Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Greenside.lt "C4D Parašas bei Darbalaukis"

Rekomenduojamas pranešimas

Parašas chujovai atrodo.

Šiaip jei ne tas stroke, tai nelabai liptu tas tekstas, dabar jis lyg ir limpa lyg ir ne. Gražus BG viską išgelbėjo

Vou vou,gal ir buvo tavo nuomonė įdomi,bet dabar matau,kad čia susinervinai,kad užpildžiau į GFX'erį ^_^

1. Ten ne stroke o Atom Array (tipo su C4D dirbi? :D)

2.Iš darbalaukio buvo padarytas parašas,tik uždėjau black barus,

ačiū didysis kritikuotojau ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vou vou,gal ir buvo tavo nuomonė įdomi,bet dabar matau,kad čia susinervinai,kad užpildžiau į GFX'erį ^_^

1. Ten ne stroke o Atom Array (tipo su C4D dirbi? :D)

2.Iš darbalaukio buvo padarytas parašas,tik uždėjau black barus,

ačiū didysis kritikuotojau ^_^

nesusinervinau XD asmeniskai man tas pats, kas uzpilde, ant nieko nelaikau neapykantos, jei dabar bandei uzstumt, manau nepavyko XD Su C4D nedirbau gal menesi, nes tiesiog buvau uzimtas daug rimtesniais reikalais, uzpildziau vien del to jog, kazka prisimint, kad butu uzduociu;) zodziu zmogau, maziau tu cia bandyk kazka primest, zeme apvali, kiekvienas spjuvis is burnos i ta pacia burna sugrista ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nesusinervinau XD asmeniskai man tas pats, kas uzpilde, ant nieko nelaikau neapykantos, jei dabar bandei uzstumt, manau nepavyko XD Su C4D nedirbau gal menesi, nes tiesiog buvau uzimtas daug rimtesniais reikalais, uzpildziau vien del to jog, kazka prisimint, kad butu uzduociu;) zodziu zmogau, maziau tu cia bandyk kazka primest, zeme apvali, kiekvienas spjuvis is burnos i ta pacia burna sugrista ;)

Užstumt? Tu neprikolink taip,aš išsakiau savo nuomonę kaip ir tu. Tu gal koks poetas būsi? Ar tiesiog repuko prisiklausęs ir vaidini čia "white nigga"? Norėčiau užtumt,užstumčiau man ne problema,tiesiog aš moku gyvent taikoj ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražusss darbelis, tik galejei bg uždėti kažką susijusi su serveriu nes dabar kažkoks miškas ( nesakau kad negražu :D ) na bet jeigu tau gražus toks tada su tavimi sutinku, nes jug visu skoniai nevienodi ! Sekmės kituose darbuose ! :*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.