Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban Ada_Jurkutaitis

Ada_Jurkutaitis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ada_Jurkutaitis

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Arma_Speed

• Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytinimą kurio nebuvo

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: http://www.part.lt/img/2b7ebce261323f4e05000c5e2ab20f47340.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va užblokavimo anketa, laukiam kol Rokas patvirtins arba atmes 

http://greenside.lt/index.php?/topic/2261-arma-speed-banned-ada-jurkutaitis-1/

Matau kad banned yra, bet matai jei naudočiau kaip tu sakai AFK botą aš nepajudėčiau iš vietos, jokio čytinimo nebuvo speceliai jus mausčiau kol matau galiausiai gavau free baną, o dėl darbo pamačiau kad Arnis nelabai susitvarko su savo pareigomis ir šiaip dirbti būtent pas Arnį labai pabodo ir ne man vienam, tad darbą prarasti norėjau jau nuo vakar, dėkui kad taip ir padarėt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matau kad banned yra, bet matai jei naudočiau kaip tu sakai AFK botą aš nepajudėčiau iš vietos, jokio čytinimo nebuvo speceliai jus mausčiau kol matau galiausiai gavau free baną, o dėl darbo pamačiau kad Arnis nelabai susitvarko su savo pareigomis ir šiaip dirbti būtent pas Arnį labai pabodo ir ne man vienam, tad darbą prarasti norėjau jau nuo vakar, dėkui kad taip ir padarėt.

 

*APSIPRAŠAU, KAD VELIUOS Į TEMĄ, BET TURIU KAI KĄ PRIDURTI*

Kartu su Arma_Speed darėm /pzu tave, beto vienu metu tau rašiau "15:11 atrašai arba BAN (už Čytinimą)". Tu vistiek nieko neatrašei per visas 3 minutes kol darėm tave /pzu ir periodiškai spaudėj mygtuką?.. Kas kokias 10 sekundes? Įdomu kodėl buvai ligoninėj, jeigu be AFK BOT'o buvai? Kiek žinau baigus alkiui po kažkiek laiko miršti ir atsiduri ligoninėje, todėl manau, kad būtent todėl ten ir buvai. BETO tam VIDEO 2:02 miršti ir vėl iš niekur nieko pradedi spaudinėti mygtuką vietoj to, kad eiti pavalgyti, kad algis padidėtų... Tad nesiatmazink, įrodymuose viskas matosi. Dėkui, už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

*APSIPRAŠAU, KAD VELIUOS Į TEMĄ, BET TURIU KAI KĄ PRIDURTI*

Kartu su Arma_Speed darėm /pzu tave, beto vienu metu tau rašiau "15:11 atrašai arba BAN (už Čytinimą)". Tu vistiek nieko neatrašei per visas 3 minutes kol darėm tave /pzu ir periodiškai spaudėj mygtuką?.. Kas kokias 10 sekundes? Įdomu kodėl buvai ligoninėj, jeigu be AFK BOT'o buvai? Kiek žinau baigus alkiui po kažkiek laiko miršti ir atsiduri ligoninėje, todėl manau, kad būtent todėl ten ir buvai. BETO tam VIDEO 2:02 miršti ir vėl iš niekur nieko pradedi spaudinėti mygtuką vietoj to, kad eiti pavalgyti, kad algis padidėtų... Tad nesiatmazink, įrodymuose viskas matosi. Dėkui, už dėmesį.

 

German, pirmiausia nereikia Freepostini, antra per Fūristų raciją matau ką rašai ir žinau ką pats naudoji tad komentuoti nebūtina nes ir pats gali baisiai nukentėti, trečia jokio AFK ar kažkokio boto neturiu ir man nėra svarbu ką tu čia komentuoji, beprasmiškai kažką bandai rašyti ar panašiai, fūristų darbas ne man tad labai dėkoju kad mane išmetėt savo noru :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.