Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

• MMapping LasVenturas Taksi ! •

ModestasMapping

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime :Nesu o forume matot

2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui : 4 dienas

3. Jūsų kontaktiniai duomenys : ModestasMapping skype

4. Šioks toks komentaras apie darbą : Mano kolkas geriausas darbelis

5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) :

 

 

KRITIKUOKIT / VERTINKIT / KOMENTUOKIT

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu labas , nėra čia ką vertinti tiesiog nėra anketos šablono visiškai neaprašiai ką čia nori pateikti , kiek supranti pateikei taxi bazę , tačiau kam tas kitas transportas "enzofer" ? Pati tvora galėtų būti tikrai daug gražesnė , o ir pastatą galėjai padaryti gražesnį , atkreipk dėmėsį į mūsų serverio bazę , žodžiu tobulėk ir sėkmės tau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas gražu, tik vartai nesiderina ir tikrai yra mažų klaidelių.

 

 

Nu labas , nėra čia ką vertinti tiesiog nėra anketos šablono visiškai neaprašiai ką čia nori pateikti , kiek supranti pateikei taxi bazę , tačiau kam tas kitas transportas "enzofer" ? Pati tvora galėtų būti tikrai daug gražesnė , o ir pastatą galėjai padaryti gražesnį , atkreipk dėmėsį į mūsų serverio bazę , žodžiu tobulėk ir sėkmės tau

Mano manymu tu šioje srityje nei kiek nenusimanai, kad rašai "nėra čia ką vertinti", Transportas darbui jokios įtakos neturi. Galėtų būti ir gaisrinės sustatytos, darbas nuo to nepagražės. Kuria prasme galėjo padaryti pastatą gražesnį? Nepatiko tekstūros, ar pats pastatas(forma)? Į kurią dabartinės serverio bazės dalį būtent atkreipti dėmesį? Dabartinėje taxi bazėje tikrai yra nedidelių klaidelių, bet pripažįstu bazę tikrai tvarkinga.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas gražu, tik vartai nesiderina ir tikrai yra mažų klaidelių.

 

 

Mano manymu tu šioje srityje nei kiek nenusimanai, kad rašai "nėra čia ką vertinti", Transportas darbui jokios įtakos neturi. Galėtų būti ir gaisrinės sustatytos, darbas nuo to nepagražės. Kuria prasme galėjo padaryti pastatą gražesnį? Nepatiko tekstūros, ar pats pastatas(forma)? Į kurią dabartinės serverio bazės dalį būtent atkreipti dėmesį? Dabartinėje taxi bazėje tikrai yra nedidelių klaidelių, bet pripažįstu bazę tikrai tvarkinga.

Man labai ydomu ką tu nusimanai šitoj sritį kalbėdamas ,kad darbo transportas neturi jokios įtakos ? Tai nori pasakyt jei į taxi bazę įdėtų kokius FTB Rancher irgi nebūtų jokio skirtumo ? Pats jausk ką šneki , bent vieną savo darbą padaryk tada galėsi kažka pasakyt . O tu ką čia matai ? Nori pasakyti ,kad tekstūros visiškai derinasi prie "taxi bazės" čia vpš eilinis darbas kurio net bazę neina pavadint , dar vienas meistras atsirado visą žinis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

mapp darbas gal neblogas ir vien del to patiko nes daug vietos masinoms, neprigrusta neapstatyta visur, o cia va graziai, ir dar papildoma aikstele.

 

O del video kokybes ka tu ten padarei tipo 1080p bet atrodo kaip 480 ir tai sudauzyta kazkokia. Viskas supjaustyta video, ta prasme, su artifaktais kazkokiais, fu.  :blink:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinuok čia net nėra ką čia veikti kad sukurti ši mapp darba 20 min užimtu man sukurti ciptop baze,bet yra klaidu aišku,sekmės tau toliau nenuleisk ranku

Nesvaik garsiai per 20min... padaryk pažiurėsim kaip tu padarysi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu nelabai ta bazė. Tobulėti ir dar kartą tobulėti.

Ačiū

 

Matyta bazė, šiaip visai nebloga man ji patiko kai įkėle į serverį, buvo keleta MAPP klaidų, bet nieko tokio :)

Iš klaidų mokomės :)

 

visai neblogai atrodo

AČIŪ

 

Transporto priemonėm išvažiuot atrodo būtų neįmanoma nesudaužius jos.

 

Transporto priemonėm išvažiuot atrodo būtų neįmanoma nesudaužius jos.

Įmanoma visas bandžiau pats

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

" Temos rakinamos paprašius temų autoriams, ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.