Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Skrajojantis_Olandas

Skrajojantis_Olandas

Rekomenduojamas pranešimas

0.1 Informacija apie mane

1. Mano tikrasis vardas bei amžius: Mano tikrasis vardas yra Elonas, draugai vadina elka, šiuo metu man yra 15 metų.

2. Miestas, kuriame gyvenu: Gyvenu vilniuje, užmiesti.

3. Mano kontaktinė informacija (nebūtinai):

4. Mano pomėgiai, hobiai: Lankau kačius, mėgstu vakarais pažaisti tinklini, pamėtau kašiuką.

5. Mano broliai, seserys: Turiu sesę.

6. Mano ateities planai: Įstoti į aukštąją, pabaigti gerai mokslus, turėti gerą darbą, ir pasiekti kažko serveryje.

0.2 Informacija apie serverio gyvenimą

1.1 Mano užsiregistravimo į serverį data: Data rašo kitokią šiek tiek ,bet pilnai pradėjau žaisti nuo 2015:07 mėnesio.

1.2 Mano Vardas_Pavardė serveryje: Pasivadinęs Skrajojantis_Olandas

1.3 Mano serverio suradimo istorija (Kur, kaip suradote): Pasiūlė draugai.

1.4 Mano pasiekti pasiekimai: Keletą kartu buvau viriausiasis prižiurėtojas, bet nelabai ką ir esu pasiekęs.

1.5 Mano ateities tikslai serveryje: Norėčiau tapti kažkurios gaujos lyderiu ir ją atgaivinti. Susiburčiau komandą ir stengčiausi neleisti Policijai ramiai važinėti kelyje.

0.3 AŠ

1.1.1 Mano nuotrauka: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10205828376207417&id=1197853557&set=a.1441675560715.2066744.1197853557&source=11&ref=bookmarks

1.1.2 Mano nuotraukos komentaras: Nu ka aš galiu pakuomentuoti čiuvas stovi kieme :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,malonu linkiu tau sėkmės žaidime bei gyvenime.

 

Forumo narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas.

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.