 sakiniai.. Jeigu būtum normalus kuriam nerūpėtų postai tai nebūtum pradėjęs viso šito barnio siekiant gauti kuo daugiau post'ų. Ok, baigiam, rašyk į až jeigu nori toliau riestis, bet ne čia, nenoriu gauti įspėjimo per tavę

 

Padaryk geresni ĮŽEIDIMAS.

 

Vartotojas nubaustas už kitų vartotojų įžeidinėjimus.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

Kas tau blogai žmogau ? Ko tu dėl tu postų taip pergyveni ? Pas manes visi postai sudaro 5+ žodžiai, kaikur 2-3 sakiniai.. Jeigu būtum normalus kuriam nerūpėtų postai tai nebūtum pradėjęs viso šito barnio siekiant gauti kuo daugiau post'ų. Ok, baigiam, rašyk į až jeigu nori toliau riestis, bet ne čia, nenoriu gauti įspėjimo per tavę

 

Žmogau, aš aiškiai mačiau bent 2 pranešimus kur tavo atsakymai nesiekia 5 žodžių, po mano pasakymo nuėjai visus ir redagavai, protingai.  :o Man pranešimai nerūpi, tiesiog man nepatinka kai į mano tema ateina žmonės ir rašo pranešimus, kuriuose nėra aiškios esmės, ką jie tuo norėjo pasakyti, jeigu bent jau mano temose komentuoji, rašyk aiškiai, išsamiai. Aš tau pats rašiau kad parašytum man į AŽ jeigu turi kažką prieš, bet matau jog nori pasirodyti koks esi prieš auditorija, galim ginčiotis iki ryto, bet aš esu nusistates savo nuomone, kurios tu nepakeisi, o kaip ir sakiau postink tu ką nori ir kur nori, bet ne mano temose, sekmės. 

 

 

Man čia nelabai panašu į TAXI, ir tekstūros niūrios :>

 

Kaip kam, išsiblaškes dirbau, vietomis tikrai nelabai gražu, bet aišku niurios teksturos buvo naudojomos pvz garaže, kas tikrai manau atrodytu realiau, o tie "wall'ai" ant sienų, aš irgi manau kad nelabai dera, eisiu juos pakeisti, ačiū už nuomone.  :rolleyes: 

 

Čia tipo langai iš lauko plytėlių ? :D ar čia ką turėjai omeny ;D ?

Norėjau kažką tai irodyt, bet dabar jau b**.. O jei rimtai, tai kažkur maždaug jog taip vaizduojama, bet man atrodo gan normaliai ta vieta, kiekvieno skonio skirtingi. Ir taip, tu teisus norėjau atvaizduot languota langą. :D 

 

Jei norėjai paprikolinti nori, tai tave nuliūdysių ir pasakysiu, kad tau nepavyko, išmok atsirinkti teksturas.

Jei norėjai primest kažką, tai turiu tave nuliūdyti ir pasakysiu kad tu visiškai neidomus, išmok argumentuotai rašyti klaidas, išsakyk ties kuria vieta blogai, o jei akis bado - nežiūrėk. 

 

Tavo teksturos tiesiog siaubingos aš nežianu kodėl tu tokios teksturas renkiesi.....

Pasirinkau nes jos traukia mano akį. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geriau būtum pasilaikęs darbą pats sau, o ne pasidalijęs, nes dabar jeigu ieškosi kokio projekto, tai mhhh niekas, net nesiūlys.
O kalbant apie teksturas nėra žodžių, pats darbas, nekalbant apie teksturas nėra toks tragiškas, kaip su teksturomis, bet žinok žmogau kiek dėsi pastangų tokį darbą ir turėsi, na sėkmės ateitį mapp'inant siekti kažko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geriau būtum pasilaikęs darbą pats sau, o ne pasidalijęs, nes dabar jeigu ieškosi kokio projekto, tai mhhh niekas, net nesiūlys.

O kalbant apie teksturas nėra žodžių, pats darbas, nekalbant apie teksturas nėra toks tragiškas, kaip su teksturomis, bet žinok žmogau kiek dėsi pastangų tokį darbą ir turėsi, na sėkmės ateitį mapp'inant siekti kažko.

Jeigu darbų nesidalinsi tai ir turėsi ta pati rezultata visada, man įdomi žmonių kritika. Ačiū.  B) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neblogas , tik reikėjo prie žolytės tovyrtę padaryt . Ir ten tas garažas po žeme per mažas tikrai , ten tie laiptukai į jį , iš kitos pusės išviso :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neblogas , tik reikėjo prie žolytės tovyrtę padaryt . Ir ten tas garažas po žeme per mažas tikrai , ten tie laiptukai į jį , iš kitos pusės išviso :D

O tai koks skirtumas iš kurios pusės įeisi? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.