Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[67]Lemon_Madeit užblokavo Nathan_Brown

Lemon_Madeit

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lemon_Madeit


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Nathan_Brown


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/r0YkK


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek žinau per kontrabanda galim naudoti blokadas. Ir tu nemanai kad trūksta įrodymu? Nes kiek matau kad mašina skrenda per mano blokada ir apsiverčia. Nori tik pakenkti savo admin komandom kad gaujiniai persivežtu paketus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek žinau per kontrabanda galim naudoti blokadas. Ir tu nemanai kad trūksta įrodymu? Nes kiek matau kad mašina skrenda per mano blokada ir apsiverčia. Nori tik pakenkti savo admin komandom kad gaujiniai persivežtu paketus.

Mano čia įrodymai, tad turiu teisę komentuoti.

 

Nereikia atmazkių wooden čia tikrai, pribėgai prie fūros ir dėjai kliutį taip pabugindamas ją, ji iškarto pakilo į orą ir apsivertė. Jeigu bandysi kažką išgalvoti, kad aš pats užvažiavau štai šitaip ant kliuties - duosiu aš tau fūrą ir jeigu taip užvažiuosi, iškarto atbanint galit, nes tai yra neįmanoma. Fūra tiesiog atsitrenkia į kliutį ir neįmanoma taip užvažiuoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano čia įrodymai, tad turiu teisę komentuoti.

 

Nereikia atmazkių wooden čia tikrai, pribėgai prie fūros ir dėjai kliutį taip pabugindamas ją, ji iškarto pakilo į orą ir apsivertė. Jeigu bandysi kažką išgalvoti, kad aš pats užvažiavau štai šitaip ant kliuties - duosiu aš tau fūrą ir jeigu taip užvažiuosi, iškarto atbanint galit, nes tai yra neįmanoma. Fūra tiesiog atsitrenkia į kliutį ir neįmanoma taip užvažiuoti.

Tai pats irgi nesek pasakų nei tavo nei mano aiškinimai beverčiai nes niekas neatkreips į tai dėmesio, svarbiausia įrodymai bet tai nepilnai pagrįsta, jei butu video kad grynai buginu su blokadom tą furgona tai nekomentuočiau šios temos nes įrodymuose viskas matytus. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.