Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Greenside.lt Medkirtys EP[1]

Tomas_Nisco

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi sveiki visi žaidėjai taigi norėčiau pasidalinti mano draugo video jis video tikrai nėra fantastiškas yra kur tobulėti bei jeigu jau komentuojat tai prašau parašykit kas buvo blogai gal dar kokių idėjų.

Iš anksto dėkoju.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hoM2APvvceQ

 

Montavo:Bryant_James

Vaidino:Tomas_Nisco ir Felix_Kjellberg

 

Laukite antro epizodo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Muzika netinka tokio tipo video, mikrofonas čirškia ar burzgia ar koks ten garsas. Šiaip ir pati istorija nėra įtraukianti, aš ant prasukimo pažiūrėjau, nes nebuvo įdomu, tačiau uždėsiu like už pastangas, kitą kartą jei kūrsit pasistenkit kažką originalesnio, įdomesnio ir išpildyti savo idėją geriau negu dabar.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Muzika netinka tokio tipo video, mikrofonas čirškia ar burzgia ar koks ten garsas. Šiaip ir pati istorija nėra įtraukianti, aš ant prasukimo pažiūrėjau, nes nebuvo įdomu, tačiau uždėsiu like už pastangas, kitą kartą jei kūrsit pasistenkit kažką originalesnio, įdomesnio ir išpildyti savo idėją geriau negu dabar.

Sveikas labai dėkoju tau už ivertinimą kitame video pasistengsime ,kad mikrofonas nečirškėtu bei jau yra gaunami GFX darbai kurei bus panaudoti kitame video ir visą istorija bus daugiau smagesne bei čia buvo musu pirmas tokio pobudžio video taigi mes ir nemanėme ,kad jis bus labai jau fantastiškas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip nebuvo įdomu žiūrėt,todėl daug prasukau. Ta Feirio daina labai jau atsibodus.

Dėkoju už įvertinimą bei dar tau noriu pasakyti jog tai buvo mūsų toks pirmas video tad mes ir nesitikėjome , kad jis bus toks fantastiškas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau man tai nepatiko, nebuvo įdomu žiūrėti, kažkaip balsas toks vienodas, nelabai tinka įgarsinimui, atrodo šneki išsigandęs. Istorija irgi nekažką, muzika taipogi pabodusi, per poweri 4 kartus per dieną leidžia, sėkmės kitą kartą, pabandykit kažką geriau, įsijausk į vaidmenį kai įgarsini kažką, muziką originalesnią parinkit ir mikrofoną geresnį pasiskolink iž kažko :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zek, kaip viskas buvo medkirtys nuvaziavo nupjaut medzio ir viskas reikejo kazka sugalvot priimkit i filmavimo komanda jau dabar mintyse turiu daug ideju siam filmukui vien apie medkirti jei idomu jas butu isgirsti susirask mane ts programoje arba rasyk man i forumo sms ( AZ )

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi esu naujokas šitame serveryje ir manau manuo nuomonė yra bereikšmė bet aš vistiek išsirekšiu :) Manau video vertas buvo viso šito darbo kurį jūs atlikote,kaip pradedančiajam tai yra tikria neblogai,taigi sėkmės kituose darbuose :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kitą kart kaip filmuoji išjunk ten laiką , alkį , logotipą . Jei kursi toliau šiuos video tai nuspirk naują mikrafoną nes tas jau labai lyg cyptu. Ant video uždėk rėmelius ir daryk pagreitinimus tarkim ten kur eina link mašinos , ten kur pasibaigia video vieta ir kur pradeda tamsėti (nežinau kaip vadinasi) padaryk , kad būtu greičiau nes neįdomu žiūrėti kaip tiesiog eina muzika ir vaizdas tamsėja kokias 5 sekundes . Šiaip įdėja visai šauni, sėkmės tobulėjant!O dabar žiūrėkit a.ž :ph34r: 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomonė yra nevisai teigiama manau kad pasakoti reikėtu kažkaip įdomiau. ir truputi kokybė kiša koją siūlau atsisiust keleta modų pasirepetuoti ir daryti antrają dalį sekmės kurme.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėkui visiem už nuomones.
Kita video bandysiu sutvarkyti viską normaliai.
Ir gali reikėti mum žmonių filmavimui, jei kas norės į až parašykit :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.


"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.