Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Ryan_Harrison

Ryan_Harrison

Rekomenduojamas pranešimas

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016 metų, kovo 3d.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Iš viso žaidžiu apie 2 metus.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Tiesiog ieškojau projekto, kuris būtų unikalus ir jį radau, tai ir yra "GREENSIDE.lt"

Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog nėra ko daugiau žaisti, mano draugai žaidžia SA:MP, o vienam žaisti kitus žaidimus žaisti tiesiog neįdomu.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvygždiau, nebuvo labai sunku.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dar neteko, kadangi esu naujokas.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, nebuvo sunku.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Taip, nes esu naujokas ir dar nesu pakankamai susipažinęs su žemėlapiu.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne, nebuvau.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip, nėra sunku.

Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip esu naudojęs ir gavau man reikalingą pagalbą.

Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, teko naudoti. Sureguota buvo greitai.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas yra aišku ir konkretu, manau kiekviename serveryje turėtų taip būti.

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nežinau, kadangi čia žaidžiu dar neilgai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.